Rybí salát

maso je maso
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rybí salát

Nový příspěvek od Augenblick »

Dnes jsem ho zrovna dělal, tak se podělím, třeba bude někomu šmakovat.
Rybařinu už jsem bohužel pověsil na hřebík, tak dělám z kupovaných filet.
- celé filety obalím solí, opravdu hodně, co se na nich udrží a naskládám do mísy a pak ještě znovu naskládané filety vydatně posypu solí. Nechám odležet 3dny v lednici.
- po 3 dnech vyndám a propláchnu studenou vodou (budou ztuhlé od nasolení, to je ok). Po propláchnutí naskládám zpět do mísy a zaleju
klasickým 8% octem tak, aby byly zcela ponořené.
- po 3 dnech zase vyndám, propláchnu a znovu do mísy, tentokrát do nálevu z Deka (připraveného z návodu)
- po 3 dnech vyndám, properu a filety nakrájím na kousky cca 1x2cm. Dám do mísy a přidám 3 střední cibule, které nakrájím na drobno.
Dále překapaná nakládaná zelenina, neraději mám Moravanku od Znojmie. Větší kousky ještě pokrájím na drobno.
Mám rád v rybím salátu hrášek,v Moravance sice je ale je ho tam na mě málo, tak ještě přidám nakládaný hrášek. V míse vše promíchám a nakonec přidám sklenici majonézy (dá se i jogurt) a znovu promíchám.
Salát se dá konzumovat hned, ale nejlepší je až druhý den po odležení v lednici. Dělám z 900g balení filet.

Před přidáním majonezy :
IMG_20200105_134236834.jpg
Marinovat se dá i bez Deka, jen 3 dny sůl a 3 dny ocet, s tím Dekem mi to chutná víc, je to takové jemnější.
Tykat, díkes ....
Aulay
Příspěvky: 178
Registrován: 24 úno 2019 18:40
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Aulay »

To je ale pěkně pěkný, že takhle pozdě v noci, takovou dobrotu predhodite v plen.... Jak to mám asi s tou dietou vydržet po tomhle čtení.. . :vytlem: :promin:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Augenblick »

No jo, to mě nenapadlo, že je to podpásovka v tuhle noční hodinu. Když se ale dá jogurt místo té majonézy, tak je to dietní :vytlem:
Tykat, díkes ....
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od PavelIV »

To je docela na dlouhý lokte, já na něj dostanu chuť tak jednou za měsíc, takže Varmuža nebo jak je ta značka. Pak zase dlouho chuť nemám, to by se mi zkazilo
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Hhippie »

Mamka taky dela domaci. Je mnamozni. Ale vyrobni postup. Jen, ze se da pouzit opravdu jakakoli ryba. Kdyz jezdil tata do Norska na ryby, delala to z tresek a kdoviceho, ted uz ze sladkovodnich a je to jedle vsechno. Jen z nasich ryb je to trochu vic citit (coz me moc nepasuje..).
Za me nejlepsi nakladane ryby jsou pečenáče! :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od přezdívka »

Pečenáče jsem dělala někdy v minulém století, když jsem byla ještě holka svobodná. Táta byl rybář a ryby nosil domů, takže někdy se nejedlo nic jiného. Našla jsem v jedné kuchařce návod a tak jsem se do toho pustila. Dělala jsem z tzv. bílé ryby, konkrétně jelec tloušť. A ještě bylo dobré , aby byly tak do 25 cm.
Aulay
Příspěvky: 178
Registrován: 24 úno 2019 18:40
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Aulay »

Jak se dělají pečenáče???? Teda jsem neznaboh a tohle jídlo vůbec neznám.... doplníte mi vzdělání? :udiv: :vytlem:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Hhippie »

Jestli si dobre pamatuji, tak mama udelala normalne rybi rizky (obalovane v trojobalu), pak usmazila - vse i s kostmi, jen bez hlavy a ploutvi - a nalozila s cibuli na platky do kyseleho nalevu (neco jako na okurky). A nechala to tam nekolik dni. Behem nich ty kosti zmekly a dalo se to jist v celku :souhlas:
Ale samozrejme jen z mensich rybek - prave takove ty ulovky, co jsou na bezne jidlo za trest, protoze maji mnoho malych kosti a nechteji se nikomu vybirat - plotice, cejni, sumecek americky a tak... :)
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Kouťák »

Štědrovečerních kapřích řízků je vždy tolik,že si stejné pečenáče,jako napsala Verča dělám každoročně.Vylepšuji je vždy jednou feferonkou,protože ryby žena nejí a tak si je vždy také sním sám.Mám je takto rád a mám rád různé saláty z ryb.Jsem rybář a ještě k tomu z rybářského kraje,ale nesmím dělat jen ryby,protože by žena uhynula hlady.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Janina »

Zdeňku vzpomínám si, že ty máš nějakou skvostnou rybí kuchařku? :stydim:
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Kouťák »

Jani,u mě najdeš asi všechny rybí kuchařky,ale asi jsem psal o kuchařce vydané ve Vodňanech v roce 1936,ale to je spíše brožura,protože to má pouze 31 stran.Skvostná nevím,ale jsou tam recepty jak se vařilo dříve.Skvostná kuchařka je od Štěpničky a víš proč?Štěpnička se vyučil rybářem v Třeboni a všichni rybáři mu dávali své recepty a on to vydal jako kuchařku.Někteří staří rybáři mu prozradili generacema prověřené úpravy ryb a dnes u nich moc oblíben není.Zazlívají mu,že to měl alespoň v úvodu uvést.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Augenblick »

Pozadí kuchařky jsem neznal, mám "Velký rybí receptář " od Štěpničky a dřív jsem té knize říkal velká bílá bible, recepty nejsou nijak složité
a kdo má ryby rád tak si tam svůj recept najde. Jsou tam recepty jak z mořských, tak sladkovodních ryb. Hlavně to není psaný jako strohá kuchařka, je tam kus člověka,.
Tykat, díkes ....
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Kouťák »

Hlavně,že to Štěpnička sepsal,jinak by to zapadlo .Je to nádherná kuchařka a název velká bílá bible se Ti povedl.Je tam i recept na kapří klobásy a tlačenku.Jedl jsem a výborné.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybí salát

Nový příspěvek od Augenblick »

Dělal jsem podle ní rybí klobásy, byly naprosto špičkové. Podělil jsem se s příbuznými a nepoznali, že je to z ryb, což mě pak mrzelo,
bylo tam myslím jen 10% slaniny zbytek candát, už si ten recept přesně nepamatuju. Každopádě jsem degradoval rybí maso na něco jiného, než má být...Konzumace rybího masa u nás bude asi na stejné úrovni jako jehněčího, nebo kozlečího.
Tykat, díkes ....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti