ANIMAL TECH BRNO 2019

Tip na akce, výstavy a jiné události.
Uživatelský avatar
MartinR
Příspěvky: 234
Registrován: 21 říj 2018 10:58
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od MartinR »

Ale výstava jinak za mě dobrá - pěkná kolekce ovcí a koz a střihači se mi taky moc líbyli - tedy jejich práce... :blazen:
Hodně jsem taky procházel výstavu masných plemen skotu, těch tam tedy bylo taky hodně a zrovna tam měli soutěž chovatelé Limusínů - když jsem vyděl jak se tam procházely po předvadišti s těma přestunovejma kolosama za vodítko tak jsem si říkal, zlatý předváďění beranů... :andel:
Akorát jsem se chtěl ještě pobavit s naší milou novou členkou Zw klubu Minie - na schůzy jsme nakously nějakou komunikaci a pak už v zápalu buje schůzování nedokončily - tak snad na další akci. No z klubu Zwartblů jsem tam nakonec potkal už jen Verču a Martina Hoška.
Ale ty davy lidí, ty mě vždycky tak vysajou... :nesouhlas:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Janina »

Veru omlouvám se, to jsem si nepovšimla. To je jiná potom. :ruzicka:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Hhippie »

Jani, v pohode :mrk:
Marti: my jsme se jeste potkavali u strihacu a s zwartblakama jsme jeste v mensim poctu udelali skupinovou fotku u kolekce, aby bylo do zpravodaje.
Za me parada. Uzila jsem si den moc.
Jedine, z ceho jsem vzdycky desne zklamana (slabe slovo), jsou predvadeni koni. Z asi 6 vystoupeni, co jsem nahodne videla, byly jen asi 2 koukatelne. Ostatni ani pro laika myslim. Hrbaty pan hrkajici v sedle, 110kilova macanda, co taky sotva sedela, dve slecny, ktere nechaly kolem sebe x minut kolem sebe krouzit kone aniz by cokoli predvedly...bylo mi z toho smutno. A prestoze nejsem na western, dve predvedeni quater horse byly naopak moc potesujici.
Tak alespon, ze tak.
Celkove jsem zklamana z urovne predvadenych konskych show v Cechach. Zrejme na to nejsou penize v rozpoctu, tak jsou proste radi, ze je nekdo ochotny prijet a tak to podle toho vypada. A je to skoda. Myslim, ze i laik oceni neco zajimaveho nebo trochu drama, nez houf vyhublych poniku, co se na jizdarne motaj jak vitr v bedne... achjo.
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Marion108 »

Tak ja tam byla asi mezi jednou a druhou a pomeranc jsem nevidela, ale zluty triko ano :usmev:
Vystava fajn, trochu me zklamali nekteri kone, byli v dost mizerne kondici... jinak pekne, pokochala jsem se u kravicek i ovecek, kozy taky hezke, no celkove hezky straveny den, jen tedy ten zcuk nejak nevysel... :nevim: to me mrzi :mrzimeto:
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Marion108 »

Hhippie, ti kone byli fakt :nesouhlas:
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
Berrynator
Příspěvky: 344
Registrován: 22 říj 2018 09:43
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 296 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Berrynator »

předpokládal jsem, že dorazím v neděli, ale odložil jsem to na pondělí, pozvolna totiž začala letošní druhá vlna porodů a zrovna v neděli ráno mě přivítali ve chlévě čtyřčata, k tomu další dvě ovce rodily na pastvině, přitom takové blbé počasí, ani se neschovaly do přístřešku, naštěstí jehňata v pohodě, tak jsem je jen přesunul do choulu v přístřešku a na zítra jsem nařídil porodní přestávku, abych mohl vyrazit v klidu do Brna
minie
Příspěvky: 764
Registrován: 01 bře 2019 22:24
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od minie »

ještě vstřebávám informace a nové zážitky. Bylo fajn poznat alespoň některé z vás osobně, to bylo na té akci asi to nejlepší. :souhlas: Jinak na můj vkus mooooc lidí - poměr zvířat a lidí by se mohl otočit :souhlas:
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Kostey »

Mě na těch akcích mrzí to, že skrz stříhání se téměř nepodívám na cokoliv jiného co se na těch akcích děje.
minie
Příspěvky: 764
Registrován: 01 bře 2019 22:24
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od minie »

na stříhání jsme si museli počkat, ale stálo to za to :souhlas: Myslím, že to mělo úspěch i u ostatních diváků, bylo tam narváno. Pobavila mě paní, která povídala nějaké holčičce: " Jé, koukej, kozičky :)) :))

Martine...tamto neřeště, můj úlet :stydim:

hhippie... :ruzicka: Jo a ty ovce opravdu utekly, jen jsem vytáhla paty z domu. Ale samozřejmě že to nafoukli jak bublinu, ve finále to byla jedna mamina s trojčaty :usmev: A i u nás prý slušně pršelo :souhlas: :souhlas: :souhlas:
minie
Příspěvky: 764
Registrován: 01 bře 2019 22:24
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od minie »

kostey...to jsi tam neměl ani pauzu?
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Kostey »

Když zrovna nestříhám, tak mám třeba časomíru, nebo tam pobíhám s pederiprou, nebo jsem fotil, nebo jsem věděl že za 15 minut stříhám a tak se nikam daleko nedalo jít...
minie
Příspěvky: 764
Registrován: 01 bře 2019 22:24
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od minie »

tak to mě mrzí, ale se stříháním jste odvedli pěkný program pro nás pro diváky, děkuji :souhlas: :souhlas:
Jen jsem teda myslela, že se hhippie nechá vyhecovat na ruční stříhání :vytlem:
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Kostey »

vždyť stříhala :)
minie
Příspěvky: 764
Registrován: 01 bře 2019 22:24
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od minie »

Kdy stříhala? Vždyť jste několikrát vyzývali a Hhippe se tvářila, jako by nevěděla o co jde... :mrk: To jsem to fakt propásla? :vztek:
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Kostey »

Fotili jsme fotek dost, ale na nějaký foťák který nám střihačům dal Vlasta do ruky. Zkusím mu napsat, zda by mohl fotky někam nasdílet.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Hhippie »

Minie, ja jsem dostrihala po Kubovi pulku ovce, abychom vyzkouseli nove Rosy pana Bařiny. A protoze me tam pan Bařina desne vzyval. Tak jsem prijala vyzvu. Ale pak uz jsem se tam necpala, protoze kdyz jsem se byla ptat “za panem vedoucim”, zda by se nasla jedna ovce, na ktere by mi nekdo ochotny z rucnich strihacu ukazal pomalu postup a rady a tipy, jak to delat spravne, tak zadna ovce nebyla navic... tak uz jsem se nesnazila.. :ajeje:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od xchipsy »

Mrzí mě, že jsem se dočetla až teď o tom srazu s pomerančem (myšleno jako sraz a pomeranč k tomu :)) protože kolem poledne jsem se tam motala. Jinak ale musím říct, že to byla taková klasika, žádný zázrak, okoukli jsme kravky, kozy, ovce a čuníky, na courání venku to moc nebylo (studený vítr a já si frajerka vyrazila jen v mikině :blazen: a po hodině už bych klidně vypadla, ale vlak mi jel až v půl čtvrté, tak jsme tak chodili znovu tam a zase támhle... Myslivost mě zklamala totálně, klasická CHP co bývá všude a k tomu prezentace megatrofejí, ale z obor no a jásat nad mocaterákem, kterému to narostlo v sedmi letech, fakt neumím... Výjimečně jsem si ani nic nekoupila (krom medoviny pro maminu jako poděkování za výpomoc s pletím česneku :stydim: ikdyž teda ty mikiny WildZone byly luxusní.. No ale 1600 za kus hadru, možná jindy..
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Hhippie »

Mastnacku: mno... nejak mi uniklo, ze se delal seminar pro rucni strihani? A vzhledem k tomu, ze jsem hobbik a vzhledem k tomu, ze tam nevnimam konkurenci ani mezi profiky a informace se tam sdilej, mi neprijde divne, ze jsem to poptala. Jeste navic treba proto, ze pred minulymi Vrbeticemi mi to uz sefik sliboval a taky na me cas a i ochotu nakonec nemel...
Fakt me nenapadlo, ze by na tom v tehle spolecnosti bylo neco divneho. Ale kdyz to tak rikas, tak je mozne, ze v dnesni dobe se proste uz plati za vsechno a porad a ze ziskat informace jen proto, ze s nekym sdilim stejne hobby, je naivni.
Ja z tech lidi tam ten pocit proste takovy nemela, no. Tak me to ani nenapadlo to takhle nahlizet.. :nevim:
:Hhippie: Bubáci forever!
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od přezdívka »

Tak ti aktivisti už fakt nevědí proti čemu a kde protestovat. Dneska prý protestují v Brně před výstavištěm. Myslím, že kdyby se opravdu vyslyšely ty jejich debilní požadavky, tak by byli první, kterým by chyběla pořádná flákota masa. :bomba: na ně a vystelit do jiné galaxie.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ANIMAL TECH BRNO 2019

Nový příspěvek od Hhippie »

Prezdivko, mas odkaz? Proti cemu protestuji?? :blazen:
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů