Co vám dnes udělalo radost?

O všem možném i nemožném
irčan
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Co vám dnes udělalo radost?

Nový příspěvek od irčan »

Ste skvělý děvčata. :andel: No vobčas se vyjímka potvrzující pravidlo nande ale tady ne. :blazen:
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.

Nirrti
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Nový příspěvek od Nirrti »

Tak jsem včera objevila Ameriku - tedy toto forum a vás tady. Už sbírám cenné rady. A co mi udělalo radost? Včera se nám narodily 3 kůzlátka, kluci. Jedno je fakt malinké, ale snad to nějak vypipláme , tedy Fanynka s naší pomocí.

arus
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Nový příspěvek od arus »

Jani, okna myju když jsou špinavé, neřídím se svátky, protože u nás jsou zaťapkané jednadvě. Stačí, když pod okny zahouká sanitka nebo hasiči a kluci jsou přilepení na okně. Naposledy jsem je myla v září před svatbou dcery. Na vánoce se mi zdály ještě ok, ale do velikonoc je ještě dlouho, to už jsem čekat nemohla, cokdyby se někdo z Malochovu u nás zastavil, to bych se hooodně styděla. Teď už jsem spokojená. :usmev:
:arus:

Bosorka Jana
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Nový příspěvek od Bosorka Jana »

Tak to jo arus, člověk by měl dělat všechno tak, aby byl spokojenej. Tomu rozumím. A asi to jedno špinavé okno přímo u dřezu taky umeju, je fakt nehezký.
Tykání vítáno.

Hhippie
Administrátor fóra
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie »

Nirrti: tak vitej! :ruzicka: Snad tu najdes informace, co se budou hodit a taky podporu a pochopeni... a budes mit chut s nami sdilet ty nase kazdodenni radosti a starosti... :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!

arus
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Nový příspěvek od arus »

:bosorka: v tom dnešní pochmurném dni, jsi mě rozesmála, tak asi taky ještě umyju okno na schodišti, i když jsem to neměla už v plánu. U nás spadlo pár kapek a ani nefouká a je teplo, tak se do toho dám a stihnu to, než příjdou kluci ze školy.
:arus:

Javorka
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Nový příspěvek od Javorka »

Vítám další Marušku!
:ruzicka:
:433:

Nirrti
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Nový příspěvek od Nirrti »

Děkuji za přívítání :friends:

kosta
Dostal poděkování: 3 poděkování

Nový příspěvek od kosta »

Právě jsem objevila ,že vykukují sněženky.Udělalo se pěkně tak jsem si na ně vzpomněla a jsou tam.

Bosorka Jana

Tak to se musím podívat kosto, ale u nás asi ne. Přeci jen jsme 600mnm.
Mám hodně tulipánů letos, tak jsem zvědavá.
Tykání vítáno.

oreb1
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Nový příspěvek od oreb1 »

Tady už jsou krokusy. Teda o kilometr dál, o několik metrů níž.

Profesor1
Dostal poděkování: 1 poděkování

Nový příspěvek od Profesor1 »

No dneska toho moc nebylo :smutek:
Ráno jehně a teď že vichřice snad už nepřijde a celkem se nám vyhnula.
Taky mám radost nejen z téhle věty, kterou jsem našel a je z října loňského roku. hádejte kdo mě ji psal??? Psal jste mě toho ještě mnohem víc, ač jste mě v sobotu nebo kdy dovolil to vše klidně zveřejnit, tak jen tohle - . . . . . . . .. " doufam ze jste pochopil ze ac pisu neco, tak proti vam nic nemam a kdyz se dlouho na foru nechytnem, tak se "nudim" " . . .. . . .
Jak jsem se dotkl v pátek, nebo kdy jsem se tu po odmlce vrátil bosorky, to může posoudit jen ona, ale klidně si to přečtěte znovu.
Tím se dostávám k větě co jsem minule psal - Jestli chcete abych po valentýnovi tady někde psal jak píšu - JINÝ NEBUDU!!! tak chci souhlas VĚTŠINY! Zase to zní jako machrování, ale opravdu jen zní. Co jsem zač to už tu o mě napsal, ještě si tam připište to dnešní -Prase! Nepotřebuji zase poslouchat od někoho, kdo mě opakovaně zval na tyto diskuze, že se přiživuji na něčí práci.
Do Valentýna se tu už neukážu, to slibuju, já sliby tohoto typu plním.

Jardo tobě přeji doma, v práci a hlavně v osobním životě to nejlepší. Takhle to ale nikde a nikdy nevyřešíš. Vím že to zní jako klišé, ale opravdu v tom přání není ani náznak mého oblíbeného sarkazmu, ironie . . . . .
Je mě to strašně líto. Těžko se mě říká že tebe, protože jsi na zabití, ale i tebe a hlavně tvého okolí.
(TVL já ti začal samovolně tykat - poprvé a naposledy, asi proto že teď jsem ti tak nějak za tu dobu blíž!!!)
Všechno to jen dokazuje, že problémy si děláme hlavně sami!

Omlouvám se že to píšu sem, ale tam jsem slíbil že už psát nebudu.
:profesor:

Hhippie
Administrátor fóra
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie »

Oreb: Miluji krokusy! :srdicko:

Nirrti: a co jeste cekate za porody? Tesime se na nejake fotecky :mrk: U tech fakt malinkych si vzdycky rikam, jestli je treba je piplat... :nevim: nekdy se to vyresi samo, nekdy i kdyz jsou mali, tak maji velkou chut do zivota a vse dozenou, ale vetsinou takovy jedinec ani v dospelosti za mnoho nestoji... :nevim:
:Hhippie: Bubáci forever!

psychopat

Nový příspěvek od psychopat »

Tys to ptacku, spis ptaku nepochopil. Zahledenej do sebe tak, ze uplne ignorujes ze nemam problem se s tebou handrkovat ja, nevadi me ani kdyz se pustis do jinyho chlapka. Co ta tvoje vycitovana veta ode me rika? Maximalne to co kazdej tady vi, ze me to hadani bavilo. Co me nebavi, kdyz machrujes na zensky s tim tvym ostrovtipem. Stejne jako ty litujes moje okoli, muzu ja litovat tvoje. Mozna jedinej rozdil mezi nama je, ze se jdes v nedeli vyspovidat a mas pocit, ze ses ocistil.

Bosorka Jana

Nemohu nijak ovlivňovat vaše příspěvky, Jardo a Profesore, já vím.
Merit věci se mne nějak týká, zřejmě. Prosím vás, nechte v zájmu nás všech už toto téma být.
Pokud se nutně musíte hádat, pište si sz nebo tak něco.
Profesore, budu ráda, když sem budete přispívat do Valentýna i po něm. Nevím jakou většinu, která musí souhlasit, máte na mysli, moc nás sem nechodí.
Jardo, taky budu ráda, když sem budeš přispívat, chovatelské a jiné zkušenosti.
Moc ráda bych kdyby tady zavládl převážně přátelský duch, jako dřív, který máme všichni rádi.
Prosím. Jana
Tykání vítáno.

psychopat

Bosorko, ted budes muset zacit hlasovat i za ty co nepisou aby se panacek odurazil. Za me jakozto ex clena ma volny pole pusobmosti. Ja se vystrilim jeste behem dneska a finito. Postavte slavobranu chceme zpatky naseho vtipalka kterej se dospelym uz narodil :) Buh takove miluje.

psychopat

No v podstate bosorka profu toleruje a odpousti mu, respektuju. Zklapavam jeden podpatek. Marion, az to udelas ty tak zklapnu druhej,pac jinak se to vsem zdalo vtipny a poucny.

Marion108
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Nový příspěvek od Marion108 »

Co mam udelat? Ja proste hazim bojkot na nektere lidi. Nekdo mi blizky je a nekdo proste neni a do pozadi mu nepolezu ani pro vseobecne blaho, ale ani ho nemusim drazdit, ne?
"Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:

psychopat

Co chces pofesore, mas absolutni podporu i u tech na ktery si otviras hubu. To ti to maj dat jako plaketu na zed? Chceme te se vsim vsudy i s hulvatskym chovanim na vybrane? Trosku psycho ne? Mozna se prejmenuj na psycho2. Jak jsem psal, vystrilim se behem dneska, zejtra muzes zacit jestli ti ted delam problem. Nebo te ma bosorka zase verejne zvat, ponizene, jaks chtel posledne? Muzu to citovat, taky nemazu mejly.

Marion, proste a jednoduse verejne tak nejak rict, ze ti to nijak neublizilo a ze ja jsem to jako spravnej psychous vyhrotil. Nejak tak.

nitraner
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner »

Nebudu o ničem takovém hlasovat.
Kdo chce ať píše, kdo ne, nechť nepíš Nemám z nikým spor.
Když se mi neco nelíbí řeknu. Když si myslím, že maj obě strany v něčem pravdu hledám smír. Mlčím, ppkud to nepřesáhne hranici slušnosti.
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Odpovědět