Neviditelný plot

Pes, nejlepší přítel člověka. Co pěkného nás společně čeká? Doporučte plemeno. Vybíráme štěňátko. Barf kontra granule. Odčervení, očkování, čip. Cvičák ano či ne? Venku nebo v bytě? Péče o starého psa.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neviditelný plot

Nový příspěvek od čobanak »

20l od ovcí?máte vichodofrískí?kamaráďki zrovna začali zapřahat.je to udajňe kříženec velkího švícaráka,ale je tak polovičňí.vzali psa na kukuřici,naložili kárku a misleli si,že to neutáhne.ale prej se viznamenal!tvářil se duležiťe :bublina: s ťím hlídáňím ovcí-možná bi se to dalo i zkusit.já mam šarplaňinku od chlapíka,co mu ovce kradli zloďeji.on má ovce jen v léťe na vipásáňí.na jaře ,gdiž přivez ovce,dal je k šarplaňincum,kterejm už bilo pul roku,a čekal ,co se stane.nestalo se vubec ňic.psi žijou s ovcema a zloďeji už nepřišli.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neviditelný plot

Nový příspěvek od Augenblick »

V Americe dělaj závody kolik pes utáhne, je to neuvěřitelné, ale je to tuna...
Mám maly stádečko východofrísek. Učím se, no..letos když byla špička laktace, tak bylo za den 18 - 20 litrů. Příští rok by to mělo být zase o kus lepší 😃 , doufám..
Tykat, díkes ....
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neviditelný plot

Nový příspěvek od čobanak »

to je moc pjekné augenblicku.příležitostňe jsem ňejaké ovce dojil,ale málo a přidával jsem to ke kozímu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů