Chléb ;-)

láska prochází žaludkem
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Savarka píše: 18 pro 2021 09:29 Profesore, jak chleba pečete? V nádobě? Na plechu? Přikrytý? Odkrytý? Na kolik stupňů a jak dlouho? Díky. :usmev:
Jsem začátečník a tohle je můj opravdu druhý chleba. Během kovidu jsem si prohlížel hodně videí na YOUTUBE stále dokola a vybíral postup :vytlem:

Chleba peču volně na plechu - vyklopím z ošatky.
Postup:
Zapnu troubu horní i dolní pečení na max - za 250 stupňů.
Do trouby dva plechy, menší dát úplně na dno.
Po úplném rozehřátí , cca za dvacet minut rychle vyklopím chleba z ošatky na horní plech v troubě, naříznu jej = únik páry při pečení = nepraskne na novém místě.,
Do spodního plechu naleju cca dvě tři dcl horké vody a zavřu.
Po cca čtvrt hodině vytáhnu spodní plech z trouby a teplotu snížíme na cca 200 °C.
Nechám dopéct cca 20 minut, dle velikosti chleba a barvy kúrky.
Vše podle videí.
Ještě doladím máčení vodou - koupím si mašlovačku, nebo štětec.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Do tohodle jsem dal většinu - 350 g hladké pšeničné a zase je jiný. Možná jsem ho rozřezal ještě teplý.
Přílohy
IMG_20211218_111526.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Díky za podrobný postup. Taky peču volně na plechu, ale poslední dobou pořád narážím na recepty, kde se peče v nějaké nádobě a ze začátku se přikrývá. Mně se chleba pořád nedaří dle mých představ a už jsem si začínala myslet, že to bez té zakryté nádoby nepůjde. Ten váš chleba ale vypadá luxusně, tak, jak bych si ho představovala. :souhlas:

Já pořád nemůžu vychytat teplotu a dobu pečení. Když snížím po nějaké době teplotu, peču tím pádem déle a kůrka je moc silná. Když jedu celou dobu 250, mám kůrku tenkou, ale spálenou. Kdybych pekla kratší dobu, bojím se, že dole bude chleba syrový. Teď jsem nově začala péct přímo na mřížce s pečícím papírem, díky čemuž se spodek peče rychleji než na plechu a je to lepší. Momentálně zkouším péct celou dobu na 250 a postupně snižovat čas (teď jsem na 25 minutách). Prostě najít tu hranici mezi nedopečeným chlebem a příliš hnědou kůrkou. Nově jsem si pořídila sázecí lopatu, sice kvůli pizze (tu taky peču přímo na mřížce), ale využiju ji i na chleba. Na lopatu dám pečící papír, na něj vyklopím chleba z ošatky, ometu z něj kartáčkem mouku, potřu vlažnou slanou vodou (mašlovačkou) a vsadím přímo do trouby na mřížku. Místo plechu dávám dolu misku s vodou a nechávám ji tedy celou dobu. Misku s vodou dávám i při pečení rohlíků, housek a spol. a funguje to dobře, kůrka není tak vysušená.

Jinak upřímně, mně chutná každý chleba, který upeču, ale manžel si prostě radši vezme kupovaný a přijde mi, že pečení chleba považuje za ztrátu času. A je to stejné i v několika dalších rodinách, které znám. Ženské jsou nadšené, pěstují si kvásek, chodí po kurzech, vychytávají postupy, ale ty druhé polovičky na to hledí lehce nechápavě. Proto jsem se divila, že vy jako muž se pouštíte do pečení chleba a máte mou úctu a obdiv. :usmev:
Jana P.
Příspěvky: 6018
Registrován: 17 bře 2020 11:51
Dal poděkování: 5137 poděkování
Dostal poděkování: 5587 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Jana P. »

:bosorka: Janina
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Díky Jani. Super odkaz. :souhlas:
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

:vytlem: šetřete úctou a obdivem :vytlem: :mrk:
Já od malička měl rád domácí chleba a je mě jedno jaká je kůrka a kdo ho pekl :vytlem: Moje žena má zase ráda vše co si může koupit :vytlem: (nejlépe chleba krájený :zed: )
Ten spodní plech s vodou zajišťuje vlhkost, ale určitě bere hodně teplo. Už jsem i přemýšlel, že po čtvrt hodině když jej vyndám, tak zapnu jen spodní spirálu. Někdy zkusím.
Sledoval jsem i videa pečení v klasické venkovní peci. Chleba potírají vodou před vložením a taky po vytažení.
Pečení v nádobě zajišťuje z počátku udržení větší vlhkosti.
Dnešní můj chleba měl střídu nahoře s velkými bublinami , je to vidět na fotce.
Určitě to bylo tím, že z lednice byl prochlazený a ač jsem ho měl tak dvě hodiny vytažený před vložením do trouby, tak ten spodek zůstal zřejmě studený. Budu to muset doladit, nebo lednici vynechat.
Péct přímo na mřížce na papíře je dobrý nápad.
Picakámen už sháním zase to bude takové "přírodnější" pečení :vytlem:
Je pravda, že při vytahování chleba z trouby nikdy nevím jestli spodní strana je dostatečně propečená. Zkouším to poklepání, ale nevím jak má správně "zvonit" :usmev:
Ještě mě napadá, že když potřu vodou chleba po té první čtvrt hodině, při vytahování spodního plechu, tím horní kůrku zchladím a trošku zbrzdím její přepálení.
Do jara daleko, tak budu zkoušet.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Tak po přečtení závad chleba při pečení, jsem si potvrdil tu prasklinu pod horní kůrkou. Bylo to tím studeným těstem z lednice.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

A je hotovo :potlesk:
Přílohy
Já se peču . . .
Já se peču . . .
IMG_20211223_140936.jpg
IMG_20211223_174726.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Dvojčata. (Siamská :82: )
Přílohy
IMG_20211226_001255.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Zase se musím pochválit, protože je nádherný :hura:
Přílohy
IMG_20211227_182632.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

To sice jo, ale my ještě máme bramborový salát, chleba jsem měla naposled někdy 23.12. a Vy jste už od té doby pekl 2x. Fakt ho sníte?Chleba mám moc ráda, ale salát jím o Vánocích 3x denně, dnes bohužel už naposled, takže zítra už bude chleba.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

:vytlem: salát máme ještě na zítra a chleba už ne. Včera jsem jezdil po návštěvách a po těch pecnech - dvojčatech se jen zaprášilo :vytlem: Ségra taky sem tam peče domácí, ale ne kváskový. Bracha servíroval lososa, a krevety s chlebem. Jeho chleba zůstal na stole :vytlem:
Ještě jeden pecen před štědrým dnem byl na objednávku darovám.
Navíc tenhle chleba se dá jíst i páty den!
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

Tak to jo, domácí chleba jako dárek na návštěvě je dobrý nápad :usmev: .
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Takhle to dopadne, když se zapomene "jen" deset minut stáhnout teplota - Cigánský bochník :))
Na funkci, teda chuť to nemá vliv (někdo si peče jen tmavé), na návštěvu jsem včera večer proto s černým darem už nešel, ale teď už je v troubě další :hura:
Jestli dobře počítám, tak mám upečených 7 chlebů + jeden v troubě = cca 5kg mouky :vytlem:
Taky jsem si všiml, že kvásek čím je starší, tím jej stačí na rozkvasení (rozvášnění :)) ) menší množství - je "silnější".
Přílohy
IMG_20211230_062425.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Do nového roku s darem božím :usmev:
"Chléb náš vezdejší dej nám nejenom dnes." :O:-):
Přílohy
IMG_20220101_181443.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Tak jsem dle rady Profesora zkusila potřít chleba vodou nejen před pečením, ale i po vytažení z trouby a musím říct, že s kůrkou jsem velmi spokojená. :souhlas: Je tenká, lesklá, křupavá, nechutná spáleně, a to i když ji nechám hodně ztmavnout. Vodu dávám osolenou, peču celou dobu na 250 stupňů, nesnižuju teplotu, peču na pečícím papíře přímo na mřížce, délka pečení 20 - 25min dle velikosti.
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od arus »

Savarko, ještě přidejte recept, prosím... :souhlas:
:arus:
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

No, pokud jde o recept, co se týče surovin, tak to asi nedám. Každý má jinak řídký kvásek, jsou různé recepty. Já to dělám tak nějak od oka, aby těsto bylo tak akorát husté, může se lehce lepit, ale ne moc. Kdyby bylo totálně nelepivé, chleba by byl moc hutný. A jediné co, že dávám přeci jen trošičku droždí, ale opravdu malinko, zvlášť když je kvásek mladý. A pokud nemám kvásek, tak dělám jen s droždím, ale vždycky ho dávám málo, aby těsto kynulo pomaleji a déle.

Nicméně, co se týče postupu:
1. Řádně promíchané těsto nechám kynout, a to pomalu a dlouho. Zadělávám v robotu a těsto nechávám kynout přikryté přímo v něm, abych ho mohla během kynutí ještě jednou nebo dvakrát promíchat.
2. Těsto vyklopím na pomoučený vál, trochu prohnětu, vytvořím bochník, který pořádně pomoučním a dám do pořádně pomoučněné ošatky.
3. Chleba nechám kynout v ošatce. Když nakyne, zapnu troubu na 250 stupňů a na dno dám misku s vodou.
4. Když je trouba roztopená, vezmu sázecí lopatu, na kterou dám pečící papír a na něj vyklopím chleba.
5. Z chleba ometu přebytečnou mouku, potřu ho vlažnou osolenou vodou a přesunu i s pečícím papírem na mřížku v troubě.
6. Peču cca 25 minut - řídím se podle zbarvení kůrky.
7. Chleba vyndám a znovu potřu vlažnou osolenou vodou.
8. Přendám na mřížku nebo dám do ošatky vyložené utěrkou a volně přikryju utěrkou.
9. Krájím až po úplném vychladnutí.

Netvrdím, že je to správný postup a už vůbec ne jediný správný postup, ale s výsledkem jsem spokojená. :usmev:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

Když jste tady takoví pekaři - máte někdo doma ještě pec na chleba? Já ji pamatuju od babičky z chaloupky, ale zajímalo by mě, jestli je velký rozdíl mezi chlebem z trouby a pece. V mém dětství nad chlebem z trouby ohrnovali nos, ale ty Vaše chleby vypadají dobře, určitě jsou dobré a třeba to byly jen předsudky.
Vím teda, že pec na perník se moc na chleba používat nedá, ale to je pec v perníkárně, kde pekli pár let chleba a nebyl křupavý.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Poslední chleba jsem pekl v litinovém, nebo titanovém pekáči sskleněnoue pokličkou, který jsme vyhodili, protože se začal loupat vevnitř teflon, nebo nějaký ten povlak. Měl jsem ho venku na vykrvování zabitých zvířat. Tak jsem ho umyl a vyvaříl, chleba jsem do něj dal na pečící papír, přiklopil pokličkou a po čtvrt hodině pečení jen sumdám poklici. Nemusím manipulovat s vodou na spodním plechu.
Jediný chleba který neocením jako chleba , je chleba z domácí elektrické pekárny. To u mne není chleba.
Momentálně bohužel mám chuťový i čichový hendikep, tak že si upečený chleba vychutnávám jen díky fantazii :vytlem: , ale zatím každý chválí a chce ještě :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů