Vařené beraní hlavy

maso je maso
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vařené beraní hlavy

Nový příspěvek od Savarka »

No, to je právě to, co nevím, do jakého věku. Při příští porážce jehněte se chci na brzlík zaměřit. Zatím jsem ho z nevědomosti nejspíš vyhazovala nebo bylo jehně moc staré. Ale myslím, že první varianta je pravděpodobnější. Jinak jestli máte na mysli to video z 25.září, tak jde o vyvrhování telete se zaměřením na rozpoznání jednotlivých vnitřností. Je tam mrtvé tele, z kterého někdo vyřezává vnitřnosti - proto to věkové omezení.
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vařené beraní hlavy

Nový příspěvek od Františka. »

Jo, myslela jsem, že tam je poznat brzlík, ale nevadí.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vařené beraní hlavy

Nový příspěvek od Savarka »

Ano, ukazují tam i brzlík.
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vařené beraní hlavy

Nový příspěvek od Františka. »

Vrátím se slovem k původnímu videu. Dnes jsem byla pozvaná na večeři, na kozlí hlavu. Příprava byla skoro stejná jako ve videu, ale některé detaily byly jinak a popíšu je. Hlavu opálili hořákem na ipu a bylo to velmi rychle. Pak ji v horké vodě omyli a oškrábali zbytek chlupů. A teď přijde ten rozdíl. Hlava se nevařila celá bez očištění uvnitř. Uřizli uši, nařízli svaly, které drží čelist, a tak lehce otevřeli hubu. Vyřízli čelistní kosti i se zuby. Vyřízli nosní otvory. Pak hlavou několikrát silně zaklepali o desku, aby vylítalo ven, co tam nepatří. Pak se hlava znovu řádně omyla a dala se vařit do osolené vody doměkka. Pak v té polévce uvařili rýži. Bylo to opravdu vynikající, kam se hrabe ovar z prasete. Ten je pod kůží samý tuk. Tohle byla jestě lepší měkkoučká podobně lepkavá kůže, jako je u vepřového ovaru, ale pod ní jemné masíčko, žádné tlusté. Jazyk se vaří s tím dohromady, mozek se nechává uvnitř, ale ten jsem nejedla. K tomu masu stačilo jíst jen tu výtečnou rýži, kterou už nebylo potřeba mastit. Znala jsem tuhle úpravu už z dřívějška z kozích nožek, ale hlava je ještě lepší. Když je hezky čistá, není žádný důvod nad ní ohrnovat nos. Myslím, že kdo to ochutná, už ji nikdy nedá jen tak psům.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů