Ovce pár km od domu

chov ovcí a koz...
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovce pár km od domu

Nový příspěvek od Augenblick »

Fencee maj generátory impulsů s monitoringem až do vzdálenosti 30km s externí anténou. Možnost připojení k domácí wifině a monitoring pak kdekoliv přes mobil.
Tykat, díkes ....
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovce pár km od domu

Nový příspěvek od Hhippie »

Uwe, to nevypadá jako optimální nabídka… :nevim: Ale každý žijeme v jiné lokalitě. Tady se každý tahá o metr navíc. Jinde po mnohých hektarech neštěkne pes :promin:
Je ale fakt, že s některými pozemky si člověk přidělá víc starostí, než by musel. Byla jsem se také letos podívat na nabídnutý pozemek. Už jsem to tu myslím psala.
Je to u potoka v mělkém korytě hektar rákosu, který by se jistě do pár let umořil. Problém je právě v tom vylévání z břehů vodních toků. Zůstává tam voda dlouho stát, tráva je podmáčená, nalíhne se velké množství hmyzu… fakt nic, v čem by si ta zvířata přála být… navíc v další chatové osadě (kde ještě nemám “vychované” osadníky…) …takže dál dojíždím tam, kde jsem. Než ztrácet mnoho sil a času na budování něčeho nejistého a nevhodného… :ruzicka:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uwe
Příspěvky: 253
Registrován: 16 srp 2021 09:28
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovce pár km od domu

Nový příspěvek od Uwe »

Hhippie:pravdu máš! :souhlas: Radši si počkám a i za cenu přiměřeného dojíždění půjdu až do pozemku s kterým si budu jistý.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 10 hostů