SALÁTY z divokých rostlin

Pěstování ovoce, zeleniny, bylinek apod.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od oreb1 »

Dnes mě napadlo ochutnat rostlinu, která se mi vysemenila poblíž kompostu. Přízemní růžice listů, které po utržení roní bílé mléko. Čekanka obecná. Bylo tam několik rostlin a tak mi zachutnaly, že jsem snědla listy ode všech a nechám je dorůst na příště. Jím poupata smetanky lékařské, ale tohle bylo lepší.
Jaké divoké rostliny jíte nebo z nich připravujete salát a jaký způsob přípravy jste si oblíbili?
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Javorka »

Chutná mě žabinec, je jako mladá kukuřice. Ale spíš si ho uždibuju na zahradě, než že bych ho dávala do salátu.
V kuchyni používám popenec, má takovou pepřovou chuť.
Nejvíc zpracovávám kopřivy a bršlici.
Výborná je divoká pažitka rozmixovaná s olejem. Moc dobrá a hezky zelená ozdoba, třeba na pokapání polévky, nebo na cokoli.
:433:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5320 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Hhippie »

Javorko, muzete o tom prosim napsat vic? Tyhle veci jdou uplne mimo me...
Jak se to vyrabi a do jake polevky to pouzivate? Da se to uskladnit, nebo jen k primemu pouziti?
Dekuji.
:Hhippie: Bubáci forever!
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Janina »

Od jara do podzimu, pokud není sníh lze najít i v zimě, pokud máte svou zahradu nebo chodíte do přírody, je velmi dobrý zdravotní plán sbírat kopřivy, ptačinec žabinec, mařinku vonnou, bršlici, pampeliškové listy, šťovík a další. Pokrájet a posypat si jakýkoliv slaný pokrm.
Více inspirace např zde. http://ekozahrady.com/jarni_rostliny.htm
Je možno ve velkém množství přimíchat do štouchaných brambor, do těstovin, do rýže......
Další netušené inspirace zde http://slunecnyzivot.cz/2013/05/jedle-r ... y-prehled/
Je možno udělat kapání do polévky - vejce, mouka, nakrájené rostlinky, smíchat a kapat do horké již hotové polévky, za chvilku hotovo.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Janina »

Ještě na okraj k čajům. Černý čaj piji jen velice zřídka, mám oblíbený britský Tetley https://www.tetley.co.uk/all-drinks/eve ... iginal-tea , zelený jsem dříve pívala, mnoho rozborů prokázalo pesticidy, tak nic.
Nyní si suším různé byliny, listy jahodníku, maliníku, ostružiníku. A nejvíc jednoduché je zaběhnout ven, utrhnout snítek kopřivy, máty, tymiánu, dobromysli, šalvěje, přes rok právě listy zmíněných keřů. Ne vše dohromady :usmev: Opláchnout a zalít horkou vodou. A je. Ovocné čaje lze vařit přímo z ovoce ze zahrady, z jablkových i hruškových slupek atd. Vše je možno použít čerstvé, nesušené, hned.
Dnes mám kousek máty a tymián. Jde to v létě, v zimě, je to zadarmo, jednoduché, kreativní, chutné, a zdravější než koupené.
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Javorka »

Olej z divoké pažitky.
Pažitka se rozmixuje v olivovém oleji tyčovým mixérem, podle chuti je možné přidat malinko soli, kousek česneku...
Pokapat jakoukoliv polévku, kam by se hodila pažitka (bramboračka, květáková, dýňová atd.). Dalo by se to přidat i třeba na brambory nebo na nějakou slanou kaši.
Asi by to v lednici pár dní vydrželo, ale to nemám vyzkoušené.
:433:
Františka.
Příspěvky: 8364
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SALÁTY z divokých rostlin

Nový příspěvek od Františka. »

Jen pro zajímavost - lusky z vykvetlé ředkvičky jsou moc dobré, šťavnaté, jemně pikantní, skoro lepší než ředkvička :usmev: . Dají se jíst syrové i třeba nakrájené dušené jako jeden z druhů v zeleninové směsi.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů