Stáje, chlévy, přístřešky, výběhy

chov koní...
Františka.
Dal poděkování: 1608 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stáje, chlévy, přístřešky, výběhy

Nový příspěvek od Františka. »

Takže přece. Před odvozem se ta nástavba odmontuje a normálně se vyveze?

Hhippie
Administrátor fóra
Dal poděkování: 1154 poděkování
Dostal poděkování: 2182 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie »

Že tak odpovídám za ní… ale odprezentovala mi to důkladně, tak snad můžu :vytlem:
Ano, vše se demontuje a normálně vyveze.
Veliká výhoda je v tom, že jak do toho neprší, tak se ten kontejner moc neničí močkou, která je známa jako jedna z nejagresivnější z hospodářských zvířat :souhlas:
:Hhippie: Bubáci forever!

Lisbeth
Dal poděkování: 258 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lisbeth »

Teď si připadám jako nějaká superstar, už mám i osobní tiskovou mluvčí :)) :)) To je super! :)) Hhippie to vystihla dosti přesně :souhlas: Je to super bydlení pro hnůj, který teďka všichni děsně chtějí protože je snadno dostupný a snadno přemístitelný (byť za peníze, ale co je v životě zadarmo, že?). Konstrukce je celá demontovatelná a to bez jakéhokoliv nářadí a šroubů, je to jen takový jednoduchý klik systém, aplikovatelný i na blondýnu :)) Zatím jsme to při vyvážení demontovat nemuseli, protože jsme jeli jen do sousední obce, tak jsme to naložili celé a řidič nám říkal, že takovýhle cirkus ještě nevezl :)) Ono to fakt natažené na náklaďák vypadá jak maringotka :vytlem: Hnůj je tu krásně slehlý a uleželý díky tomu, že do něj neprší. Vyvážíme 2x ročně, před zimou a po zimě. Je to fajn také při počasí jako je teď, včera mě ta průtrž mračen v kontejneru úplně odřízla, čekala jsem tam 15 minut než to přešlo, být to normál hnojník jsem jak vodník :)) :))
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.

Odpovědět