zákaz používání zábavní pyrotechniky

Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Já se vám madam ani nedivím, že mě máte ráda. Nejste v tom sama. :bublina:
Ještě vám dám jednu radu - Člověk je teprve šťastný, když druhému dělá dobré věci a druzí dělají dobré věci jemu. Tak se tím řiďte a uvidíte že i ti vaši smajlíci se přestanou usmívat tak pokrytecky!

Nitranere, v tvém věku??? :usmev: (jako vždy :souhlas: )
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Vidím že už to dýl neudusím a musím vynadat i Oreb. Štvete mě! Tím že se mě zastáváte a jdete s kůží na trh. Ale to je jen můj vnitřní pocit to že mě štvete :vytlem: :vytlem: Chápete? :usmev: U vás vím že . . . . . že to ustojíte, protože víte že životní hodnoty jsou někde jinde. Ale proč prosím vás máte strach že já budu mít strach něco napsat? :vytlem: :)) Vy mne podceňujete? :cert:

Nebojte, strach psát já néééééé, s chutí to bývá horší. Ale když někdo potřebuje jako prase drbání trošku vynadat, tak to můžu sloužit kdykoli :))
A nebojte, u vás udělám vyjimku a budu vás mít rád , i jako AŽ čtvrtou v pořadí :vytlem: :ruzicka:

A přesně jste to napsala. Matka Tereza byla hlavně k sobě hooodně tvrdá.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Marion108 »

Ani to tu asi uz cist nebudu, Profa je proste ???..... nebudu to specifikovat, me je z takovych lidi zle... vubec me nezna a vsechno vi a na vse ma ten nejfundovanejsi nazor... :hrabeti:
K tomu jen napisu:
Soudis me kroky
a pritom neznas mou cestu.
Soudis me rozhodnuti
a pritom neznas me duvody.
Soudis me celou
a pritom myslis, ze tim rikas
kdo jsem ja.
Pritom jen rikas kdo jsi ty.
Kdo soudi nikdy neporozumi.
A kdo porozumi,
Nikdy nesoudi.
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Tak v tom případě nevím kde je problém. :souhlas: s matkou Terezou.
nitraner

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od nitraner »

:marion:
A to jsi zas měla číst. 😂😂😂
Tedy alepoň moje pindy. 😂😂😂
A vzit to z nadhledem. Nech každeho ať se vypíše, 😀
Zbytečne si věci bereš osobně, necháš druhé aby Ti ubližovali. Usměj se, a nech to plynout kolem sebe.
Mladá, krásna a z usměvem, nechť každý pukne závístí. 👍
:nitraner2:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Vyjádřím se ještě k tomu pořadí. Když forum začínalo, bylo nutné, a je to potřebné i teď, ho zaplnit množstvím různorodých příspěvků. Když se někde nepíše, dost rychle to tam umře.
M dělal hodiny, týdny, měsíce, na fóru jako ajták. Celé ho vybudoval. Ostatní chodíte většinou do práce, nebo nerad někdo píše atd. Proto jsem psala co nejvíce všeho, aby bylo možné pro různorodé příchozí reagovat.
Není to tedy tím, že bych chtěla forum jen pro sebe, to bych si založila svoje stránky, blog, a denní prací bych je už nyní za více než rok přivedla různými způsoby k vysoké sledovanosti, o tom jsem přesvědčena. Ale o to mi vůbec nejde.
Tady je do přeci seskupení otevřené chovatelům, zahrádkářům, kuchařům, a mnohým jiným dovednostem. Rádi bychom jistě uvítali mnoho dalších členů.
Mrzí mne, že jsem zavrhovala reklamu, kterou navrhoval M. Za to se omlouvám.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

No vidíte to mladá paní. Přitom u vás jsem soudil, odsoudil hlavně ty sedativa. Pak už to byl koncert s madam.
Vy prostě můžete s čistým svědomím napsat, že - z názoru Arus je vám ZLE - BLBĚ , ale já když napíšu že u některých bych nechtěl být zvířete, tak už jsem ten nejhorší.
Taky by jste si spousta věcí měla srovnat.
Naposledy upravil(a) Profesor1 dne 05 led 2020 11:55, celkem upraveno 1 x.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Kostey »

Tyjo když už i Mastňáček prolomil mlčení, tak přemejšlim, že k tomu taky něco napíšu, ale asi jen zůstanu u čtení, protože občas to je jak když člověk hrách na stěnu hází.
:kostey:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Mohli bychom společně překročit vlastní stín a už toho žabomyšení nechat, prosím? Jana
nitraner

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od nitraner »

:)) :)) :))
Slunce v duší, lžíčku v ruce a šup s lžíci do polívky.
Dobrou chuť, přátele. 😀👍👍👍
:nitraner2:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od oreb1 »

Profesore, nojo, já už tak sem tam někoho štvu, to se stává a fakt mě to ani neštve :vytlem: .
Já nemůžu za to, že mi Vaše názory sedí, mám dost podobné. Nebudu se přetvařovat a nesouhlasit s Vámi.
Vlastně jsem si ani ve skutečnosti nemyslela, že byste se bál, to byla nepřesná formulace.
Co jste napsal, znamená, že nemám reagovat tam, kde se to týká Vás nebo Vašich názorů a příspěvků? Doufám, že ne, co bych tu tak asi psala :blazen: (tenhle smajlík se mi líbí)?
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

A madam, já vás prosím o ty jména!
(i za cenu, že už mě všichni pošlou do prrrdle)
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Oreb, něco mě říká že jste plnoletá, tak si dělejte co chcete. Máte u mne zelenou. A ten smajl je příšerný! :)) Tak že se zas tak moc :)) neshodnem
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Jel jste do končin, kde bydlí M, s nějakým zájezdem, jak jsem vyrozumněla, autobusem. Neustále jste na něj veřejně naléhal, že ho navštívíte, i když vám mnohokrát napsal, že si to nepřeje.
Nedohledáme to, protože je to smazané, ale jistě si to hodně lidí pamatuje.
Zdržím se jakéhokoliv hodnocení motivů vás dvou, ale jasně z toho všeho popotahování vyplynulo to, že M končí.
Jistě má k tomu i jiné důvody, nejen tento, ale i tento.
A dále jsou lidé na světě, kteří se do konfliktů nepouští programově. I když jistě s jednou stranou nesouhlasí.
Chtějí mít klid pohodu mají toho ve svém životě třeba dost, těch trablů tady si chtějí odpočinout, poklábosit a tak.
Pak kouknou, vidí hádku, nebo něco napíšou, hned se dozví, brutálně, že dělají blbě atd. Tak radši čtou a nic nepíšou, jsou otrávení. Chodí málo, nebo vůbec, řeknou si, tohle mi za to nestojí.
Odpovídám vám, protože doufám, že už se mnou přestanete polemizovat, vysvětlovat, zpochybňovat, hodnotit.......tedy v tomto případě ne na furt.
Je to můj názor, tohle si myslím já.
A upřímně vás prosím, už bychom toho mohli nechat a jít třeba vařit, poklízet zvířata, na procházku, nebo tak podobně.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ufff, to to trvalo. Přiznám se přesně tohle jsem čekal. Nakolik jsou vaše doměnky přesné by mohl posoudit jen sám dotyčný. Já na něj určitě ale nenaléhal. Já mu jen řekl, že se budu pohybovat v tu a tu dobu par metrů od jeho bydliště -domu a buď jej navštívím, případně se každopádně projdu kolem, vrat, branky, plotu . . .prostě kolem domu. A a´t se mu to líbí nebo ne :vytlem: Že z toho vzniklo takové točo podobné tomuhle, tak na tom máte opět svůj nezanedbatelný podíl! :))
Tak že já upřímně prosím vás, aby jste si z toho už konečně vzala ponaučení pro příště.
( i když k radosti adminů sledovanost podstatně stoupá :)) )
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Aulay
Příspěvky: 178
Registrován: 24 úno 2019 18:40
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Aulay »

Tak jak tu čtu, ta pyrotechnika letos podpálila víc než seníky a zoo v Německu, a jak to tak doutnalo, tak to taky pěkně vybuchlo. Mě pyrotechnika taky sere, ale jako fakt do běla, hned vedle výběhu máme louku, tu kkti sousedi došli od svého domu az k našemu a hned vedle toho výběhu s kozama začli odpalovací sedánek. Ti teda mazali jak namazání, když jsem na ně vyletěla jak sprostej, hodně sprostej vzteklej čert. Jako nechápu proč nezůstali na své zahradě, proč to odpalovali k nám, proč mezi ty zvířata? Měli štěstí, že jsem zapomněla ve vzteku doma vidle. Byli by namazani ještě víc. A taky mi trvalo až do dneška skoro, než jsem vychladla... No ještě to doutná.... Vám se asi nepoštěstilo se vyřádit na pitomcích a tak to vře tady.... Ale myslím už stačilo.... Ta zloba škodí nám, co se zlobime, víc, než zem, na koho ji chceme cilit...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od arus »

Já jsme si myslela, že na Nový rok to skončí, ale kolem nás to bouchá pořád. A třeba jen pár metrů od kurníku. Slepice v tu dobu už jsou uvnitř, tak nevím, jak to nesou, ale vypadají bez újmy. Kočka přestala chodit navečer ven. Je to horší, než minulé roky. Silvestrovské munice mají lidé naskladněno mnohem víc. :nene:
:arus:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Marion108 »

Tak jsme to teda letem svetem precetla, jako nevim co k tomu dodat...
Ja proste necekala, ze na webu o chovatelstvi setkam s takovym odporem vuci necemu co by usetrilo mnoho zvirecich i chovatelskych nervu... co jsem tak nakoukla na intenet v posledni dobe, tak to byl nejeden zvireci zivot a pritom zybtecne... Kdyby to melo jakykoli vyznam pro ty lidi, tak to chapu...
Ale tady se dost plete jedna vec, profesor tvrdi, ze stavim zvirata nad lidi, coz je uplne zcestne, protoze tak to neni. Ja stavim klid zvirat a jejich psychicke i fyzicke zdravi nad posetilou zabavu lidi, nikoli zivot nad zivot, ale zivot nad zabavu. A to je zatraceny rozdil... Nechtela bych byt v situaci, kdy bych detem musela vysvetlovat, ze konicek ci pejsek umrel protoze dostal sok nebo se vazne zranil jako se to ostatne stalo tusim na slovensku... tak totiz uz nejde o utrpeni zvirete, ale o zbytecnem utrpeni deti, ktere sva zvirata vetsinou miluji... a moje deti nase kone opravdu maji radi, takze dat jim malou davku uklidnovacich prostredku je pro nas mensi zlo nez jim potencialne vyvsetlovat ze zvire proste uz neni. Jendou stejne nebude to je jasne, ale ja uz letos na podzim tu placici deti mela, kdyz na tom byl Maxik fakt mizerne a udelali jsme maximum, aby se to kvuli hloupe lidske zabave nemuselo stat znovu... A je mi u zadni casti tela jaky profesor je v realu, ona mi Verca sama rikala jak je milionovy (jo to prehanim, nevzpominam presna slova), ale tady se chova dost neurvale.
A mimochodem kdyz pisu je mi zle, tak to znamena pouze, ze cist vase pismenka mi nedela dobre, to nic nevypovida o vas, nybrz o mne, takze si to srovnejte co jste napsal vy profesore a co ja...

Jo a nebyt Mastancka, co mi psal mail, tak uz jsem chvili zase nepachnu, al easi budu muset obrnit sve nervy...
Frcim ke zviratum, aby dostali nazrat a meli cisty vybeh a pes se taky trochu probehl v postroji, tak zatim...
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zákaz používání zábavní pyrotechniky

Nový příspěvek od Janina »

Zatím je pyrotechnika zákazaná v ČR v chráněných krajinných oblastech a v národních parcích.
Obce mohou její užití upravit vyhláškou.
Peticí na zákaz je více, průzkumy praví , že cca tři pětiny obyvatel jsou pro stálý zákaz, jedna pětina pro vyjímku, např na Silvestra, jedna pětina žádné omezení.
V naší minivísce byl letos opravdu klid. Jen pár petard kolem půlnoci. V dřívějších letech to bylo mnohem horší. Věřím tedy, že soustředěným úsilím se časem podaří věc velmi zlepšit v celé republice.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů