Krmivo Versele-Laga nejen pro králíky

chov králíků...
Pavel
Příspěvky: 230
Registrován: 29 lis 2018 17:46
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krmivo Versele-Laga nejen pro králíky

Nový příspěvek od Pavel »

Zdravím chovatelé,
krmíte někdo tímto Belgickým krmivem své králíky či jiná zvířata? Mám chov Bu a Vss na výstavy a bylo mi doporučeno právě toto krmivo. Tak jsem zjišťoval možnosti, kde sehnat, ceny, složení atp... a mile mě to vše překvapilo.
Cena je nějakých +- 220Kč/20kg, což mě překvapilo, na to, že složení je celkem dost slušné. Akorát ta dostupnost je horší ... spojil jsem se s dodavatelem, co to distribuuje pro ČR a bylo mi řečeno, že jediná možnost, jak to získat za tyto peníze, je pokud mám IČ (což není problém) a splnit minimální odběr na jednu objednávku 3 000Kč bez DPH. (což je horší :( )
Proto se Vás chci zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s tímto krmivem, zda do toho jít a zda někdo nemáte zájem
se ke mě přidat s případnou objednávkou, já pro sebe určitě nesložím krmení za 3 000Kč. (tolik krmiva nepotřebuji) Pokud by se náš našlo i více, tak se dalo objednávat např. i každý či každý 2 měsíc, ať nemusíme mít doma zbytečně moc zásob co se nestíhá krmit. :)

Mají široký sortiment pro skoro všechny zvířata - králíky, drůbež, ovce, kozy , koně, dokonce i pro pejsky atp.... nabídku bych zaslal v případě zájmu.
Složení by proběhlo u nás na Vysočině, Žďársko. Takže ideální pro zájemce z Vysočiny okolí, případně po domluvě mohu třeba někam při cestě dovést, pokud bych měl cestu Vaším směrem atp... příbuzný jezdí 1x za 14 dní do Pardubic , takže je možno přivézt do Pardubic či složit někde při cestě - VŠE PO DOHODĚ!).

https://www.versele-laga.com/en/gb

Děkuji
Pavel
čobanak
Příspěvky: 7662
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krmivo Versele-Laga nejen pro králíky

Nový příspěvek od čobanak »

já kupuju versele-laga kočkám a psúm už ňekolik let.spokojenost.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krmivo Versele-Laga nejen pro králíky

Nový příspěvek od Hhippie »

Já to taky krmila (králíci, morčata) a spokojenost.
K objednávce se bohužel nepřidám - mám to krapet z ruky a dlouhodobě mě to tíhne spíš k německému Berkel futter :andel:
Navíc teď mám zvířat málo, tak si vystačím s jedním pytlem na x měsíců... :promin:
Držím palce, ať to poskládáš :souhlas:
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů