Odchov kotěte

Vplížíme se tiše do kočičí říše. Kočka, nejlepší mazlík pro zaměstnaného člověka? Jaké plemeno zvolit do bytu? Druhy krmiva a steliva. Kastrace ano či ne? Kočičí nemoci. Vhodný vysavač na kočičí chlupy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2884
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7236 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odchov kotěte

Nový příspěvek od Kouťák »

Tak já u těch koček zůstanu.Bylo mi divné,že kocour vždy všechno sežere,i když mu vždy dám nejméně 1/2kg granulí při odjezdu.V pondělí jsem nainstaloval na krmení fotopast.Tolik snímků mi fotopast ještě nikdy neposlala.Cizí kočky 2,straky,veškeré ptactvo a v noční době kuna a dá se říci,že se tam živí celou noc.Ani na jednom snímku není můj kocour,takže konec krmení.Dostane masíčko až přijedu a potom si musí chytit myšky.
SYCR0223-4.JPG
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odchov kotěte

Nový příspěvek od Františka. »

Podobně jsem skončila s necháváním krmeni v misce pro kočky na noc, aby si mohly kdykoliv vzít. Chodily tam cizí kočky, ježek a kuna. Ježkovi bych to odpustila, ale ostatní ať chytají myši.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odchov kotěte

Nový příspěvek od Hhippie »

Tak koťatům je něco přes 2 týdny.
Mají se čile k světu. Máma už je nechává samotné na delší dobu. Stále jsou pouze na cca 1/2 m2 svého pelíšku.
Už zkoušejí chodit, ale nohy je ještě neunesou.
Vyfotit se mým telefonem nedají. U nich je tma a jakmile je vezmu pryč, máma mi je odebírá a vrací zpět :vytlem:
Tři zrzaví kocourci a želvovinová holčička.
Přílohy
IMG_9289.jpeg
IMG_9296.jpeg
IMG_9297.jpeg
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů