Kontejner na multikáru

O strojích, nářadí a náčiní.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kontejner na multikáru

Nový příspěvek od Hhippie »

Sháním kontejner na multicar, resp. tip na někoho, kdo by to za nějakou rozumnou cenu vyrobil a dopravil na Prahu-západ..

Bohužel jsem dost vázaná na omezené prostorové a další možnosti, takže mě prostě jiné řešení než toto nenapadá. Dřív jsme mívali od obce kontejner přes zimu přistavený, ale bohužel tato možnost již není. Velký kontejner se mi nevejde, ani auto, které by mi ho složilo a odvezlo :jakoby: Ale na druhou stranu potřebuji kontejner co největší… tenhle na novou multicar je cca 2,5kubíkový, neotvírací, výklopný..
Přílohy
BC77D2D7-34DC-4E43-9A74-9D96FC0BE650.jpeg
:Hhippie: Bubáci forever!
ivan613
Příspěvky: 994
Registrován: 26 led 2019 16:11
Dal poděkování: 355 poděkování
Dostal poděkování: 517 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontejner na multikáru

Nový příspěvek od ivan613 »

Pri jazde s multikárou treba dať pozor aby bola dobre zaistená kabína.Bol som očitým svedkom ako sa kolegovy za jazdy otvorila.Sorry za plevel.Nedalo mi to :jakoby:
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontejner na multikáru

Nový příspěvek od Lisbeth »

My jsme si nechávali vyrobit kontejner na míru tady:
http://www.amtservis.cz/Kontejnery/
Je to u nás na Vysočině, tže chápu, že pro tebe z ruky, to jen spíš takový nástřel, kdybys nenašla nic lepšího. Já jsem tam osobně nebyla, ale chlap se tam byl podívat, hovořil s majitelem a jsou schopni vyrobit prakticky cokoliv. Úplně jsme se báli mu říct, že to je na koňský bobky, že na nás bude koukat jak na vejry :)) ale prý je zvyklý na různý požadavky a nejsme první koňáci, co řeší "kam s ním" (s hnojem) :vytlem: .
Dopravu jsme si ale zajišťovali vlastní.
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů