Domácí senáž, siláž

chov ovcí a koz...
Uživatelský avatar
DAD David Abrahám
Příspěvky: 4625
Registrován: 10 říj 2018 15:33
Dal poděkování: 1899 poděkování
Dostal poděkování: 4109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Krmíme siláží jen když už / ještě není kde a co pást. Takže hlavně přes zimu. V chladu při postupném odebírání vydržel sud třem kozám až tři týdny. Teď co je doma kravička, tele a kozy jsou čtyři tak je to na pět až sedm dní. To se nemůže zkazit.
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

DAD, to určitě ne, otevřený balík senáže by se měl i za jarního počasí spotřebovat asi do týdne. A teď v zimě je to, jak píšete, nekazí se. Spíš zmrzne. Ale celý sud je pro asi 5 ovcí, co má Janinka, přece jen dost. Aspoň kozám to lezlo krkem, když jí bylo víc. Trochu na chuť, pak seno.
Uživatelský avatar
DAD David Abrahám
Příspěvky: 4625
Registrován: 10 říj 2018 15:33
Dal poděkování: 1899 poděkování
Dostal poděkování: 4109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Dobře, upřesním to. Siláž v sudu při postupném odebírání za chladného zimního počasí vydržela u mně doma třem kozám i tři týdny. Dnes ten samý sud zkrmím za pět až sedm dní. Teď se to teprve nemá šanci zkazit.
Zmrzlou siláží nekrmím !
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Já myslím, že ta moje siláž zmrzla a zase rozmrzla, protože kbelíky byly venku a když mrzne, nedá se nic jiného čekat. Nic se jí nestalo. Když zmrzne kyselé zelí a rozmrzne, taky mu nic není. Proč tam tedy píšete ten vykřičník, jako kdybych napsala něco nepřístojného :usmev:? Třeba to nepřístojné je, ale nějak mi to tedy vysvětlete.
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od Marion108 »

Myslim, ze nejde o to zda senaz nekdy zmrzla/premrzla, ale ze neni dobre ji primo zmrzlou krmit a to je pochopitelne... Tedy tak to chapu ja.
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Marion, asi máš pravdu, že tak to DAD myslel. Na to je senáž zase blbá, že může zmrznout. Velký sud nebo balík se nikam do tepla dát nedá, aby se s ním mohlo zítra nakrmit. Ale ten kbelík jo. Mně zase mrzne mláto v kbelíkách, taky si vždycky jeden nechám rozmrznout na zítřek.
Uživatelský avatar
DAD David Abrahám
Příspěvky: 4625
Registrován: 10 říj 2018 15:33
Dal poděkování: 1899 poděkování
Dostal poděkování: 4109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domvácí senáž, siláž

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Vykřičník je tam asi kvůli jinde vedené diskusi o vhodnosti zkrmování zmrzlého krmiva. Nejde jen o siláž senáž.
Podle mně si tím akorát koledujeme o zažívací potíže našich chovanců.
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

DAD, aha, takovou diskusi jsem nečetla, takže jsem v tu chvíli nevěděla, jak to myslíte :usmev: . Pokud má člověk jiné krmivo a přesto krmí zmrzlým, je to blbost, bakterie v žaludku potřebují taky nějakou teplotu. Někdy se ale může stát, že zmrzne všechno, třeba u toho, kdo krmí jen senáží. A pak už nic jiného nezbyde, úmysl to asi nebyl.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Jak jsem tak včera bloumala kolem, když se kozy pásly, přemýšlela jsem, jak zvýšit množství krmení, když množství sena asi zase bude nižší než v předchozích letech. Neklepejte si prosím na čelo, jen jsem měla takové úvahy a třeba to ani nejde nijak uskutečnit, co napíšu. Tady je plno stromů a keřů, že kterých na podzim spadne listí a sice se využijí zpět pro další výživu stromů, ale možná by do toho člověk mohl nějak zasáhnout. Nedávno jsem četla, že listy na konci sezóny a ty, které opadají, mají víc tříslovin než mladé. A teď ten souhrn. Listy je množství krmného materiálu, který bychom možná mohli využít. Byly by asi pro trávení zdravější než tráva a seno. Teď mám na mysli kozy, ale třeba i pro jiná zvířata. Pokud by se podařilo listí pod některými stromy shrabat, protože je tam rovná čistá plocha, jak ho uskladnit? Většinou se spolehlivě usušit už nedá. Čili silážovat. Ale normální siláž by z toho asi nevznikla, když listí obsahuje třísloviny. Byla by to asi fermentace podobná jako u čaje. Což by asi nevadilo. Máte někdo další vědomosti a nápady, jak opadané listí uskladnit, aby se s ním dalo v zimě krmit?
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od arus »

Oreb, jste nevyčerpatelná studnice nápadů, radu nemám, ale taky uvítám praktické nápady, jak na to? :kyticka:
:arus:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od PavelIV »

Fakt nevím, ale na podzim jsem přepásl sad a spadaný listí kravičky dlabaly. Tak příští rok je vyženu do sadu asi o něco později, až všechno listí opadá - věřím, že ho zdlábnou.
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od Hhippie »

Oreb, myslim, ze je to dobry napad.
I ted, kdyz se mi do sena zaplete nejake listi, co mi vitr na podzim zafoukal do seniku, je to prvni, co kozy ze sena vytahnou...ale zas ne vsechny. Mozna jen ty spendlikove a tresnove...habru tam mam nejvic a ty myslim prave nezerou...
Ale jak to uskladnit me fakt nenapada... :stydim:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Já listím z třešně a ořešáku krmím, když opadá, ale myslela jsem, že by se to dalo využít víc. Jestli si na to na podzim vzpomenu, zkusím něco.
V té souvislosti se chci zeptat zkušených velkozemědělců, třeba i těch, kteří někdy byli zaměstnaní tam, kde se dělala siláž do jámy. Jak to vlastně probíhá a jak se potom odebírá, aby se nekazila. Jak ta jáma vypadá. Je to věda, to vím, tím spíš to potřebuju podat nějak zjednodušeně. Prostě všechno, co koho k tomu napadne a na co si vzpomene, může být pro inspiraci a poučení dobré.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od Profesor1 »

Oreb, nehledejte v tom vědu. Je to stejné jako když doma nakládáte zelí. Siláž-senážjáma je naplněna nějakou hmotou - řezaná kukuřice, řepřízky, řezanka z trávy . . . .Tahle hmota se udusá a je utěsněna ze všech stran od kyslíku, odkrytá je pouze strana od kud se denně odebírá krmení. Hmota je udusaná, tak že vzduch se i přes tu odkrytou stranu nestihne dostat dovnitř, a nestihne to začít hnít, protože se zase druhý den odebere . . . . . ..
Senážovat listí by jste musela, dokud má určité procento vody.
Dříve se listí využívalo tak, že se sekaly větve s listím někdy v +/- v září a nechalo se to zaschnout na těch větvích a tím se krmilo = letina. Už se to tu taky probíralo.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Profesore, díky za bližší informace. O letině nebo letnině vím a zčásti dělám, ale bez větví. Jen to opadané listí nějak třeba můžeme víc využít. Je asi dost suché, takže kdyby se do toho něco přidalo, mohlo by to jít spíš. Nebo by pomohlo trochu pokropit? To asi není ono, ta voda musí být uvnitř v tkáních, ne? Co by se stalo, kdyby to bylo celkově sušší? Ne úplně suché, to čerstvě spadlé listy nejsou.
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od Lisbeth »

Já musím naprosto souhlasit s tím, co napsal Profesor. Na kravíně jsme měli silážní jámu naplněnou travní řezankou, kukuřicí a možná ještě něčím, traktory to vždy pořádně udusaly, přikrylo se plachtou, zatížilo pneu a bylo, rozbalený byl vždy jen ten začátek a tam se denně odebírala dávka, dala se do Triolietu (krmný vůz), k tomu se přiházely ostatní komponenty, zamíchalo se a hurá kravám do žlabů :vytlem: Siláž/senáž ze dělá ze zavadlého produktu, kdy je v něm ještě nějaká voda, tže bych tipla, že u listí by to mělo být podobně, důležité je, aby se tam nedostal ten vzduch, jinak je po...
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
MalyNomad
Příspěvky: 96
Registrován: 08 úno 2019 11:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od MalyNomad »

z opadaneho listi neudelate senaz ani nahodou, potrebujete aby tam byly zkvasitelne cukry. Pokud se dela senaz z prestarleho porostu, kde uz nejsou jednoduche cukry, ale prevlada lignin, vyhrajou misto kvasinek plisne. Letina se sekala poprve v cervnu, to ma listi kvalitu stejnou jak jetel/vojteska. Z tech listu by se IMHO silaz povedla.

Narazil jsem na netu na pytle, do kterych se da zabalit cely velky kulaty balik. Staly kolem 100kc, coz je min nez chteji zemedelci za baleni do folie (ti mi to shodne ve sluzbach pocitaji za 200kc). Takze by se dalo svepomoci pokosit, naradkovat, zavolat si traktor s balikovacem i prednim nakladacem a po zabaleni si to nechat rovnou ulozit a pri tom balit do pytlu. Ale je to organizacni horor...

A omlouvam se, ale nerozlisuju silaz/senaz jako proces. Vsechno je to kvaseni, jen zalezi z ceho.
Think out of the box!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

MalyNomad, netvrdím, že to jednoduše půjde, ale že je škoda nechat opadané listí nevyužité. Jste chytrá hlava, třeba byste dokázal vymyslet, co k listí přidat nebo jak postupovat. Čaj taky nemá zkvasitelné cukry anebo jen minimum a fermentuje. Myslím, že někdy by byl člověk rád, kdyby měl krmivo, kde je klidně víc ligninu, jen kdyby nějaké bylo, neplesnivé samozřejmě. Možná by u listí nedošlo k mléčnému kvašení, ale jinému. A možná máte pravdu, že by to zplesnivělo :usmev: . A možná ne. Třeba by se to listí mohlo míchat s trávou. Nebo s něčím jiným.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od oreb1 »

Kdyby se listí rozemlelo nebo rozsekalo, aby se buněčné struktury uvolnily, pak by se promíchalo s něčím, co fermentuje dobře, třeba listy košťálovin nebo řepy (určitě i něco jiného, jen mě nic nenapadá a vlastně ani nevím, jestli řepný chřást má na sobě bakterie mléčného kvašení). Zalilo by se to solným lákem, aby se zlikvidovaly nežádoucí mikroorganismy. A pak by to možná začalo nějak kvasit. Nebo by se to třeba dalo zalít syrovátkou se solí. Když se houby zalijí syrovátku, taky zkvasí. Taniny v listech by nejspíš působily proti mikroorganismům, takže by to celé u samotných listů možná bylo úplně jinak. Ale pokud by listy byly jen jako podíl ve směsi s něčím kvasitelným, myslím, že by to mohlo jít.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí senáž, siláž

Nový příspěvek od Profesor1 »

Oreb myslím že tudy cesta nevede. Opadané listí je opadané listí. Že ho trošku zvířata sežerou neznamená že se dá využívat na příkrm a že by bylo nějak extra přínosné. To už víc by se vyplatila řezanka ze slámy smáchaná s něčím. Ale stále by to byla jen sušina , nebo objemové krmivo s minimálním výživovým efektem.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 21 hostů