Sýřidla - výroba doma

Výrobky z mléka
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Františka. píše: 25 led 2021 11:10 Tak teď jste mě vyvedl z rovnováhy. Netušila jsem, že prase je přežvýkavec a má dršťky :udiv: . Zbytek chápu :usmev: .
Aha, tak jsem trochu hledala informace a dozvěděla se, že se dršťková polévka někdy vaří i z vepřového žaludku a jiných náhražek. Tak už vím, jak to myslíte.
:souhlas: :)) mi jí vařime jedine z veprového žaludku přežvýkavec není :vytlem: ale slámu rádi mají :mrk:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Už to chápu, ale pro mě správné dršťky jsou ty z bachoru a čepce. Ty chlupaté a vzorečkované. I kniha může být :usmev: . Prostě mě prase nenapadlo, to nemá ani jedno z toho.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ještě z hlívy jsou výborné . Taky mají vzoreček :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

To se nepočítá, to je falešný vzoreček. Ale polívka je z nich dobrá. Jenže to je gulášová, ne dršťková :promin: .
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ale, ale . . . když už, tak falešná drzťková.
Potvrdilo by to deset z osmi profesionálních kuchařů :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Františka. píše: 24 led 2021 09:32 Jojo, kyselinou se to srazí na hrudky, kdežto působením enzymů ze žaludku na "pudink". Ale nevím, jak se sráží svízelem, artyčokem aj. Někdo to musí zkusit, ale možná do léta zapomeneme :usmev: .
Ale teď si uvědomuju, že americká mozarella se sráží kyselinou citronovou. Nezkoušela jsem to ale nikdy, takže vůbec nevím, co se tam děje a jaký je postup.
Už začínají růst kopřivy. :vtipalek:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Kopřivy se používají také jako syřidlo? To jsem nevěděla.
Zkoušel jste nebo budete zkoušet? Já zatím nemám dost mléka a až bude, snad už tu bude od Vás zpráva o průběhu.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

http://www.paukertova.cz/view.php?cislo ... 2009070001 tady to je. Bohužel já zatím nebojím vůbec budu dojit až v červenci.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

:)) :)) ja blbec :)) :)) nedočetl jsem to do konce je tam napsáno rostlinného mléka. Ale na facebooku jsem to někde četl ale nevím kde. Myslím ze to bylo ze se vařili kopřivy svařili a s tým pak zkoušeli zasyřovat mléko. :blazen:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Já se trochu bojím, aby to pak nemělo tu hnusnou chuť kopřivového čaje- Počkám, jestli to někdy zkusíte. Jiných rostlin bych se tak nebála, ale dokud mám mikrobiální syřidlo, nechce se mi do pokusů.
čobanak
Příspěvky: 7662
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od čobanak »

Tak na koho z nás to padne?Budem hâzet kostkou gdo to zkusí? :vytlem:
Jamarov
Příspěvky: 2539
Registrován: 10 říj 2018 13:26
Dal poděkování: 338 poděkování
Dostal poděkování: 851 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Jamarov »

Od pondělí začínám dojit jednou denně ,ale syrarit zatím asi nebudu, mám odbyt na mléko.Na pokusy úplně taky nejsem :vytlem: a syridla mám dost. Tak kdo další ? Kostka muže být ,své číslo už mám :vytlem:
čobanak
Příspěvky: 7662
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od čobanak »

Že bich to zkusil?Jeden kamarád ale zkoušel svízel siřišťovej a mam pocit,že po ňekolika dnech vzňik tvaroh :usmev:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Dávkování bude problematické. Aby to vůbec zabralo za nějakou rozumnou dobu. Protože tvaroh se udělá pokaždé, když je sýření moc dlouhé a mírné. Není to pak asi tvaroh, ale čerstvý sýr. I když taky by byl mohl vzniknout tvaroh, pokud by syřidlo-svízel vůbec nepůsobilo. Prostě by mléko stejně zkyslo přirozeně vzdušnými bakteriemi a byl by to ten tvaroh. Na sýr to musí sýřit nejvýš do 12 hodin, jinak to je slabota. Ale jak to odhadnout u rostlin, to nevím.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Františka. píše: 24 led 2021 09:32 Jojo, kyselinou se to srazí na hrudky, kdežto působením enzymů ze žaludku na "pudink". Ale nevím, jak se sráží svízelem, artyčokem aj. Někdo to musí zkusit, ale možná do léta zapomeneme :usmev: .
Ale teď si uvědomuju, že americká mozarella se sráží kyselinou citronovou. Nezkoušela jsem to ale nikdy, takže vůbec nevím, co se tam děje a jaký je postup.
Tak co Františko nezkoušela jste sýřit svizelem nebo kopřivou? Ja nevim kdy začnu dojít zatím mám pod kozou kůzlata a kozičku potřebují nechat pořádně vyrůst tak nevím jestli se letos k mléku dostanu :mrzimeto: :mrzimeto:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Tado, já na to zapomněla. Kopřiva se mi nějak na to nelíbí, ale svízel bych mohla použít. Na zkoušku. Nemáte narychlo nějakou radu, jestli květ nebo nať nebo cokoliv dalšího k tomu? Ať to nemusím nikde hledat, kdybyste něco věděl...
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

No já jsem se dočetl nakrajet rostli na kousky hodit do ořátého mléka a az se srazí tak vyndat (nebo alespon tak nějak bych to udělal já) . Pokud tedy letos z kozy nějak mělo dostanu skusím to s koprivou.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Tada »

Nebo v těch odkazech píšou šťávu ze zelených částí. Tak jestli rostlinu nechat louhovat ve vařící vodě a poté nalít (bez rostliny) do mléka. :nevim:
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Františka. »

Dobře. Zkusím svízel, ten najdu dobře. Myslím, že nedávat rostlinu do horké vody ani nevařit. Přece jen jsou srážedla enzymy, bílkoviny, a ty by se při teplotě nad 50 denaturovaly a nebyly by funkční. Spíš už i při nižší.
Šťávou asi myslí fakt šťávu. Rozdrcenou rostlinu promačkat přes plátýnko.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýřidla - výroba doma

Nový příspěvek od Savarka »

Letos se nějak úplně nedaří zpracovávat včas mléko. O pokusu o jogurt z lehce nakyslého mléka, které skončilo hromadou ricotty při pasterizaci na 80 stupňů jsem psala jinde.

Teď mám další zkušenost. Nepasterizované mléko z lednice, které už vonělo lehce nakysle, jsem chtěla zužitkovat na tvaroh. A protože si netroufám zpracovávat syrové mléko kvůli mojí neschopnosti podojit čistě, začala jsem výrobu tvarohu pasterizací na 64 stupňů. Po půl hodině jsem hrnec dala do studené lázně a odjela něco vyřídit do města s tím, že až se vrátím, bude mléko zchlazené, dám tam kulturu pro lepší chuť a nechám volně kysat. Když jsem asi po dvou hodinách dorazila zpět, byla v hrnci tuhá sladká (!) sýřenina. Překapala jsem vcelku jako tvaroh, ale výsledkem byla pevná hrudka sladkého sýra. Netuším, čím se vysrážela. Žádnou přísadu jsem tam nedávala, mléko zesýrovatělo prostě samo o sobě. Hrnec byl čistý. Hrudku jsem nakonec namlela a promíchala se solí a je z toho taková jemná brynza, chutná mi víc než bryndza dělaná klasicky kysáním hrudky.

Píšu to sem, jestli třeba někoho nenapadne, co mohlo zapůsobit jako činidlo sladkého srážení. Mléko bylo ovčí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů