Dekování- výběr deky

chov koní...
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dekování- výběr deky

Nový příspěvek od Hhippie »

Zajímavá kombinace “nepromokavá síťovka” … asi bych volila radši nějakou “kosmetiku”, než deku, pokud se pod ní paří (zkoušela jste holit, pokud je spíš víc chlupatý?).

S muchařema je to peklo, člověk se z toho krom zimy vůbec nevyvleče :mrzimeto:
Držím palce, až najdete preparát, co mu bude dlouhodobě fungovat. I to je umění..

Za mě bych koně - muchaře - řešila hlavně nějakým spot-onem, který zajistí menší přítomnost hmyzu na zvířeti, aby se nemusel drbat a taky prostředí, kde je méně hmyzu - větrná otevřená prostranství, ve výbězích domečky, nejlépe s mucholapkami… to je asi tak maximum, co se pro ně dá dělat… ještě mě napadá do žrádla přidávat preparáty, co odpuzují hmyz - česnek, kvasnice… to podpoří vitalitu koně a zároveň funguje jako slabší repelent :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dekování- výběr deky

Nový příspěvek od PavelIV »

Myslím, že to je nesmysl. Mám dost zkušeností se sportovním oblečením, na sobě, ne na koni :vytlem:
Co je nepromokavý, větrá hůř. Jako může to trochu větrat, jsou v tom pididirky, kterými projde molekula potu, ale ne vody, bo jemenší. Teda mohli vyvinout ještě něco lepšího, když síťovka zapařuje, nepromokavá lepší nebude.
:PavelIV:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů