Sýry

Výrobky z mléka
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Mě tam zaujala ta část o plísních, že jsou v podstatě všechny neškodné a to včetně hnědých a černých. Že ty se sice odstraňují, ale kvůli chuti, ne že by nějak škodily. Moc by se mi tomu chtělo věřit. :usmev: A taky je zajímavé to skladování - že je lepší zabalit načatý sýr do pečícího papíru, než ho dát třeba do plastové krabičky. Na tom něco je, i když mám tady jednu krabičku, ze které se dá odsát vzduch, takže vznikne vakuum, a tam vydrží sýry dlouho jako čerstvé. Takže plastová krabička ano, ale jedině vakuovací.

Taky mě potěšilo, co píše o nožích. Žádné speciální nože nebo škrabky či struhadla na sýr nemám a pořád jsem si říkala, jestli bych do takového nádobíčka neměla investovat. On ale v podstatě říká, že to je úplná zbytečnost - tak se mi ulevilo a mám dobrý pocit, že jsem ušetřila. :vytlem:

A co se týče konzumace, čerstvé sýry mám ráda v kombinaci se zeleninou, zrající s ovocem, klidně i ve formě džemu. Teď mám třeba načatou skleničku kdoulového džemu - něco ve stylu kdoulového sýra a třeba s modrým sýrem je to úžasná kombinace. :souhlas:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od PavelIV »

Profesor1 píše: 08 pro 2021 11:10 Ano , v téhle kombinaci jsou základ arašídky. Ta jejich slanší chuť zaručí, že se nezůstane u jednoho piva :nazdravi: :))
Základ je to pivo, ty další složky k němu pasujou i samostatně, jde to i bez nich :))
Ale dohromady super
:PavelIV:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

O těch plísních to hlásám každému a většina se diví, protože u nás je plíseň něco špatného, jedině na hermelínu a v nivě smí být, ta je "ušlechtilá". Přitom platí, že všeho moc škodí a troška prospívá i u plísně. A ušlechtilá je nasypaná z pytlíčku.
Ve Francii mají na některých regionálních sýrech i černou plíseň, ale Češi se až na jednu výjimku při návštěvě neodvážili ho ochutnat :usmev: . Prostě ta vsugerovaná nadměrná hygiena a dezinfikování všeho se promítly i sem.
Sýr v plastové krabičce nechávám zrát, ale větrám ji, nechávám třeba půl dne otevřenou. Dělám to proto, že jinak mi sýr moc vysychá. Nedávám je do ledničky ani do sklepa.
Před pár lety se dostaly na trh olomoucké, které měly jinou plíseň, než měly mít. A byla z toho aféra, co to zase lidem dávají za hnusy. Oni je stáhli z trhu, ale sami říkali, že to není nic závadného, někdy se to stane. Kdyby je obchody prodali jako zlevněné, nemusely se vyhodit, protože zdraví škodlivé nebyly.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

Ještě mě napadá v souvislosti se sýrem, že třeba zvláštně a pro někoho podezřele vypadá na sýru růžová plíseň. Je nejdřív bílá a časem zrůžoví. Je to Penicillinum nalgiovensis. Podle Nalžova, kde se s ní vyráběl sýr. Ale nevyskytuje se jen v Nalžově :usmev: .
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Tím uchováváním v plastové krabičce jsem nemyslela sýr ve fázi zrání, ale načatý sýr, který se průběžně jí a hlavně sýry čerstvé. Když dám čerstvé sýry do zavřené plastové krabičky bez vakua, začnou se časem kazit (i chuťově), rozvíjejí se plísně. Ne nadarmo se jim říká čerstvé. :usmev: Vakuum je uchová poměrně dlouho ve stejném stavu, v jakém jsem je tam dala - ale nezrají.

Jinak co se týče škodlivosti plísní, mám kamarádku mikrobioložku, která se zabývá právě houbami a plísněmi a ta je zas hodně opatrná. Říká, že těch plísní je strašně moc druhů, které vypadají podobně, a bez rozboru si člověk nikdy nemůže být jistý, jestli tam není nějaká, která je pro člověka toxická. Já to až tak nehrotím, pokud to jíme jen my, kdyžtak sýr okrájím, když se mi zdají barvičky už přes čáru. :vytlem: Ale kdyby to člověk měl prodávat... V nějakém článku o vadách sýrů jsem četla, že by plíseň hlavně neměla být chlupatá, že ta tedy škodlivá je. Ale nevím. Jak píšu, moc ráda bych pánovi z odkazu věřila, že všechny plísně na sýrech jsou ok. Ale je to poprvé, co takový názor čtu, takže to beru trošku s rezervou. Ale líbilo by se mi to. :usmev:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

Ta Vaše kamarádka je samozřejmě postižená svým povoláním. Hygienici a někteří lékaři Vám o plísních řeknou to samé.
Já se s tímhle názorem, že u plísně se má rozlišovat podle chuti nesetkávám poprvé, proto jsem psala o té degustaci ve Francii, protože tam je chuť měřítko.
Člověk nesmí sníst kilo plísňového sýra denně, to je jasné, to by nešlo ani u "ušlechtilých" plísní. Ale trochu plísně podpoří imunitu. A je docela možné, že když se někdo plísni důsledně vyhýbá, pak ho trocha sýra porazí a je z toho nemocný. Ale to už jen usuzuju o pravděpodobnosti.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od PavelIV »

Tak to jsem včera tu lehce oplesnivělou klobásu měl sníst? Já jí vyhodil :))
Nebo to platí jen u sýrů?
:PavelIV:
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

I plísně na uzeninách mohou být ušlechtilé. :usmev:
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Jinak ještě k těm plísňovým alias plesnivým sýrům, přijde mi, že Francouzi jsou co se týče jídla nejodvážnějším a nejvynalézavějším národem v Evropě. Pokud tam něco po staletí vyrábějí, nenechají si to jen tak vzít. Ale různě po světě se výroba některých sýrů stopla z důvodů zdravotního rizika. Někde se třeba vůbec nesmí prodávat sýry vyrobené z čerstvého mléka. Kdyby tohle někdo zakázal Francouzům, asi tam bude revoluce, to si nikdo netroufne. :vytlem:

Asi nejhůře a nejnebezpečněji vypadající sýr je casu martzu, ten se pro změnu vyrábí na Sardinii. Oficiálně je zakázán, ale na černém trhu se prý prodává za ceny dvakrát vyšší než obyčejné pecorino. Je to vlastně pecorino, které se zpřístupní speciálním mouchám, aby do něj nakladly vajíčka. Vylíhlé larvy sýrovou hmotu žerou a pak se vyprázdní - no a tím vzniká takový mazlavý sýr prý vynikající chuti. :))

Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Profesor1 »

Profesor1 píše: 08 pro 2021 11:10 Ano , v téhle kombinaci jsou základ arašídky. Ta jejich slanší chuť zaručí, že se nezůstane u jednoho piva :nazdravi: :))
PavelIV píše: 08 pro 2021 11:29

Základ je to pivo, ty další složky k němu pasujou i samostatně, jde to i bez nich :))
Ale dohromady super
Pavle víš jaký je rozdíl mezi alkoholikem a konzumentem? :)) :)) :))
To tak nemožeš, tak veřejně.
Mosíš kulantně! :vytlem:
PavelIV píše: 08 pro 2021 14:19 Tak to jsem včera tu lehce oplesnivělou klobásu měl sníst? Já jí vyhodil :))
Nebo to platí jen u sýrů?
Na uzeninách vídám pouze plíseň bílou.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Profesor1 »

Savarko tenhle sýr s červíky se mě podařil taky, nevím jak je ten druh much důležitý, ani nevím která moucha se tam dostala, ale vypadalo to úplně stejně.
Byl to už poslední sýr na který jsem zapomněl. Plenka v které byl zavěšený už hrála těmi penicilinovými barvami a když jsem tu pálenku rozvázal, tak ten vrch byl jako z videa - mazlavý a pohyblivý.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od PavelIV »

Tahle byla šedá :usmev:
:PavelIV:
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Profesor1 píše: 08 pro 2021 18:20 Savarko tenhle sýr s červíky se mě podařil taky, nevím jak je ten druh much důležitý, ani nevím která moucha se tam dostala, ale vypadalo to úplně stejně.
Byl to už poslední sýr na který jsem zapomněl. Plenka v které byl zavěšený už hrála těmi penicilinovými barvami a když jsem tu pálenku rozvázal, tak ten vrch byl jako z videa - mazlavý a pohyblivý.
Já si kolikrát říkám, jak na některé receptury lidi přišli. A koukám, že stačí zapomenout někde sýr a nový recept je na světě. :vytlem: Roquefort taky vlastně vznikl tak, že nějaký pasáček zapomněl v jeskyni sýr s chlebem a když si na něj po pár týdnech vzpomněl, našel plesnivý chleba a od něj chytl plíseň i sýr. Můžu se zeptat, jestli jste měl odvahu tu vaši valašskou variantu casu marzu ochutnat nebo to šlo rovnou do koše či zvířatům? :promin:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od PavelIV »

Už jsem to tu někde kdysi psal. Stejnou metodou jsem objevil docela slušnou mňamku- Sedlčanský vltavín nechat v lednici v orig. balení, má být tak 2 týdny prošlej :))
:PavelIV:
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Věřím, že to je dobré. Mně tedy tyhle typy sýrů chutnají většinou až po záruce. A myslím, že snad ani nemůžou projít a jsou čím dál tím lepší. :vytlem: Jen až když ta plíseň víc a víc šedne, začnou být trochu hořké a někomu to může vadit. Paradoxně plísňovým sýrům věřím co se týče nezávadnosti víc než jiným, protože už jsou "obsazené" ušlechtilou plísní, která tam nepustí ty "neušlechtilé".
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

Speciální druh much - to se mi nějak nezdá. Jestli to není jen marketingový tah. To by ty mouchy museli někde chovat, udržovat je a pak použít. A tak pořád dokola. Nevím, jen o tom pochybuju.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Je to moucha Piophila casei (sýrohlodka drobná). Má ten sýr už v názvu. Jestli se vyskytuje i na Valašsku, to netuším. :vytlem: Ale třeba tady máme nějakou jinou, která udělá stejnou službu.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Tak podle všeho se vyskytuje i u nás. Je to běžný potravinářský škůdce. A speciální není v tom smyslu, že by se musela chovat a množit, ale že jiný druh mouchy sám od sebe sýr nenapadne. Takže stačí někde volně nechat sýr a ta správná moucha si ho najde. :vytlem:

https://www.deraplus.cz/poradna/hotely/ ... dle-sezony
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Savarka »

Takže Profesor opravdu vyrobil kazu mazu. Smekám. :usmev:
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Profesor1 »

I kdybych na tuty věděl, že to byla ta sýrohlodka minor, tak bych asi odvahu nenašel :))
Šlo to káčatům, ty po syrovátce a zbytcích sýrů rostly nádherně.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů