Kůzlátka rození, péče, potíže

chov ovcí a koz...
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od PavelIV »

Leta měli naši krávu Andulu, mlíko se nadojilo, nechalo vychladnout v kuchyni (docela chladná místnost). Když mělo skoro pokojovou teplotu, tak do lednice. Samozřejmě hygiena dojičky, nádob, vemene atd. na 100%. I jsme prodávali, nikdy žádnej problém. Nepasterovaný samozřejmě
:PavelIV:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Františka. »

Babička měla kozu, všichni u nich vyrostli na kozím mléce, nadojené se dalo na sluníčko, pak do sklepa a kyselé se pilo. Co potřebovali do buchet nebo na vaření, to se dalo do sklepa hned.
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Savarka »

Já jsem tedy spíš byla zvyklá, že se mléko převářelo. Proti tomu je pasterizace šetrnější. Jinak uvědomuju si, že na pasterizaci jsou různé názory. Jen jsem chtěla vyvážit trochu jednostranné směřování téhle diskuze. Pokud si je někdo jistý nezávadností svého vlastního mléka, ví, jakou má hygienu ustájení, dojení a skladování, pak beru, že riziko nějakého problému je minimální. Pokud ale odněkud beru mléko, kde tyhle podmínky neznám, neriskuju. Stejně tak neriskuju u svého vlastního mléka, protože už když vidím, kolik bordelu mi při dojení napadá do mléka, fakt nemám chuť to pít nijak tepelně ošetřené. Ale to už jsem tady řešila v jiném vlákně. Koza se podojit čistě dá, ale ovce, pokud není čerstvě ostříhaná, ne, alespoň v mých podmínkách. No a ve velkovýrobě je podle mě prodej nepasterizovaného mléka utopie a bylo by to obrovské riziko, proto se to taky nikde nepraktikuje.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Hhippie »

Savarko, mě přijde fajn, že tu máme vždycky víc lidí zapojených do debaty a každý přidá svoje zkušenosti nebo informace :souhlas: Navíc Tvoje zkušenosti a povídání jsou vždycky moc zajímavé a já Ti za ně děkuji :ruzicka:

Upřímně - my si taky nějaký čas vyzkoušeli dojit kozu (chviličku i krávu) a protože jsme byli nezkušení dojiči s nezkušenými dojičkami, výsledný produkt podle toho vypadal… rozumím, že někde v horách na východě se taky kus slámy a bobku v mléce extra neřeší… ale my tedy filtrovali přes sítko (a stejně někdy zůstal šedý mráček na dně) a pak pasterovali dle tehdá vyčtených informací… nikdy jsme neměli zažívací potíže. Což bylo to hlavní, řekla bych… rozumím, jak to myslí Františka a jistě má pravdu, ale každý to má nastavené jinak.
Asi mohu s čistým svědomím tvrdit, že domácí výrobky z vlastního mléka jsou pořád násobně prospěšnější tělu, ikdyž jsou “nevhodně” tepelně upravené… a to pro nás bylo to směrodatné. Mít maximálně bezpečný, zdravý produkt. :souhlas:
:Hhippie: Bubáci forever!
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Františka. píše: 11 led 2022 19:45 Babička měla kozu, všichni u nich vyrostli na kozím mléce, nadojené se dalo na sluníčko, pak do sklepa a kyselé se pilo. Co potřebovali do buchet nebo na vaření, to se dalo do sklepa hned.
Já piju kozí mlého nepasterované,jen ho přeceďim.Ale ,gdiž chci virobit sír,pasterovat musim,protože jinak ten sír prosťe nevirobim.Ale tvaroh múžu ďelat i bez pasterizace,to tvarohové kisáňí má vjetší sîlu,tu ešeríchiji přebije.Však taki babički sír nevirábjeli,ďelal se jen tvaroh.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Františka. »

Ne, tvaroh nepřebije E. coli. Tam bude jiný problém, to asi není E. coli. Sýr jste dělal z čerstvého mléka hned po nadojení nebo ho skladujete?
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Savarka »

Hhippie píše: 12 led 2022 10:06 Savarko, mě přijde fajn, že tu máme vždycky víc lidí zapojených do debaty a každý přidá svoje zkušenosti nebo informace :souhlas: Navíc Tvoje zkušenosti a povídání jsou vždycky moc zajímavé a já Ti za ně děkuji :ruzicka:

Upřímně - my si taky nějaký čas vyzkoušeli dojit kozu (chviličku i krávu) a protože jsme byli nezkušení dojiči s nezkušenými dojičkami, výsledný produkt podle toho vypadal… rozumím, že někde v horách na východě se taky kus slámy a bobku v mléce extra neřeší… ale my tedy filtrovali přes sítko (a stejně někdy zůstal šedý mráček na dně) a pak pasterovali dle tehdá vyčtených informací… nikdy jsme neměli zažívací potíže. Což bylo to hlavní, řekla bych… rozumím, jak to myslí Františka a jistě má pravdu, ale každý to má nastavené jinak.
Asi mohu s čistým svědomím tvrdit, že domácí výrobky z vlastního mléka jsou pořád násobně prospěšnější tělu, ikdyž jsou “nevhodně” tepelně upravené… a to pro nás bylo to směrodatné. Mít maximálně bezpečný, zdravý produkt. :souhlas:
Hhippie, myslím, že máme dost podobný přístup. Jinak já prostě nemám ráda extrémy, ať už co se týče mléka, koronaviru nebo čehokoli jiného. :vytlem: Asi taky proto, že mám k extrémům sama přirozeně tendenci. Třeba jsem jednu dobu brala jako svoje selhání, když jsem koupila chleba nebo pečivo a neupekla ho sama. No, magor. :vytlem: Nebo jsem měla snahu dělat doma veškeré domácí těstoviny, no to už jsem taky vzdala. Nebo používat jen přírodní kosmetiku a drogérii, v další fázi dokonce jen doma vyrobenou. A spadá sem i takovéto kupovat mléko jen od farmáře, nikdy nekupovat vejce v obchodě, jíst jen sezóznní a lokální zeleninu a ovoce a spousta jiných věcí. Ještě že mám normálního manžela, bez něj by už ze mě byl cvok. Zvlášť potom, čím jsem si teď prošla co se týče zdraví, se snažím víc a víc vyvazovat z nesmyslných pravidel, která jsem si sama na sebe ušila. Protože je hezké stravovat se přirozeně, využívat příznivých látek přírodních potravin a drogérie, ale někdy je to kontraproduktivní, když se člověk stane otrokem svých vlastních pravidel.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Františka. »

Savarko, ten konec jste pěkně napsala. Co jsem napsala já, je pro mě ulehčení a pro mě by bylo otroctvím, kdybych se měla řídit všemi těmi podle mě nesmyslnými pravidly, která jste si stanovila nebo stanovili. Pro mě je řešením využít přirozené schopnosti a vlastnosti nejen mléka a vím, že jakmile tomu začnu dávat nějaké vymyšlené řády, nedopadá to dobře. Přesto uznávám Vaše postupy, ale pro Vás, protože u mě to nefunguje, bylo by to ještě horší :vytlem: . Taky jsem ráda, že sem píšete své názory, protože můžu vidět do toho, jak přemýšlíte Vy. Nemusíme se hádat, jen si vyměnit názory, zkušenosti a pochopit druhého. Třeba se tam něco najde i pro nás. A když ne, klidně můžeme dělat věci dál po svém :usmev: .
Savarka
Příspěvky: 484
Registrován: 06 kvě 2019 20:40
Dal poděkování: 1258 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Savarka »

Jo, každý to dělá tak, jak nejlépe umí. Já jen když pak čtu, že udělat z čerstvého mléka puding je špatné zacházení s mlékem, spojí se mi to právě s těmi nesmyslnými pravidly, která si člověk nastaví a která pak dělají více škody než užitku, zvláště když je člověk aplikuje nejen na sebe, ale i na druhé. Když se přinese čerstvé voňavé tučné mléko od krávy, tak není nic lepšího, než si z něj udělat vynikající puding. A o tom to je, mít taky z toho života nějakou radost a nejen počítat a spekulovat, o kolik prospěšných látek jsem se tou a tou úpravou potraviny okradla. A proto jsem se asi taky ozvala a dala jsem sem pár argumentů i z té druhé strany. Na vyvážení. :usmev:

Nechci tady rozpitvávat svoji nemoc, ale byla jsem na tom ze začátku léčby fakt zle. Strašně rychle jsem hubla a nedařilo se mi v sobě něco udržet a strávit to. Paradoxně to, co mě začalo zvedat, byly ovesné kaše z ovčího mléka, samozřejmě tepelně upravené. Čerstvé mléko by mi v tu dobu nikdo nedovolil, stejně jako jiné "živé" potraviny (speciální dieta kvůli vymlácené imunitě). Prostě mléko je poklad, pro mě tedy zvlášť domácí a konkrétně ovčí, které je hodně vydatné a to jsem přesně v tu dobu potřebovala. A je to poklad i tehdy, když je tepelně upravené. Pořád mi přijde lepší, když někdo kupuje pasterizované mléko, než když mléko odmítá jako nepřirozenou potravinu a nahrazuje ho těmi různými mandlovými, sojovými apod. nápoji. A to se nebavím o protimléčných lobby, že mléko zahleňuje, okyseluje, že jsme jediní savci, kteří pijí mléko jiných savců atd.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Františka. »

Asi ten můj přístup bude i v tom, že pudink pro mě není pochoutka, kdežto na hrnku mléka nebo misce tvarohu s medem nebo ovocem si pochutnám.
Že by Vám čerstvé mléko nedovolili, to chápu, jsou opatrní, ale nesouhlasím. Mému synovi ho zakazovali, dostával léčbu podobnou chemoterapii, mohlo by prý v mléce něco být a on by to nevydržel. Já jsem ho přesvědčila a čerstvé kozí mléko mu dávala. Vyléčil se a dodnes, když mu není dobře, shání čerstvé mléko. Je fakt, že stejně jsem se chovala i u léčení sebe a své maminky, všichni jsme se z toho dostali spíš díky neposlušnosti :usmev: . Mohlo se taky stát, že by takové léčení nevyšlo a já bych byla zodpovědná. Ale to je riziko, věděla jsem to. To jen tak na okraj, že i v takovéhle věci máme jiný přístup :usmev: .
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Hhippie »

Savarko, musím se smát. Ne Tobě. Ale mám vždycky radost, když potkám někoho ještě víc praštěného, než jsem sama :vytlem:
Já to znám. Trpěla jsem něčím velmi podobným. Dostala jsem se až do fáze, kdy jsem nebyla v krámě schopná skoro nic nakoupit :blazen: Ale naštěstí mě vždy včas osvítilo a mohla jsem se nahlídnout z odstupu a zasmát se, jaký jsem cvok… a změnit svoje nastavení.
Tak jsem nás zatím udržela ve slušné psychické kondici.. :souhlas:
A Františko, za mě tedy… já zas vůbec nejsem zvyklá na pití mléka (maximálně
Kakao jako dítě), naopak když ho máme navíc, zpracujeme právě třeba na pudink.
Každý prostě dle svého životního stylu, zkušeností a zvyklostí :souhlas:
:Hhippie: Bubáci forever!
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Múj táta gdicki gdiž se do ňečeho dával rum,tak říkal,že je to kažeňí rumu :vytlem: .Tak to je asi stejné jako s ťím pudingem,že je to kažeňí mléka.Já třeba nekupuju vejce z drúbežárni.Vjetšinou mam svoje,a gdiž zrovna ne,tak si počkám.Ale třeba čaj nebo citrusi nebo zâzvor,to si tu nevipjestujem,to se dováželo gdicki.Moje babička,otcova matka prej bila v nakupováňí velmi strohá.Žádné zbitečnosťi nebrala,obchodňík jí toho moc nevnuťil.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Františka. píše: 12 led 2022 13:24 Ne, tvaroh nepřebije E. coli. Tam bude jiný problém, to asi není E. coli. Sýr jste dělal z čerstvého mléka hned po nadojení nebo ho skladujete?
Střádám asi ze tří dojeňí.Ale to u tvarohu taki.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Hhippie píše: 12 led 2022 17:00 Savarko, musím se smát. Ne Tobě. Ale mám vždycky radost, když potkám někoho ještě víc praštěného, než jsem sama :vytlem:
Já to znám. Trpěla jsem něčím velmi podobným. Dostala jsem se až do fáze, kdy jsem nebyla v krámě schopná skoro nic nakoupit :blazen: Ale naštěstí mě vždy včas osvítilo a mohla jsem se nahlídnout z odstupu a zasmát se, jaký jsem cvok… a změnit svoje nastavení.
Tak jsem nás zatím udržela ve slušné psychické kondici.. :souhlas:
A Františko, za mě tedy… já zas vůbec nejsem zvyklá na pití mléka (maximálně
Kakao jako dítě), naopak když ho máme navíc, zpracujeme právě třeba na pudink.
Každý prostě dle svého životního stylu, zkušeností a zvyklostí :souhlas:
S nakupováňím ale fakt opatrňe.Už hurvínek říkal v cesťe do houbohled ,že zákeřnej obchodňík se snaží vnuťit místo špekáčků bagr nebo klokana! :vytlem:
Jana P.
Příspěvky: 6018
Registrován: 17 bře 2020 11:51
Dal poděkování: 5137 poděkování
Dostal poděkování: 5587 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Jana P. »

Jak to tak čtu tak zlatá střední cesta je vždy nejlepší, milí přátelé chovatelé. :usmev:
:bosorka: Janina
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Františka. »

E. coli to asi fakt nebude, protože byste ji musel mít už z chlívku, což nepředpokládám, pokud máte čistou nádobu, nebo by se Vám tam mohla dostat později při manipulaci. Holínky si nad mlékem asi neotíráte, takže to asi taky ne. Ale určitě by byla i v tvarohu. Bude to něco jiného, nějaké jiné psychrotrofní bakterie, ale těžko určit. Nebo i ty kvasinky, taky některé vydrží chladno. Spíš si ale myslím, že je zádrhel někde v nádobách. Nenaléhám na Vás, že to máte dělat jinak, než děláte, jen uvažuju, čím to může být. Já teď už dělám sýr hned po nadojení z ještě teplého mléka. Dokud jsem ho tolik neměla, po nadojení jsem ho nechala asi čtvrt hodiny vyvětrat a přecedila přes husté sítko do čisté skleněné lahve. Byla suchá a před naplněním jsem ji vypláchla studenou vodou. Zašroubovala víčko a dala do ledničky. Hrnec na sýr nechávám dodnes po umytí prázdný na plotně, aby uschl a aby byl horký, takže se v něm bakterie neudrží. Plachetku nechávám viset venku na slunci třeba několik dnů. Když jsem jeden rok v létě asi na dva tři týdny vynechala to zahřívání hrnce a sušení plachetky na slunci (uschla doma), nebylo to ono, i když byly čisté. Sýr nebyl špatný, ale byl jiný,než jsem chtěla. Tak od té doby, když nechci zatápět v létě, nechávám hrnec rozpálit na slunci. Plachetku musím dát na slunce nebo aspoň ven na vzduch po každém sýru. Nevím, třeba Vám to k něčemu bude. A třeba ne :usmev: .
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Jana P. píše: 12 led 2022 22:48 Jak to tak čtu tak zlatá střední cesta je vždy nejlepší, milí přátelé chovatelé. :usmev:
Vono se toťiž v hospodářství jedlo dost prosťe.Babička sice pekla chleba sama,ale v peci a bilo to na 10 dňí.K večeři chleba a bílí kafe.V poledne branborové placki.Pokud človjek usiluje o vjetší sobjestačnost,musî i logicki zjednodušit,ne vařit podle retigové.Kohout na víňe je třeba recept francouzkejch vinařů.Dali ho do hlubokého pekáče do troubi a šli makat na viňici.Gdiž se tekuťina vipekla,bilo poledne a oňi přišli na objed domú.Takové vichitávki bili vždi důležité.
Jamarov
Příspěvky: 2539
Registrován: 10 říj 2018 13:26
Dal poděkování: 338 poděkování
Dostal poděkování: 851 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Jamarov »

Tak mi to začalo - včera brzy ráno první dvě vlaštovky - Libuška s placentu -má pěkného kluka
2D3B43AA-D645-4C4B-9D02-7D906CE80B47.jpeg
A Lota - dvojčátka holka kluk , ale stále spatne se docistila , tak ji s tím budu muset pomoct .
11EEFF7B-7538-428B-9298-A018D35399C2.jpeg
A večer Žofinka -taky dvojčátka kluk a holka - ta byla asi chvíli v obalech, tak jsem ji ocistila čumák a přiložila k brachovi a Žofka ji hned docistila . Trochu kuckala ale vypadá dobre .
857049C1-DD0F-4994-A28F-35902C7B836A.jpeg
A pozdě v noci - největší obavy - nejmenší koza Rút ( i když dvouletá )kterou jsem neměla v plánu pripoustet ale dostala se mi ke kozlovi . Ta má krásnou holčičku , očištěna a napita , takže sikovna mamina .
4004EBB8-8611-4C4E-97EC-64B242F3C609.jpeg
Co je zvláštní - ze všechny 3 kozy až na tu prvnicku ,měly nepruchozi struky a musela jsem je odstriknout,šlo to hodně z těžka.

Bála jsem se jak zvládnu casove kvůli práci začátky porodu zvlášť když jsem měla kozla ve stade přes měsíc a prvnicky jsem k nim pustila az po 3 týdnech , a první 4 porody v jeden den , dalších 5koz je narozsypani taky , takže Kaleb se činil a krasne to vyšlo .
Co je na tom pozitivní - ze jsem doma pozitivní, včera mi konečně začalo být lip , už jsem chtěla zacit řešit prodej a převoz zvířat protože jsem nezvladala se o vse postarat ,v sobotu mi pomohla kamarádka a dnes přijede zase ale hlavně mě moc pomáhá 11 lety syn. Dcera vaří .Tak snad bude vse dobre .
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od čobanak »

Gratulace :nazdravi:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kůzlátka rození, péče, potíže

Nový příspěvek od Hhippie »

Jamarov, to se moc krásně čte! Držím palce, ať jdou i další porody dobře! Potřebujete kačky, takže kůzlata jsou potřeba, mléko je potřeba… přátelé jsou potřeba, aby nám měl kdo pomáhat! Dokud to dělá dobře oběma stranám, je to skvělé! Mě, když jsem teď byla pryč, obstarávala domácí zvířata (morčata dětí, slepice, kachny) kamarádka, co má 4 děti. Je to taková dobrá duše a já jí nerada využívám, ikdyž se nabízí, protože vím, kolik toho sama má… ale jí to dělá dobře, alespoň mají děti nějakou jinou zábavu, takže chodí moc ráda. Navíc jako poděkování si nechávala vajíčka a to jako vegetarián uvítá… takže všichni spokojení :souhlas:
Luci, paráda! Mám radost, že jsi napsala! Opatruj se! :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 16 hostů