Borelioza

Tělesné i duševní
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Borelioza

Nový příspěvek od Hhippie »

Po prodělané borelióze a zjištění, že si s ní vlastně běžná medicína neví rady a že kolem ní panuje spousta fám a tragických příběhů, jsem se rozhodla podělit se o svou zkušenost. Třeba někomu pomůže... :stydim:
První objevení fleku 23-07-2019
První objevení fleku 23-07-2019
V půlce července 2019 na mě vpichem v oblasti kolene přenesl bodavý hmyz boreliozu.
Fleku na noze jsem si sice všimla, dokonce ho i vyfotila, ale úplně vytěsnila. Znovu jsem problém zaregistrovala až po cca 5ti týdnech (rozšířené červené kolo přes půl nohy). Tehdy jsem skontaktovala svou obvodní lékařku, se kterou jsem se domluvila, že už počkáme těch 6 týdnů, kdy se dá spolehlivě z krve zjistit přítomnost borélie v těle. Byla potvrzena a nasazena léčba širokospektrálními antibiotiky.
Po 4 týdnech
Po 4 týdnech
Do doby, než jsem jí začla řešit, jsem žila ve stejném tempu, jaké je mi obvyklé. Nic zvláštního jsem na sobě nepozorovala. Jen při vysokém fyzickém výkonu jsem narážela na nedostatek energie a vysokou potivost a po něm nezvyklou únavu. Kterou mě ale nanapadlo řešit a omlouvala jsem si to kdečím (jinak ale nemám žádné zdrav.obtíže).
V září jsem se bohužel nevědouc účastnila dvou závodů - vodáckého maratonu, kde mě v posledních kilometrech již neudržela noha, na které jsem klečela ani rameno horní ruky na pádle a dál střihačskou soutěž ovcí, kde jsem již celkově neměla žádnou fyzičku a poslední ovce jsem již z ohrady téměř nebyla schopná vynést, natož ostříhat...
Poté jsem si naštěstí všimla rozšířeného fleku a začla nemoc řešit. Alternativní léčba mě ani nenapadla, ze strachu z nemoci. Takže mi byla nasazena širokospektrální antibiotika.
Léčba probíhala 3 týdny, kdy jsem byla naprosto vyřazená z provozu. Byla jsem schopná obstarat základní potřeby rodiny a farmy a po krátkých činnostech jsem se vracela domů a padla na jakoukoli plochu a musela odpočívat. Neměla jsem žádnou energii a trpěla bolestmi žaludku, které byly asi jako vedlejší účinek atb. Zmírnil je další lék, na ochranu žaludeční sliznice..
Po ukončení léčby jsem zašla na odběr krve, který ukázal zvýšené hodnoty (pro mě logicky...po léčbě). Lékař mi na to řekl, ze je to normální a dál nic nedoporučil, ani další kontrolu, nic..
Cca 3 měsíce od začátku léčby se tělo opět začalo vracet do normálu. V té době jsem brala jako podpůrnou léčbu vždy něco na imunitní systém - echynaceu nebo alespon vitamin C.
Po cca 4 měsících jsem dala tělu plný záběr a po 5 měsících, zdá se, dostává do normální formy, kdy mohu souvisle pracovat i několik hodin, popř.odjezdit koně, aniž bych ždímala tričko a po tréninku byla zralá jít spát...

Dnes jsem byla u lékařky provozující čínskou medicínu a ta mi k borelioze řekla, že se jedná o onemocnění hlavně jater a že jediné, co na to zabírá, je bylina ŠTĚTKA SOUKENICKÁ. Že ta dokáže borelii vyhnat z těla. A že antibiotika jí pouze někde uzavřou a při nejbližším oslabení těla opět útočí...že léčba konvenční medicínou je na ní většinou krátká...
Tedy jsem se rozhodla investovat do svého zdraví skrze navazující ošetření akupunkturou a dalšími “jejími” metodami pro pročištění a probuzení orgánů, které potřebují podporu a nasadím si terapii štětkou. A těším se, že budu opět “ve zdravém těle zdravý duch!” :souhlas:
Přílohy
Po 5 týdnech
Po 5 týdnech
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Nový příspěvek od oreb1 »

Prý kořen štětky soukenické, někde jsem to četla.
Uživatelský avatar
Moonika
Příspěvky: 484
Registrován: 09 říj 2018 23:07
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 97 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Nový příspěvek od Moonika »

Citujem RNG:"Ako som povedal, na boreliozu mam osvecene dlhodobe brane extrakt z olivovych listov (Na boreliozu su ucinne extrakt z olivovych listov kde ucinna latka , oleuropein musi byt 3 x 300 mg)a sesternici, ktorej sa to vracalo po lieceni doxycyklinom aj infuzne pravidelne po 3-4 mesiacoch spat sa to nevratilo uz vyse 6 rokov. Takze asi predsa len mozno dufat na vyliecenie z boreliozy.
Ani druhym z rodiny sa zda, ze sa to nevratilo uz roky spat, hoci ti nemali tak tazky pripad, im to zasiahlo len klby, nie mozog.
A to som na nich neskusil ani samento, ani coumandu ani banderol, lebo vtedy este neboli na predaj ani vysledky s nimi neboli dostatocne publikovane"
Uživatelský avatar
Moonika
Příspěvky: 484
Registrován: 09 říj 2018 23:07
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 97 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Nový příspěvek od Moonika »

Toto som kedysi pisala na ifaunu:-) skoro som na to zabudla
"Inak včera som natrafila na túto stránku http://www.chroniclymedisease.com/lyme- ... -colostrum, kde sa spomína prípad kongresmana Berkleyho Bedella, ktorý sa vraj dostal z boreliózy. Dal kravy pred pripustením"infikovať" rovnakým kmeňom boreliózy akú sám mal a potom pil ich kolostrum a uzdravil sa(vraj). Otázkou je či to nebol len reklamný ťah na predaj kolostra."
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Nový příspěvek od Jan »

jak najdu klíště , tak ho vytáhnu. Většinou do 24 hodin, což by mělo být v pohodě (borelioza se mění po těch asi 24 hodinách až si otestuje imunitu hostitele klíšťáka) . Do místa kousnutí dám 2-10 žihadel od včely, jedno po cca hodině. Může to být štěstí, nebo apiterapie funguje , jinak přes teplo sem skoro furt poštípanej od včel.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Nový příspěvek od Hhippie »

O aplikaci vceliho jedu takto jsem neslysela.
Kdyz mas zakousle kliste, da se resit. Ale on to prenasi bodavy hmyz (me taky jen kouslo neco okololeticiho) - a nez se vytvori ten kruh, uz neni co resit... :nevim:
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů