Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Tip na akce, výstavy a jiné události.
nitraner

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od nitraner »

P_20190914_142726.jpg
Malochov
😂😂😂😂
Verča
KUBA
FAVORITKA
Vlastik
Karel
Jestli jsem mena nepoplet, od konce.
:nitraner2:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Hhippie »

Mastnacku, chapu, ze nemas v Cechach konkurenci, ale az budu potrebovat radu, tak si o ni reknu.
Na soutezich potkavam lidi, kteri mi jsou daleko napomocnejsi nez nejakej vykrik na netu. Jsou pri strihani, osobne a muzu s nimi kde co poresit rovnou. A jsou ochotni tu radu dat, nedelaji to jen proto, aby zamachrovali na internetu :mrk:
V rukavicich striham od jakteziva a vyhovuje mi to tak. Ma pomalost neni v rukavicich, ale v male sile stisku a nezvladnute manipulaci ovci :mrk: A az tak me to netrapi. :vytlem: Porad to beru vic jak spolecenskou ovčí udalost, nez soutezeni, protoze napr. pokud jsem vyletni cyklista pro nakup, taky nebudu startovat na Tour de France s ambicemi vyhrat, ze... :mrk: Natozpak se z toho hroutit :))
:Hhippie: Bubáci forever!
nitraner

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od nitraner »

Jsme doma. Trochu oddáchnu a jdu k pc. Snad u toho neusnu.
:nitraner2:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Hhippie »

Ale ja umim lepsi kouzlo:
Jsem takovy pako, ze si umim na ostri sahnout i rukou, kterou striham i s nuzkami s ochranou proti strizeni se. Proto nosim rukavice. :blazen:
Radsi budu mit nezraneny ruce, nez honit vteriny, kdyz jsem stejne jasne nejpomalejsi a “na vitezstvi” nehraju :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
nitraner

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od nitraner »

No jono, jsem si dal jednoho lahvace a usnul.
Teď jsemse vzbudil abych mohl jít spát.
Tak zítra.
Já vím, není to odemne hezké.
nitraner

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od nitraner »


O jo no tak alepoň neco.
Jk to nazvala Hhippie - malochovackej koutek
:nitraner2:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Hhippie »

Mastnacku, videl’s sam. Bylo to trapeni vsech zucastnenych. Nezdaly se tak tupe, ale spravne ostre nebyly a vlna, zvlast na zadech, byla misty obzvlast houzevnata, takze v te trojkombinaci - ne uplne silne a zdrave predlokti, ne uplne ostre nuzky a hur strihatelna vlna...
Tim si nestezuji. Byl to prima den. Mam dalsi zkusenosti. Jsem rada, ze jsem to zvladla. Lidi kolem byli zase skveli, byl krasny den, poznala jsem novou sympatickou malochovatelku a jeji rodinku... jsem rada, ze jsem jela :mrk:

Jani: ovecky byly moc hodne a klidne. Strihaly se dobre... :usmev:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Kostey »

To je asi tak to nejhorší video, které se dalo zveřejnit. :vytlem: To je totiž závěr 3. kola. Všechny ostatní kola byly mezi mnou a Hhippie mnohem vyrovnanější a v posledním kole mě o nějakých pár sekund dokonce porazila.
Já už nemohl, už mě bolela ruka a vůbec asi i všechno ostatní.

Udělalo mi ale radost že Thierry tam Vlastovi s Karlem vytýkal to, že jim strašně "sněží" z rouna, že jejich rouna nejsou vhodné k dalšímu zpracování, že maj hodně přestříhanou vlnu a ať se podívají na ty naše a že tak to má vypadat. :souhlas:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Janina »

Kostey a Hhippie pište si co chcete. Pro mne jste borci. Skvělí. A vyjímeční. Kolik lidí se zúčastnilo? Jste jedineční. :ruzicka:
A ráda jsem se seznámila s Jamarov :slunce: , a Profesorem.
Díky i nitranerovi za dokumentaci. :srdicko:
nitraner

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od nitraner »

To bylo nejkratší video, abych jej rano než odjedu stihl. Bylo záměrně točeno jen kvuli Hhippie a divákům v pozadí. Žadny postranní ůmysll.
😂😂😂
:nitraner2:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Janina »

Mastnáčku nejvíc detailní bys to měl, kdybys tam byl býval jel, prohlédl si to a také nám to natočil. :andel:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Královehradecké dožínky 2019 8. ročník Mistrovství České republiky v ručním stříhání ovcí

Nový příspěvek od Marion108 »

Jste vsichni sikovni a uzasni. :souhlas: Jak Jamarov se syry, tak Hhippie pri strihani i Kostey... no proste krasa. Ja se nezmohla na to odjet, dokonce jsem i odvezla deti, abych trochu vypnula od stresu a problemu, kterym celime. Je to rodinna vec a tak mnozi tusi, ale vic to rozebirat nebudu. Jen asi to, ze jsme v patek do ctyr do rana resili, jak a co resit atd. No a druhy den jsem byla out... proste jsem byla vycerpana a odvezla decka a cas travila se zviraty a v poklidu, jinak by mi asi uz svihlo... :blazen:
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů