Když se nedaří, tak se nedaří

O všem možném i nemožném
oreb1
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: Když se nedaří, tak se nedaří

Nový příspěvek od oreb1 »

minie píše:
09 úno 2020 22:06
Oreb...to je něco staršího s tím velkým úhynem, nebo mi něco uniklo? :udiv:
minie, je to "už" tři týdny stará věc :smutek: . To byl opravdovský psychopat, ne ten, co se tady za něho vydává :vytlem: .

Bosorka Jana
Dal poděkování: 176 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Nový příspěvek od Bosorka Jana »

Oreb vy už znáte pachatele? A jak dopadly výsledky z pitvy? A co se bude dít tedy teď, pokud už se ví pachatel, jaký je nyní za tohle postih?
Tykání vítáno.

psychopat

Nový příspěvek od psychopat »

oreb, psychopat je jednou psychopat, nerozporujte me to, fut lepsi nez si rikat profesor a mit max maturitu. Tot pro nasrani.

A ted jeste vzkaz "adminum". Veskera grafika, fotky, ikony, pozadi do hlavicky jsou v adresari /malochov.cz/images/ to si klidne pouzijte, vetsina veci jsou fotky od uzivatelu ktery jsem jen orezaval aby sedely, cert to vem. Logo od javorky je tam samozrejme taky a do hlavicek u vzhledu prosilver, prosilver Special Edition a Latte jsem ho jeste pred odchodem dal. V green style slim se me to nepovedlo a nechtel jsem s tim ztracet tak tak tam je aspon pozadi s oveckama od bosorky.
Jestli nekoho sezenete kdo se o to postara, muze me klidne kontaktovat, protoze je tam par KO veci ktery je potreba zachovat, hlavne ohledne zpracovani obrazkovych priloh. Kdyby to prehlidnul nebo zrusil, tak za chvili bude kapacita hostingu vycerpana. Kazdopadne, rad bych komunikoval s nekym znalym, takze ne s vama dvema, nemelo by to smysl.

oreb1

Bosorko, nemůžu Vám na všechno odpovědět. Něco nesmím, něco nevím. Vyšetřování se vede na základě pitvy, ne na základě mých dohadů. Prý za to hrozí až 5 let nepodmíněně, ale nedělám si iluze, že to tak daleko dojde. Mohl by si dotyčný ale uvědomit, že fakt riskuje a jestli mu to stojí za to.

Kostey
Administrátor fóra
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Nový příspěvek od Kostey »

Asi před týdnem nám tu docela zafoukal vítr (mnohem víc než dnes) a jedněm lidem tu spadl strom přes plot, za kterým byli kavkazačka a středoasiat. Chvíli na to šli okolo jedni moji známí. Kavkazačka přes poničený plot zdrhla, doběhla je, na paní skočila, shodila jí z 2m srázu do potoka, ta si tam rozsekla hlavu a ještě jí začal proud stahovat do propusti pod cestou. Kdyby jí její manžel nevytáhnul, tak to mohlo špatně dopadnout. Teplo zrovna nebylo, motalo se to kolem nuly a tak 2km zpět domů nebyly moc příjemný. Dneska jsem jim dovezl 25 kari sítí a rozpůlil jim je na půl, aby mohli bránu a plot opravit.

oreb1

Kostěji, to by člověk nevymyslel, co se někdy stane. Mohlo to skončit úplně jinak. Díky Bohu to dopadlo dobře, navíc tam asi spolu většinou dobře vycházíte a pomáháte si. Jsi nezdolná dobrá duše :usmev: .

Kostey
Administrátor fóra

No, taky ale mám hranice, kde a jak moc pomáhat. Tohle zrovna bylo v obecném zájmu a jsem jeden z mála, co to dokázal naložit a vydrápat se autem s tím až na místo. A když je někdo jedinej kdo může, tak zkrátka musí.
Ta představa, že se ale tito psi začnou víc používat na obranu stád před vlky a občas takhle zafouká a utečou z pastviny zvířata i takoví psi, tak mě trochu jímá hrůza.

Bosorka Jana

Když je někdo jedinej, kdo může, musí. To je hezky.
Tykání vítáno.

přezdívka
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Nový příspěvek od přezdívka »

Oni tihle psi mají sloní paměť. Když jsem se středosiatkou asi 1/2 roční šla z domu na hospodářství - na vodítku- tak z jedněch nezavřených vrat vyběhla labradorka a pustila se do ní. Když už byla dospělá, tak ze svého místa viděla na ta vrata a kdykoliv zahlédla labradorku, jak je na cestě, tak začala výhružně vrčet. Věřím tomu, že kdyby byla na volno, tak by si to s ní vyřídila jednou pro vždy.
Když jsem ještě chovala prasata a lidi si chodili kupovat selata, popřípadě hotové prase na zabití, tak se taky chovala ke každému jinak. A to některé viděla poprvé. Na někoho cenila zuby a před někým se rozvalila a mohl ji podrbat na břiše. Je to mimo mé chápání, jak tohle rozlišovala.
Takže je to taková dvojsečná zbraň tihle velcí a silní psi.

nitraner
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner »

Hmm psychouši,
udělal jsi co jsi musel. Teď alespoň vidíš jak.
Jsi nezodpovedny fotr. Pusti děcko do nástrah velkoměsta s klíčkem na krku.
Když jsem kdysi přebíral skad, první co bylo po převzetí byla výměna zámku. Zichr je zichr.
A jen tak pro zajímavost kontrolni otazka, bodogardi už zabezpečili zálohy? Nechci začít polemizovat kdo je tu nakonec ten nej nej psychouš.
Psychouši, ty se. Musíš tlemit na celou hubu. 😂😂😂
😂😂😂 Ale jak Tě znám, tak to hlídaš. To je dobře. A taky proto ještě asi máš možnost se dostat do systému.
Nejsí takovej prevít jakého se snažíš ze sebe dělat. 👍👍👍
Zdar jak sviňa. 😂😂😂
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

psychopat

Nový příspěvek od psychopat »

Kralikari, jsem zmrd jak svina, nepochybuj :) porad jeste mam prst na cervenym tlacitku, ale jen proto, ze nezasahla vyssi instance i kdyz jsem instruoval jak. Ale ja harajtnoj rek ze se ma rozhlidnout doprava doleva a zase doprava a taky ze si nema brat bombony od podezrelejch padesatniku pred skolou :potlesk: :krik:

irčan
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Nový příspěvek od irčan »

Dokud se děcko vo tróbu nespalí tak nigdy si na ňu nebude dávat pozor a můžeš to vysvětlovat do zblbnutí.
A sténě to nekeří musí zkusit víckrát.
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.

xchipsy
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Nový příspěvek od xchipsy »

Kdyby jen děcko...řekla bych, že to platí všeobecně (tj. dokud člověk nepadne na hubu a pořádně si na ni nenamlátí, tak se nepoučí... a někdy i jednou nestačí ..)
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

nitraner
Kontaktovat uživatele:

:)) :)) :))
Jak si zrazu krásně rozumíme😂😂😂
Hlavně tí co na ty držce už byli. 😂😂😂😂
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

nitraner
Kontaktovat uživatele:

Xchipsy,
Koukni do králíků, jestli jsi to už někdy viděla. 🤔

Bosorka Jana

A kdo nebyl Nitranere?
Tykání vítáno.

Jan
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Nový příspěvek od Jan »

přezdívka píše:
10 úno 2020 14:42
Oni tihle psi mají sloní paměť. Když jsem se středosiatkou asi 1/2 roční šla z domu na hospodářství - na vodítku- tak z jedněch nezavřených vrat vyběhla labradorka a pustila se do ní. Když už byla dospělá, tak ze svého místa viděla na ta vrata a kdykoliv zahlédla labradorku, jak je na cestě, tak začala výhružně vrčet. Věřím tomu, že kdyby byla na volno, tak by si to s ní vyřídila jednou pro vždy.
takhle naší kavkazanku jako štěně pokousala bernská salašnice, prostě k nám přišla, kousla jí a odešla. od té doby nemůžeme jít kolem žádných bernských salašnických .....

irčan
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Nový příspěvek od irčan »

Xchipsy samozřejmě sem nemyslel děcko ale lidi obecně ať už jedinec,rodina nebo tlupa lidí kerý váže společné zájem,třeba demonstrovat za cokoliv.Negdy aji tak mocné stát jako Čína,šíří se vocaď neco co nás ovlivní aji v naší příjemně zaprděné kotlince.
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.

oreb1

Lidičky, jak hledáte nové příspěvky? Projedete úplně všechno? To trvá strašně dlouho a stejně někdy něco přehlídnu. Nemáte nějakou fintu na to?

Kostey
Administrátor fóra

Na hlavní stránce si klikni na "označit všechna fora jako přečtená" a pak se ti červeně zbarví témata kam se napíše něco nového.

Odpovědět