Sýřidla - výroba doma

Výrobky z mléka
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

https://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/syreni-syru
Když jsme se v tématu o tvarohu bavili o syřidlech tak ať tu na to máme téma.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

https://botanika.wendys.cz/index.php/14 ... -syristovy (v komentářích o tak něco je) Jak to tak čtu asi to příští rok zkusím taky.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Wendy píše, že se používaly listy. Ale v odkaze v příspěvku nahoře píší, že sýr pak byl žlutý. Že by byl žlutý od listů? Možná jo, ale nezdá se mi to úplně pravděpodobné. Květy obsahují hodně pylu a ten by mohl žlutit. Škoda, že to nejde hned vyzkoušet :usmev: .
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Syřidlo ze žaludku se dělalo tak, že se kůzlečí žaludek vypral a usušil. Pak se kousíček dal do mléka. Mělo by to být kůzle ještě mléčné, které nežere trávu. Nebo možná by mohlo žrát trávu, ale musí ještě pít mléko, ale to nevím jistě.
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Jan »

Šťáva z citrónu , asi by to šlo i uměle s kyselinou citrónovou.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

To je právě to, co nevím, a sice, jestli se to srazí jako citronem, tj. na hrudky nebo jestli je to na sýr. To je rozdíl. Jinak mléko se sráží i kyselinou i citronem, ale nevím teda, jak by se z toho dělal sýr. Nevznikne ten pudink, aspoň co já vím a mám vyzkoušeno. Dá se tak udělat tvaroh a panýr, ale ne sýr. Na srážení se používala i chlebová kůrka, ale to je prostě na tvaroh. Na panýr se používá citron nebo ocet.
Syřidlo ze žaludků srazí na pudink, stejné je dnes mikrobiální.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Já si myslím že když jsem to tou kyselinu dělal tak se to srazilo na hrudky jako u panyru .
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Jojo, kyselinou se to srazí na hrudky, kdežto působením enzymů ze žaludku na "pudink". Ale nevím, jak se sráží svízelem, artyčokem aj. Někdo to musí zkusit, ale možná do léta zapomeneme :usmev: .
Ale teď si uvědomuju, že americká mozarella se sráží kyselinou citronovou. Nezkoušela jsem to ale nikdy, takže vůbec nevím, co se tam děje a jaký je postup.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Neuapomeneme už jsem si to zapsal že to chci zkusit :mrk:
Americká mozarela se nesráží kyselinou ale pouze kyselinou okyseluje (taková kultůra) sráží se to normálně syřidlem.
Toto je další recept na sýřidlo ale ze žaludků http://www.poddracimkamenem.cz/blog/pos ... ennet.aspx
Je to veliká škoda jehněte ale asi by to šlo i z větších jehňat.
A ještě je s dostal jeden recept
(zabijeme 10 dní staré jehňe / kuzle opatrně vyjmeme žaludek obsah vysypete/vylejete do misky přidáte hodně soli! Bez jódu! Nacpete zpět do žaludku a zavěsíte občas to prohnětete a asi za 2 týdny můžete používat do několikrát přehnuzé plachetky dám 2 lžíce té směsi a dám do 10 litrů ohřátého mléka a nechám chvíli louhovat jde použít celý žaludek) (doudám že to Paní od které mám recept nebude vadit)
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Hhippie »

Tedy vím, že v některých mléčných provozech jsou mláďata nechtěný vedlejší produkt, ale nedokáži si představit, že v malochovu někdo utratí 10denní mládě jen proto, aby zpracoval 5 porcí mléka. (nebo na jak dlouho to může stačit.. :nevim: ).
Jestli počítám hodnotu mláděte na 2tis. Kč, pak by ty sýry musely být za tu cenu pozlacené, aby je někdo koupil...? :nene:
Samozřejmě chápu to jako dobrý tip na zpracování odvrhnutého, umrzlého nebo jinak “přirozeně” zemřelého mláděte, které by nemělo šanci na přežití..:nevim:
:Hhippie: Bubáci forever!
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

To mě taky napadlo ze je to dobrý způsob jak využít mláďe u kterém víme že nepřežije :plac: .
Nebo to zkusit u 3 měšíčního kůzlete které už je pro porážku vhodné.
Profesor1
Příspěvky: 8380
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ale tříměsíční už podle všeho nemá vhodný žaludek (slez -enzym))
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Hhippie píše: 24 led 2021 12:29 Tedy vím, že v některých mléčných provozech jsou mláďata nechtěný vedlejší produkt, ale nedokáži si představit, že v malochovu někdo utratí 10denní mládě jen proto, aby zpracoval 5 porcí mléka. (nebo na jak dlouho to může stačit.. :nevim: ).
Jestli počítám hodnotu mláděte na 2tis. Kč, pak by ty sýry musely být za tu cenu pozlacené, aby je někdo koupil...? :nene:
Samozřejmě chápu to jako dobrý tip na zpracování odvrhnutého, umrzlého nebo jinak “přirozeně” zemřelého mláděte, které by nemělo šanci na přežití..:nevim:
Ještě ta paní psala že když od ní někdo ochutná sýr z kupovaného sýřidla tak ho nechce :nevim:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

K těm 3měsíčním, jestli by syřidlo z jejich žaludku šlo udělat. Myslím, že pokud jsou už odstavená, tak ne. Pokud ještě pijí mléko, možná ano, ale jestli je to stejně účinné jako u těch malých, to by se muselo vyzkoušet. Myslím, že kvůli tomu nikdo mláďat zabíjet nebude a myslím, že ani dřív se to nedělalo běžně. Ale dvouměsíční se zabíjela. Já touhle cestou nepůjdu, mikrobiální syřidlo mi vyhovuje a za nic špatného ho nepovažuju. Maximálně vyzkouším rostliny, jestli fungují. Celou dobu používám jeden druh syřidla, je možné, že zanechává jiný druh jinou chuť, ale nepozorovala jsem nic chuťově nevhodného.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Jestli letos bude nějaký kozlík kterého budeme zabíjet doma tak to zkusím to je jedno jestli vyhodim prosolený žaludek nebo ho vyhodím hned za pokus nic nedám :blazen:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Tado, proč byste ho vyhazoval, kdybyste ho nepoužil jako syřidlo? Nejíte dršťky? Jestli ne, tak aspoň psům. Ono se to nezdá, ale po vyklopení a vypraní je to dost velký kus masa. Já to psům peru, ale ne moc pečlivě, ne jako pro lidi.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Drštky jíme akorát u prasete psa nemám a strýchovy který má psa to by bylo spoustu keců okolo toho o tak že zatím to šlo pryč. :otraveny:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Tak teď jste mě vyvedl z rovnováhy. Netušila jsem, že prase je přežvýkavec a má dršťky :udiv: . Zbytek chápu :usmev: .
Aha, tak jsem trochu hledala informace a dozvěděla se, že se dršťková polévka někdy vaří i z vepřového žaludku a jiných náhražek. Tak už vím, jak to myslíte.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od čobanak »

pokud nemáte psa,zbitki se daj dát praseťi nebo slepicím
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti