PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

chov včel a rozličného hmyzu
Porquinho
Příspěvky: 8
Registrován: 25 kvě 2023 11:56
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od Porquinho »

Protože mam pocit že nekdo cíleně překrucuje co jsem napsal a ještě jste se na mě takhle sesypali.
Ano, to ten člověk skutečně dělal, množil a prodával v úlech kde se dílo obnovovalo pouze úhyny, motýlicí a cervotočem, ale nikde nepíšu o tom že to dělal i po tom co u chovatelů v jeho okolí propukl klinický stav moru, vyznačilo se ochranné pásmo atd. Navíc se poté plošně testovalo a další ložiska se objevili schodou okolností tam kde s ním měl někdo něco společného. A k jeho "úspěšnému" chovu dodám že lidi co chodí kolem jeho stanovišť se nás ptají jesi má vubec včely, že to je jen hromada suti a nic tam nelétá. Kde si nastrouhal rohlík aby měl vzorky čisté nevím. Když máte vzorky v pořádku nikdo vás už neřeší. Tato konverzace je únavná budete mě jen dál přesvědčovat o tom že jsem napsal něco co jsem nenapsal a podobně. Mor vám nepřeju a chápu že když ho vedle nemáte tak asi ani o té nákaze taky nic moc nepotřebujete vědět.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od Františka. »

Nebudeme Vás přesvědčovat, je to nakonec jedno, o to nejde. Berte to trochu s nadhledem, my si musíme na Vás zvyknout a Vy na nás taky. Třeba si můžete postěžovat ve vlákně Když se nedaří, tak se nedaří nebo nám napsat nějakou úplně nemalochovatelskou radost do Co vám dnes udělalo radost a hned Vás líp poznáme :usmev: .
Nebo třeba i jen o včelách, jestli se Vám do dalšího nechce.
Porquinho
Příspěvky: 8
Registrován: 25 kvě 2023 11:56
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od Porquinho »

Omlouvám se, chtěl jsem se z osobní zkušenosti podělit jak to vypadá, když kolem řádí mor. Říká se mlčeti zlato, radši si budu hledět svého. Františko, konkrétně kvůli vám potom nápíšu jak to dopadne s peprminten, jelikož jste se sama zajímala. Nemám teď na psaní moc čas ani náladu.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od PavelIV »

Vždyť v pohodě, ta časová osa tam prostě nebyla zřejmá, už to všichni chápou :souhlas:
:PavelIV:
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od Jan »

Aha, pokud by byl příspěvek z 16:10 napsán jako první ..........
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍČINY PODZIMNÍCH ÚHYNŮ

Nový příspěvek od PavelIV »

To se stane každýmu, že jeho příspěvek někdo nepochopí správně. Mě když někdo divně zareaguje, tak si nejdřív přečtu kriticky, co jsem napsal.
Dosti nedorozuměním, možná i hádkám to už předešlo (když jsem se nejdřív zavzdušnil).
:PavelIV:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti