Klouby

Tělesné i duševní
kukacka
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouby

Nový příspěvek od kukacka »

Jupiku, dlouho jsem pouzival konopku palivou, u me je asi problem prehrsel brisnich svalu :))) jak se predklonim, tak si vyhodim plotynku, asi.
Profesor1 , srážka s blbem vás nemine, minimálne při číštění zubů a načesávání ježečka.

jupik
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 181 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od jupik »

Tak v tom pripade nejakej bederni pas ;) A poradne utahnout at ten pupek (teda brisni svaly) ty zada tak netahnou. Nebo se naucit jinak ohejbat...

kukacka
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od kukacka »

Jupiku, to je jen takova moje teorie, tak spatne na tom jeste nejsem. U strihani ovci se da ohejbat jedine poradne. Ale ted si davam rano a vecer teplou raselinu na bedra a lehnu na postel na bricho, nohy musej bejt prez kraj postele. docela pak funguju.
Profesor1 , srážka s blbem vás nemine, minimálne při číštění zubů a načesávání ježečka.

Jan
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Jan »

Pokud někdo nemá alergii na včelí bodnutí, dá se na bolavý klouby / artritidu v začátku použít včelí jed. Pod pojmem alergie je myšlen především šok, zástava srdce a nadměrné otékání. Naopak, jestli jsem to pochopil, tak ten otok v místě kloubu místo prokrví . Říká se tomu tuším apiterapie.
chovám asi 36 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 , asi 47 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, čubinku KAO. Dále mám 4+1 ovečky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě.

Františka.
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Františka. »

Nebo šlehání kopřivami, taky pomáhá.

Odpovědět