Indický pávík

nitraner

Indický pávík

Nový příspěvek od nitraner »

😀
Kouťaku......
P_20190316_091818.jpg
P_20190316_091709.jpg
P_20190316_091643.jpg
P_20190316_091744.jpg
P_20190316_091846.jpg
😀😀😀😀😀
:nitraner4:
Profesor1
Příspěvky: 8384
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Profesor1 »

Synci když už tu machrujete s holubama, tak co kdyby jste veřejnosti trošku popsali voco go? O co jde se dá teda vyčíst v kdejaké brožuře, ale vaše osobní zkušenosti by potěšili víc! :mrk: :souhlas:
= výhody, nevýhody pávíků, proč jen jedno mladé? jaká je pravděpodobnost že odchovají dvě? jestli třeba na jaře většinou jen jedno, v létě dvě . . . . . .
Díííky!
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Janina »

Jsou moc krásní, to bude jedna z jejich výhod. :andel:
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Kouťák »

Nitraner,konečně jsem se dočkal také holubů.Máš je krásné.

Profesore:Já už jsem osobních zkušeností napsal o holubech tolik,že už se v tom sám ztrácím.Na if.jsem psal 8 let,do všech chovatelských časopisů ještě více let a píši tam stále.Podívej se zde na téma HOLUBI,na den 26.10.2018 a je tam mé celé téma z iF,které tam vložil Nitraner.Pokud to nebude stačit,tak jsem ochoten každou Tvou otázku zodpovědět a rád.O pávích to nechám na Nitranovi.
Profesor1
Příspěvky: 8384
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Profesor1 »

Pane Kouťák díky! :usmev:
Nešlo, nebo nejde o mne, do holubůjsem trošku dělal a některá plemena i zjišťoval. Šlo mě spíše o to, že fotky hezké, ale člověk věci neznalý se podívá na fotky, řekne si hezké a . . .a nic. Nějaký obyčkomentář by přeci neuškodil. S takovou se ti mladí nenavnadí k zájmu o chov, v tomto případě o chov holubů.
Většina z nás by tu mohla říct, že na ? ? ? ? ? jak že se ten web vlastně jmenoval ? ? ? ááá něco s UFem :vytlem: , prostě že na jiném webu toho už napsali dost. :mrk:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Kouťák »

Profesore souhlasím.Strašně rád bych zde o holubech psal,ale s Nitranerem jsme tu holubáři asi jen dva a tak zatím odpovídám na otázky lidí uvažujících,že s chovem holubů buď chtějí začít,nebo je něco o chovu holubů zajímá.Jsem si vědom toho,že takto nikoho nenavnadím,aby s náma zde diskutoval o holubech a nebo s chovem holubů nějaký mladý chovatel začal.Na if zůstala stará holubářská elita,kterou bych sem určitě nedokázal nezatáhnout a těch mladých je nepatrné množství.Z dnešní mládeže někoho nalákat do chovu holubů není lehké.Já tvrdím,že holubářem se musí člověk narodit a v případě,že se jako holubář narodí,tak nemá šanci holuby chovat,protože jeho rodiče mají načančaný dům s bazénem,pěstěným trávníkem a postavit si tam pro syna holubník je pro ně nepřijatelné.Takové dítě se zájmem o holuby musí dospět a pokud mu to okolnosti života dovolí,tak se teprve z něho stane holubář.Je ale také pravdou,že dost mladých lidí,když se postaví na vlastní nohy odchází do vesnic,což je vidět i zde,ale spíše se snaží o soběstačnost a holubářství se vším všudy,tedy výstavní činnost,poštovní holubářství,šlechtění je moc nezajímá a mají zájem jen o užitkový chov.
Věřím však,že i zde časem přibude holubářů a budu se snažit o propagaci nějakým článkem.
nitraner

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od nitraner »

Hmm,
Když se rád večer dívam na hvězdy, neznáme á to že jsem hvězdař. Nečiní mě to odborníkem, abych někoho školil o hvězdach.
Tak isto to platí o holubech. Že mám pár holubů, neznamená že o nich něco vím. Natož abych že sebe dělal odborníka přes holuby.
Indický pávik jako takovej, se mi líbí. Toť vše. Proto je mám. Fotky jsem sem dal jen proto, že Koutak chtěl aby tady nějaké fotky byli.
Profesor, aouhlasím sváma. Je dobré aby tady bylo něco o chovu a rozmnožování. Tak to nastudujte, a napíšte se článek. Mě stačí vědet, že jím mám dat obilí a vodu na pití. A písek. 👍😂
Profesor1
Příspěvky: 8384
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Indický pávík

Nový příspěvek od Profesor1 »

:usmev: ale já nechtěl žádný odborný román. Jen mě to přišlo takové divné, když někdo založí téma, někoho osloví "jménem", dá tam čtyři fotky, a . . .a nic, ani sebemenší komentáře. Pochopil bych to kdyby se to dalo třeba do rozjetého tématu, nebo do tématu - Co mě dnes udělalo radost.
Ale to je jedno, jen můj dojem. . . . . . . Nechme to tag.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů