Chléb ;-)

láska prochází žaludkem
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

To věřím a buďte rád, že Vás nenavštívím. To byste se nedopekl :vytlem: . Já dnes přišla z práce, měla jsem hlad a snědla jsem 8 krajíců kupovaného chleba, ne od kraje, ale celých. Byl teda čerstvý, nebalený. Ale kdyby byl čerstvý domácí...
A ještě čtvrt bábovky.
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od arus »

Františko, to vypadá, jako byste nic nejedla celý den! :usmev:
Minulou zimu jsem ve formě pekla kváskový žitný chléb. Asi se k pečení chleba, v nějaké podobě vrátím, ale nemám kvásek. Úplně mi děláte chutě na domácí vonící chléb! :otraveny: :hura:
:arus:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

Nojo, nejste v Pokrkonoší, kde mají kvásek v každém obchodě. Jinde na člověka koukají jako na blázna. Tak si ho, arus, budete muset zakvasit sama nebo si udělat výlet třeba do Hořic.
Ale jo, jedla jsem asi v 10 a pak asi ve 3, ale večer v 7 už jsem měla hlad jako vlk.
Jana P.
Příspěvky: 6018
Registrován: 17 bře 2020 11:51
Dal poděkování: 5136 poděkování
Dostal poděkování: 5587 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Jana P. »

To je moc hezké ty vaše rady, Profesore a Savarko. :vytlem:
Ale! Jaká mouka a kolik? A tak vůbec, potřebuji to podrobněji.Prosím, prosím, smutně koukám. :andel:
:bosorka: Janina
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Arus nalezeno na kváskové mapě VS - E-mail: dkcalova@dkcalova.cz, kvásek žitný. Stačí dát dva dny dopředu vědět. Skleničku sebou.
Když tak pošlu.
Recepty jsou na YT vše na jedno brdo. Stručně - rozkvas = velká lžíce kvásku + třeba 150 g žitné + 150g vody. Nechat cca 8 hodin rozkvasit. Pak přidat 400g pšeničné + 80 g žitné + 280g vody + dvě lžičky soli + 2 lžičky kmánu - mísit překládat a po cca 3 hodinách na desce popřekládat, promísit a dát do ošatky kvasit na cca 5 - 12 hodin dle teploty. Dát péct.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Ad kvásek, já to řeším tak, že mám doma sáček sušeného kvásku a když mám "chlebové období", rozdělám si kvásek z něho. Stačí lžička, rozmíchám ve vodě, přidám žitnou mouku a pár dní 2x denně přikrmuju (voda + mouka), až se kvásek "probudí". Stává se, že ze začátku nemá dostatečnou sílu, takže do těsta přidávám cca půl lžičky sušeného droždí. Když už je kvásek vyzrálejší, droždí vynechávám. A když se mi nechce čekat na kvásek, prostě peču jen s droždím (půlka sáčku na bochník), ono to taky není špatné. Sušený kvásek jsem kupovala v DM drogerii, ale naposled jsem ho koupila v Kauflandu, takže je to dneska asi snáze sehnatelné než dřív.

Ad recept, jak jsem psala, dělám od oka. Chleba je tekutina, mouka, sůl, kmín. Na velký chleba 2 lžičky soli, cca 600ml tekutiny (včetně té v kvásku). Část mouky ve formě kvásku nebo chcete-li rozkvasu, zbytek se přidává tak, aby vznikla správná konzistence - lehce lepivá. Celkem je to cca kilo mouky (včetně té v kvásku). Co se týče složení mouky, čím více pšeničné, tím méně je to lepivé čili není potřeba zapracovat tolik mouky a chléb není pak tak hutný. Pokud chci více žitný chleba nebo dokonce celožitný, peču v chlebíčkové formě a pak nechám konzistenci řidší, lepivou a do vymazané formy ji přendám stěrkou, ne ve formě bochníku.

Spíš než recept ve smyslu složení řeším ty postupy kolem. Třeba vím, že je dobré, aby těsto kynulo pomalu a dlouho, ideálně během kynutí několikrát srazit - to se dá dělat překládáním, jak píše Profesor, nebo propracováním v míse. Vyplatí se taky nechat chleba pořádně nakynout v poslední fázi, t.j. když už je zformovaný (v ošatce nebo v chlebíčkové formě nebo na plechu, v pečící nádobě).

No a pak jako největší vědu vidím vlastní pečení, pokud člověk nemá pec, jak píše Františka. Aby se člověk podmínkám v peci přiblížil i s obyčejnou troubou, je potřeba zajistit vlhkost a prudké pečení rovnoměrně ze všech stran. A ochránit kůrku před spálením. A zase, dá se to řešit asi více způsoby. Svůj způsob jsem popsala výše. Pečení v zakryté nádobě, ideálně litinové, jak píše teď naposledy Profesor je podle mě velmi dobré řešení, i když vlastní zkušenost nemám. Je to vlastně taková minipec v troubě s vlastním mikroklimatem.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Zítra si musím přivstat a bude se péct. Zároveň zadělat na další a pozítří ráno znovu.
Objednávky se hrnou. Chození do práce mě čím dál víc nevyhovuje :vytlem:
Přílohy
IMG_20220111_222454.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od arus »

Profesore, pracuj z domova :vytlem:
:arus:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Hhippie »

Až Tě to na radnici přestane bavit, otevři si pekárnu :vytlem:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od arus »

Hlásím se k tvým stálým zákazníkům, jen musíme vyřešit logistiku...ale třeba si pořídíš dodávku a budeš chleba rozvážet po kraji. :vytlem:
:arus:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Hhippie »

Tak zrovna Arus to máš nejblíž ze všech.. :vytlem:
A ještě k tomu ta skvělá káva z “vaší” pražírny v Polance… áááách! :srdicko:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od arus »

Hipí, tato konkrétní pražírna už pro mě není TOP. Chodím jinam, zavedu tě tam, až přijedeš :hura:
:arus:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Hhippie »

Musím si v létě naplánovat cestu zas! :srdicko:
:Hhippie: Bubáci forever!
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Profesore a pečete pořád v té formě? Pokud ano, teplotu necháváte stejnou jako bez formy nebo pečete při mírnější teplotě?

Pořád přemýšlím, jestli nezkusit upéct chleba v nerezovém pekáči s víkem. Je to super pekáč, ale nikdy jsem v něm při takhle vysoké teplotě nic nepekla. Nemáte někdo zkušenost? Mám to risknout a nechat ho třeba nasucho rozehřát na 250 stupňů a pak tam dát chleba? Nezkoušel jste někdo? Profesor má podle všeho litinu, ta snáší vysoké teploty, ale vůbec nevím, jak je to u nerezového nádobí. :nevim:
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ano, stále v tom pekáči. Je to pohodlnější, že nemusím předehřívat vodu, vkládat vodu, vyndávat vodu . . . .. Ještě jsem vymyslel, že když pekáč vytáhnu z předehříváné trouby, abych do něj vložil chleba na pečení, tak jej položím na zapálený plynový hořák, aby byl stále teplý a těsto dno tak neochladilo, když jej máčím vodou, sypu hrubou solí a nařezávám proti prasknutí.
Přílohy
IMG_20220112_213527.jpg
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Profesor1 »

Hhippie píše: 12 led 2022 08:16 Až Tě to na radnici přestane bavit, otevři si pekárnu :vytlem:
Už chvíli přestalo :vytlem: A žádnou pekárnu. To by znamenalo, že zákazník si bude v klidu spát do rána a já budu vstávat brzy a stejně mě pomluví. Tak že by to znamenalo z bláta do louže!!! :))
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Profesor1 píše: 12 led 2022 21:38 Ano, stále v tom pekáči. Je to pohodlnější, že nemusím předehřívat vodu, vkládat vodu, vyndávat vodu . . . .. Ještě jsem vymyslel, že když pekáč vytáhnu z předehříváné trouby, abych do něj vložil chleba na pečení, tak jej položím na zapálený plynový hořák, aby byl stále teplý a těsto dno tak neochladilo, když jej máčím vodou, sypu hrubou solí a nařezávám proti prasknutí.
Mhm, pekáč vypadá fakt bytelně. Já nevím s tím mým nerezovým... Se zahříváním na sporáku je to dobrá vychytávka. :souhlas:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

Savarko, čeho se bojíte u toho nerezového? Vždyť v nerezu se vaří, peče, snaží na plotně normálně a nic se mu nestane. Na smažení je vyšší teplota než v troubě na pečení, ne?
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Savarka »

Jde mi o to rozpálení nasucho na 250 stupňů, aby se nějak nepoškodil ten povrch nebo se to nějak nezkroutilo, a i dál se to peče vlastně na sucho. Spíš si myslím, že se bojím zbytečně, ale je to fakt výborný pekáč a nerada bych o něj kvůli jednomu pokusu s chlebem přišla.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chléb ;-)

Nový příspěvek od Františka. »

Nepeče se to přece nasucho, jen tam není tuk. Je tam ten chleba, který pekáč chladí. Odpařuje se z něho nějaká voda, která chladí i víko. Ale ani bez toho by se snad neměl nijak zkroutit. Mám pořád v troubě pekáče s chlebem na sušení, ale někdy je tam nechávám i prázdné a někdy je v troubě fakt hodně teplo. Problém je s místem, kam je uklidit. Mám smaltované pekáče z plechu, takové ty s víkem jako na husu třeba. Ani se nezkroutily ani nepopraskal smalt, i když tam bylo někdy 250 na dvířkách, což znamená vzadu ještě víc. (Nemám elektrickou troubu.)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů