Omdlévání

Tělesné i duševní
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Tedysek »

mastnacku, mam doktora 30km daleko. cesta cca 1,5h busem. V patek tam jedu autem. Do patku se nic nestane. Navic tu uz treti den leje a s malym do tohodle pocasi busem fakt nikam cestovat nebudu. To by odskakal nejakym nachlazenim ci tak necim.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Tedysku, budu držet palce a až budeš mít nějaké výsledky, napiš prosím, jak jsi dopadla, určitě to bude zajímat nejen mě!!
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Hhippie »

Pamijo: fakt nevim, ktera z nas tady ma pěstěné nehty :)) Ja to treba nikdy nepochopila, gelove nehty. Jako prvni me napadlo, ze by mi s tim nesel dotahnout podbrisnik sedla :)) takze musim vymyslet jine parady (treba novy monterky :)) )
Ne, vazne: Me se desne libej nektere damsle pracovni modely od Strausse, ale protoze nechci chodit jako delnik, tak se drzim rifli a v zime zateplenych softshellek...

S tim vystoupenim ze stresujici situace... na to musi kazdy prijit sam, co je mu hodnotnejsi... jesli volnejsi prac.doba za par supu a moznost hakovat na polich, nebo radsi mit pevnou prac.dobu treba, vic penez a pak holt seno koupit... ja tusim, Lisbeth, jak to mas, ale urcite to neni bezvychodne reseni. Kort ted, dokud je jeste pomalu vetsi poptavka po zamestnancich nez nabidka prac.sil.. jasne, ze jsou kraje, kde to jse vic ztuha, ale urcite by se neco naslo. Jakmile tomu pujdes napred, ono se neco nahle objevi... jen prastit rukou do stolu a rict si: “Chci to jinak! Taaaaakze...to bychom se na to podivali...” Drzim palce! :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
nitraner

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od nitraner »

Hele krasavico :Hhippie:, teď jsi rejpla do osího hnízda. Co maš proti dělňasům? Se omluv, nebo jak pujdeš kolem našeho se otočím na druhou stranu. :vytlem: :))
:nitraner2:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Hhippie »

Nejakej chytlavej... :blazen:
Proti delnikum vubec nic. Ale trochu vnitrne bojuji s tim, ze uz nejsem budovatel, ale udrzbar a opravar a ze jsem tady porad zahrabana a protoze uz se poradne nedostanu mezi lidi a nechci ztracet zenskost (sotva jsem ji konecne trochu nasla), tak nechci chodit oblecena jako delnik, ale alespon trochu slusne. Takze ikdyz pracuji, snazim se byt relativne slusne oblecena, neoskubana a neobalena v blate a lanolinu... :promin:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Javorka »

Tedýsku, držím palce ať je to brzo v pořádku. Taky se mi nikdy k doktorovi nechce, ale když je to potřeba...

Teď jsem se dozvěděla, že si dcera v noci popálila ruce a taky nikam nešla. Ach jo.
Musela jsem do ní hučet, ať tam jede i dítětem.
:433:
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od xchipsy »

Hhippie, nejsou montérky jako montérky, některé vypadají fakt dobře a dají se nosit nonstop, já si třeba nedávno koupila tyhle
https://fachman.shop/yowie-kalhoty-1?gc ... TwQAvD_BwE
a nosím je de facto celý den :blazen: Mám k nim i tu bundu https://fachman.shop/yowie-softshellova-bunda-1 ale tu nenosím jako pracovní, měla jsem ji na sobě třeba na chovatelské výstavě (jako komplet s kalhotama a nikdo na mě nekoukal divně, že jsem tam v montérkách :))
Dřív jsem taky nosila vyřazené rifle, ale není to tak pohodlné a když je venku chladno, tak to studí. Pak jsem nosila klasické montérky s laclem, ale bylo opruz furt sundávat ty kšandy, když jde člověk x-krát na záchod :blazen: (a kór ještě když má navrchu mikinu nebo svetr..), proto jsem si koupila montérky do pasu co jako montérky nevypadají :mrk:
Na kalhoty od Strausse jsem koukala taky, vybrala tyhle (a nebo ty stejné, ale s označením zimní)
https://www.engelbert-strauss.cz/damske ... 1-722.html
ale koupím je (možná) až zničím ty co mám.
Když jsem byla naposled v HausSpezi, měli tam kolekci Red8ED+ od Ardonu, kalhoty fakt bomba, ale je to pánská řada, takže nejmenší velikost 46 byla asi jako dámské Mko až Lko, takže bohužel :plac: což mě mrzelo, protože kalhoty byly fakt supr (i bunda)
https://www.ardon.cz/d/848819/kalhoty-p ... eda-170-cm
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Hhippie »

Rikala jsem si, jestli si nekdy neudelam radost a nekoupim nejake pekne takovehle...
Jakou mas velikost? Myslim, ze jsme tak na stejno... a jakou barevnou kombinaci? Asi tu hnedou, vid? Tak uvidim, no... :andel:
Kazdopadne diky za tip :mrk:

Pardon, Tedysku, to jsme to tedy zaplevelily... :stydim:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Javorka »

Tedýsku, jak jsi dopadla u doktora?
:433:
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Tedysek »

Zatím nijak. Po víkendu budu vědět víc.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů