zákaz používání zábavní pyrotechniky

Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Hhippie »

Marti, je to fakt nutné? :mrzimeto:

MartinR: zajímavá myšlenka. Ono by se to nejak utribilo :blazen: Prezili by ti silnejsi, odvaznejsi a drzejsi, no. :nevim: Je otazka, jak dlouho se da vydavat vic a vic manualu na zivot... :nene: Kazdopadne nejvetsi kamen urazu je to, ze nefunguji represni slozky. Dokud budou zakony jen tluste slozky papiru, ktere dodrzuji jen ti slusni, kteri by se tak jako tak chovali mirne, a ti hajzlici si budou tak jako tak delat, co chteji, protoze vedi, ze se jim stejne nic nestane, pak muzeme mit lejstra jaka chceme... :nene:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od oreb1 »

Myslím, že žádné jméno neexistuje. Ani to není , jak píše irčan, protože m. od začátku nebo velmi brzy po začátku říkal, že fórum vytvoří pro diskutující, ale nebude tu. Dlouho byl, ale nakonec to je, jak dopředu psal. I když škoda samozřejmě.
Když jsem se odregistrovala já, bylo to kvůli bosorce. Ona nesnesla jiný názor a můj se teda musel smazat :blazen: . Takže by měla šetřit municí a rozmýšlet, co píše, protože se to možná týká víc jí, něž někoho jiného.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Augenblick »

Profesore 100 x jsem si říkal, že na tyhle přestřelky nebudu reagovat. Nezlob se na mě, ale začínám mít divný pocit, že na každého něco víš.
Možná šel tvůj Bůh z flámu a cestou bouchal petardy, když jsi reagoval na Marion ohledně jejich zvířat. Připadá mi zvláštní, že si léčíš svoje mindráky na mladým klukovi (Mastňáčku promiň) a na citlivějších ženskejch. Porušil jsem svoje jedno - tero , tak se omlouvám.
Chodím jsem rád, četl jsem vás všechny na IF, jsem z malohospodářova lejna kouř a vážím si každého příspěvku, který někomu kdo začíná pomůže, těším se z každé fotky vašich zvířat a poznatků z chovu.
Oreb Vás si moc vážím, ale nejsem přesvědčen o tom že Mastňáčkův plán byl jen udělat tohle forum a odejít....je to jako když jsem četl Babišův projev k "národu"
Léta jsem chodil na forum o elektronických cigaretách, problémy jsou všude. Tam se to řešilo v menu chlívkem "Když je potřeba věci si vyříkat" , tam admin vždycky přesunul tyhlety srágory, když se vše vyříkalo, tak vykydal Augiáš chlív a forum jelo dál.Jinak se tu rozdělíme na dvě skupiny a pak na tři a pak si všichni uděláme svoje fora.....
Profesore nemám jedinou chuť si s tebou ani poměřovat pinďoura, ani ukazaovat kdo toho víc ví... omlouvám se já jen procházím...
Tykat, díkes ....
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Nepotřebuji od nikoho žádnou omluvu za názor.
Že na každého něco vím? :)) Vím jen to, co tu kdo na sebe vykecal a vůbec, neoháním se tu informacema, které na mne vykecal někdo jiný (jestli jsi to byla ty Verčo, tak dík!) a nesnažím se s nima zastrašovat!

O mě a dotyčnému nevíte vůbec nic, tak tohle co jste napsal mě trohu naštvalo (trochu!!!) - . . .Připadá mi zvláštní, že si léčíš svoje mindráky na mladým klukovi (Mastňáčku promiň) a na citlivějších ženskejch.. . . .. . Ale klidně si Bosorce nebo Irčanovi věřte.

Hlavně mě ale tady namýchlo , že někdo narve do zvířat nějaký bordel až to s nima zamotá, klidně to tu popisuje jako by se nic nestalo a nikdo nic, řeší se jen petardy. A pak ještě spáchám hrdelní zločin, když u někoho nechci být zvířetem :zed: Všichni tady ze sebe dělají dospělé lidi, ale když se jim náhodou v diskuzi nezadaří, a narazí třeba na profesora, tak se z toho hroutí. No a pak se do toho tradičně vloží Madam svojim osobitým stylem a pak se madam diví. . . .

Např. jedna její větička, hned ze začátku: . . " Profesor má ve zvyku ne napsat svůj jiný názor, ale pozurážet toho s kým názor nesdílí. Někteří kvůli němu odešli, jiní nepíší.". . .. .. .
Madam má pocit, že jsem dostatečně nevyjádřil svůj jiný názor? :udiv: Nejednou už v jiných diskuzích madam, ju! Petardy už se tu řešily celkem nedávno.
Že u někoho nechci být zvířetem je opravdu urážka jako prase. Můj přístup ke zvířatům je co nejvíc přirozený, tzn. - žádné ťuťu, ňuňu, minimum vetrinzásahů . . . . . Tak že to není poprvé, co jsem byl proti zbytečným cpaním léků do zvířat.

A KDO A KOLIK LIDÍ KVŮLI MĚ ODEŠLO A KDO A KOLIK PŘESTALO PSÁT STÁLE NEVÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z mého pohledu je DALEKO VÍC NESLUŠNÉ to, že někoho z něčeho nařknu, obviním a pak si to neumím obhájit, případně se omluvit. A tohle se madam "daří" vůči mě dost často! To komukoliv klidně dohledám (to víte že nedohledám :vytlem: ) např. v diskuzi o politice - volby do sněmovny, případně volba prezidenta!!! Může si každý najít. Tak že jestli se od dotyčné madam nedozvím hlavně KDO odešel, případně přestal psát, a kolik jich bylo,tak nech příště laskavě vůči mé osobě drží zobák! Ano zobák! Případně nech si pak nestěžuje.
Ale vaše představy o slušnosti a urážení jsou zřejmě jiné, no co už :smutek:

( a můj Bůh není můj, ale nás všech! Nebo to měla být urážka? :vytlem: )
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Hhippie »

Profesore: jedine, co jsem o Tobe kdy rekla, ze jsi sympaticky, pratelsky a rozumny. Protoze tak Te vnimam z osobniho setkani. Nevim, proc bych mela tahat soukromi na anonymni internet. Potkala jsem lidi odsud uz mozna tu vetsi pulku aktivne prispivajicich a jeden vedle druheho jste zajimavi a mili lide a mam vas rada. Nektere jeste vic :andel:

Apropo: ja se take pozastavila nad sedaci, protoze mi to taky nepasuje tak, jak to bylo podano. Takze nejsi sam na jedne strane tabora.

Kazdopadne jsem rada, ze se to vyrikalo a verim, ze zas budeme moct v miru dal prispivat a od tohoto uz se odprostime :ruzicka:

Augenblick: to Truc-vlakno by se asi dalo zalozit. Otazka je, co by zustalo za nesrozumitelnosti, kdyby se kazdy vetsi svar nekam prendaval a pak mazal... :nevim: Ono staci, ze po sobe Mastnacek smazal prispevky..kdyz si proctes nektera starsi vlakna, mnohde to nedava hlavu ani patu, jak to nema souvztaznosti.. :nene:
:Hhippie: Bubáci forever!
nitraner

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od nitraner »

Nic nemazat.
Ponechat, aby si zpětně každý mohl přečíst jak se choval.
Abych řekl pravdu, je mi zcela jedno jak píše profesor, bosorka, oreb, irčan a kdokoliv jiný. Každý jsme nějaký, každý máme nějaký projev, nazor. Každý si vytváříme svůj obraz před druhejma. Takový jaký chceme aby byl vidět. Zda je realny nebo ne je na tvůrci. Proto mnohdy reálná setkání jso jiná než tady.
Couneme každý o krok, a bude se nám chtít cválat.
A propo, mastnaček. Proč jej pořad řešíte? Je to na každem jak se rozhodne. Neznám duvod proč nepřispívá, proč je v ustraní. Je to jeho volba. Jestli kvůli nekomu? Kdepak, jen kvuli sobě. Taky si nebral servítky, taky umí sřilet od boku.
Posuzovat někoho podle svích zkušeností s někým jiným? To je trochu detinské, nedozralé.
😂 Milujme se a množme se. 😂
:nitraner2:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od oreb1 »

Nitraner, skvělý proslov, formou i obsahem (až na ty smajlíky :vytlem: - ale odpouštím Vám, že to jste Vy :usmev: ).
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od PavelIV »

Pěkně napsaný Pavle, pod to se podepíšu
:PavelIV:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Negativní faktor M sis vymyslel, já například, mám náladu výbornou, když tě vidím.
Už jsem jeden příspěvek psala, pak jsem ho smazala, a tak. Ale v kostce chci napsat, že každý má právo na svůj názor, nikdo nemá patent na rozum, takže všechny názory jsou si rovnocenné. Stejně jako my.
Stačí vážit si jeden druhého. Respekt.
Psát může kdokoliv cokoliv, ty a ty a ty i já.....Stačí, když to bude bez osobního napadání. A vytváření domněnek. Začnu u sebe.
Chovatelé, zahradníci, samozásobitelé atd. jsme tu všichni skvělí, jeden ví to a druhý tohle, a všichni dohromady dokážeme víc :vytlem:
Podávám tímto ruku ke smíru každému, kdo o to stojí.
:slunce:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Hhippie »

Děkuji, přátelé! (Pardon, Oreb, ale i já někdy použiji Vaše neoblíbené...) :srdicko:
:Hhippie: Bubáci forever!
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Admine, s tím dědkem se mě snažíš namíchnout už počítám tak deset let, ale marně, protože . . . . . "vždycky jsem tě přepral Toniku" . . . . :)) :vytlem: Ono totiž někdo dědkem není v padesáti a někdo je už ve třiceti! Tak si toho dědka šetři pro sebe a hlavně s tím něco dělaj :vytlem: :vtipalek: Jinak jsem rád že jsme probudili krakena, těšil jsem se na to :)) Od té čarodějnice, pardon, ježibaby, teda omlouvám se, jsem to ale Honza, vždycky všechno popletu, od Bosorky se odpovědi asi nedočkám, tak ty by ses ještě mohl překonat a osvětlit národu kolik lidí kvůli mě odešlo, nebo přestalo psát. :vytlem:
Verčo a ty mě tu vysvětlovat věci zatím nemusíš, umím číst a umím taky trošku odhadnout, co tím chtěl básník říct. Stejmě jsem měl na mysli jinou věc, ale to možná v SZ.
Ale ještě by mě zajímalo (snažím se učit slušnosti) jestli by bylo míň urážlivé, kdybych Marion napsal ,- NE že bych u ní nechtěl být zvířetem(což jsem adresně nepsal!) , ale jestli by bylo míň urářlivé, kdybych napsal, že je mě z ní blbě.
Tak to by mě opravdu zajímalo, kde by bylo víc slušnosti??? Prosí alespoň pár lidí o odpověď, klidně i do SZ.

Jak tak koukám madam to tu zase zahrává do autu a v podstatě se z její strany nic nestalo, protože si může psat co chce atd. . A napadám jen já, ona zase nic. Ale aby se vyjádřila k tomu kdy napadlo ona mě, tak to už nemusí . . .
No řekněte, NENÍ NA ZABITÍ? (na tohle mě odpovídat nemusíte :vytlem: :)) :vytlem: :)) )
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Profesore já vás mám stejně ráda, pište si co chcete. :usmev:
Asi se přejmenuju, na matku Terezu. :vytlem:
nitraner

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od nitraner »

😂😂😂
Matko Terezo, 😂😂😂
To mi nejak nejde přes palce. 👍👍👍
Lepší je : :bosorka:
Jsem z tebe :profesor: zklamán. O :nitraner2: ani písmenko 😥😂😂😂

Mastnacku, oba víme svoje. Už jsem si parkrat říkal, že vstoupim do Tvych prostor. Ale konec konců, není vše jen o zvířatech, a občas se i tady jeden doví něco noveho.
Máme jasno, no ne? 😂😂😂 I když ještě nemáš přerostlé chlupy v uších jako já. 😂😂😂

:profesor: vlastně jsi mluvil i o mne, 😂 jen jsem si to prvně neuvedomil. Tak dík. 😂😂😂

Apropo, Mastnacku, stym dárkem na rozloučenou jsi mi fakt uděla radost. 😂😂😂👍👍👍
:nitraner2:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Nitraner ještě ty vyhrožuj, a fakt se rozbrecim. :usmev:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od oreb1 »

Včera při vypnutí fóra jsem hned poznala způsob m., jak vyřešit neshody, na Hhippie mi to nesedělo. Musela jsem se smát, jak to vždycky pěkně zařídí :usmev: .
No, na matku Terezu nemáte, ta byla ve skutečnosti tvrdá na sebe i ostatní, takže jen zůstaňte, kdo jste, ať v tom není maglajs.
Jinak k tomu, že jsem až 4. žena - můžu být až 15. nebo poslední, cíleně, ale zatím jsem přímý odpor pocítila jen od dvou osob a jedna z nich to bere teď zpět, že prý má ráda všechny :vytlem: . Na jak dlouho nenapsala :blazen: .
Hhippie, Vy to srdce sice máte u příspěvků pořád, ale není zprofanované, čili to beru jinak. Třeba ho taky jednou použiju. Zatím si ho šetřím.
Profesore, ač se tu dost hlasů do Vás naváželo, byla by tu bez Vás nuda. A prosím, nebojte se dál psát, co si myslíte, jinak by to tu mohlo být k zalknutí.
(4 smajlíky - to jsem jich využila hodně, aby byl příspěvek přitažlivý :stydim: .)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Já se vám madam ani nedivím, že mě máte ráda. Nejste v tom sama. :bublina:
Ještě vám dám jednu radu - Člověk je teprve šťastný, když druhému dělá dobré věci a druzí dělají dobré věci jemu. Tak se tím řiďte a uvidíte že i ti vaši smajlíci se přestanou usmívat tak pokrytecky!

Nitranere, v tvém věku??? :usmev: (jako vždy :souhlas: )
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Vidím že už to dýl neudusím a musím vynadat i Oreb. Štvete mě! Tím že se mě zastáváte a jdete s kůží na trh. Ale to je jen můj vnitřní pocit to že mě štvete :vytlem: :vytlem: Chápete? :usmev: U vás vím že . . . . . že to ustojíte, protože víte že životní hodnoty jsou někde jinde. Ale proč prosím vás máte strach že já budu mít strach něco napsat? :vytlem: :)) Vy mne podceňujete? :cert:

Nebojte, strach psát já néééééé, s chutí to bývá horší. Ale když někdo potřebuje jako prase drbání trošku vynadat, tak to můžu sloužit kdykoli :))
A nebojte, u vás udělám vyjimku a budu vás mít rád , i jako AŽ čtvrtou v pořadí :vytlem: :ruzicka:

A přesně jste to napsala. Matka Tereza byla hlavně k sobě hooodně tvrdá.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Marion108 »

Ani to tu asi uz cist nebudu, Profa je proste ???..... nebudu to specifikovat, me je z takovych lidi zle... vubec me nezna a vsechno vi a na vse ma ten nejfundovanejsi nazor... :hrabeti:
K tomu jen napisu:
Soudis me kroky
a pritom neznas mou cestu.
Soudis me rozhodnuti
a pritom neznas me duvody.
Soudis me celou
a pritom myslis, ze tim rikas
kdo jsem ja.
Pritom jen rikas kdo jsi ty.
Kdo soudi nikdy neporozumi.
A kdo porozumi,
Nikdy nesoudi.
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Tak v tom případě nevím kde je problém. :souhlas: s matkou Terezou.
nitraner

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od nitraner »

:marion:
A to jsi zas měla číst. 😂😂😂
Tedy alepoň moje pindy. 😂😂😂
A vzit to z nadhledem. Nech každeho ať se vypíše, 😀
Zbytečne si věci bereš osobně, necháš druhé aby Ti ubližovali. Usměj se, a nech to plynout kolem sebe.
Mladá, krásna a z usměvem, nechť každý pukne závístí. 👍
:nitraner2:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů