Banánovo-jablečné smoothie

Čaj, pivo, limo...
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banánovo-jablečné smoothie

Nový příspěvek od oreb1 »

Marion, to přesně potvrzuje, co jsem napsala. Jsme různí. Třeba lidi z Asie mají přirozeně ploché nohy, mají jiný průřez vlasem atd. Jako kozy jsou různé rasy, lidi taky. A dají se křížit :) .
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4931 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banánovo-jablečné smoothie

Nový příspěvek od PavelIV »

Marion108 píše: 09 lis 2018 07:14 To tezko rict, u nekoho mleko u jineho vlaknina. My doma jime vlakniny opravdu hodne, takze to je v pohode, ale obecne, pokud pouzijes mleko pasterizovane a jeste homogenizovane, tak prave to delava problemy, pokud je mleko zive, tak to snasime lepe. Muj mily, je presvedceny, ze ani to zive mleko neumi dospelci travit, ja si to nemyslim, pokud jej konzumujes prabidelne, dle me enzymy mas...
Tak dnes jsem snídal vločky s kravským mlíkem z farmy, prý nepasterizované. Byl jsem fakt překvapen, v obvyklý čas - kolem oběda ani prd 😷 , takže ani zápach. To jsem nečekal. Pravda, dnes jsem vynechal banán, nebyl doma žádný, ale tím to asi nebylo
:PavelIV:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4931 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banánovo-jablečné smoothie

Nový příspěvek od PavelIV »

Někde jsem četl, že ta snášenlivost souvisí s krevní skupinou. Pamatuju si z toho jen, že A mléko snáší dobře
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banánovo-jablečné smoothie

Nový příspěvek od oreb1 »

To je možná další příčina horšího trávení mléka, ale hlavní rozdíl je mezi pasterovaným a nepasterovaným. Nepasterované je připravené k trávení už od výrobce :) .
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů