Muzika v dilne, na stavbe

O strojích, nářadí a náčiní.
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Obcas jsem posilhaval po stavebnim aku radiu do garaze. Na konec jsem usoudil ze je to zbytecne drahy a za necelych 800 koupil bluetooth repracky 2.1 ( pasivni subwoofer ). Akorat se me vejdou do brasen na opasku. Brasny mam na zadech na plotynkach a pri spravnym zanru me je to hezky masiruje. Vyvazim sut z baraku a muzika jde vsude se mnou. Neuveritelna psychicka podpora pri takovych cinnostech.
Přílohy
IMG_20220822_112633_924.jpg
IMG_20220822_112601_669.jpg
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od jupik »

Jen je potreba ten spravnej rytmus;) Pri nekonecnejch piplackach do noci Baumaxa, tahani omitky blues a pak Prodigy, na toceni omitky nejlepsi latina, zbytek zvladam s electroswingem. Hudba je zaklad! Jen je treba dobre zvolit.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od čobanak »

Kamarádka při uklízeňí pouźívá landu.Jen tak je schopna se prouklízet až do konce! :vytlem:
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Cobi, ja zatim porad destruuju, takze viking metal, metallica, prokladam to treba soundtrackem ze seriLu Smer Jih ( o tom kanadskym jizdnim policajtoj s polovicnim vlkohaskym ) nebo ze Strazci glaxie :))) to abych zmirnil tempo.
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Cobajzi, kdyz jsem jeste delal nuzky, ze jsem bousil dlouho do noci, tsk jsem jel dokolecka Colourfactory ( melodie z filmu Septej ). To si ted pustim a uplne cejtim v hube zeleznej prach :)) ale super na vyklidneni se a pekelny soustredeni.
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od Jan »

Bt sluchátka? Sice to neuslysi všichni, ale zas vydrží dýl baterka. Nebo telefon s programem yt vanced, umožňuje hrát yt bez reklam a na pozadí, takže šetří baterku.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Jane, ty se vyznas, vanced bohuzel ukoncen. Ten puvodni. Sluchatka jsou hluchatka, ale nekomu to vyhovuje. Ja mam radsi dunici menice.
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od jupik »

Tak na destrukci doporucuju brazilskou kapelu Sepultura. Kam se hrabe metalica. Taky jedu reprak, se sluchatkama by mi hrablo. Mam teda 1 vetsi, Anker, drzi mu dobre baterka a zvuk taky ok. Zatim se mnou prosel vsechno, vykopy, betonovani, brouseni ledasceho, omitky, malovaní, obcas profouknu konektory a cajk. Nejhur vypadal po sundavani vrstev barev flexou s kotoucem na beton. Ale taky to dal. Ilustracni foto z vedlejsi mistnosti, prej zapni si vysavac, ti to odtahne
7A3C0E65-183B-4DF7-89C9-F0456732F44E.jpeg
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Jupiku, silikoza te nemine. Sepultura se me nikdy nepacila, nema to ani naznak melodie. Tu ja musim mit, mam sluch :)
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od jupik »

Sem měla respirátor. Nakonec sem ale musela vyměnit brejle, přes ty “potápěčská” už nebylo nic vidět, a když už sem toho broušení naslepo u stropu(chodba byla po minutě broušení jak v mléčný mlze, ale to se musí aspoň ještě chvilku vydržet, přece po minutě nepolezu ze štaflí) měla po pár hodinách a pár stěnách tak akorát, samozřejmě mi skončil kus barvy v oku. To sem se bála dost, nic na výplach očí doma, jen voda, sobotní noc, paráda. To byl asi nejhorší úraz, vápená barva v oku, tu bolest nikomu nepřeju, v neděli naštěstí přivezl něco soused, oko jsme propláchli, zalepili a já měla dva dny volna
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Brouseni takovejch sajrajtu je lepsi delat venku nebo poradnek vercajk s odavanim. Neco v oku je vzdycky voser. Prsvidelne tam mam aspon jednou za rok zeleznou vostinu od flexy. Ty ochranne pomucky vymyslel chytrej clovek, jen machri to nepouzivaj :)))
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od Jan »

Že byl vanced ukončen jsem někde četl, no ten v mým telefonu to neví a funguje.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Jane, funguje dal, ale myslim ze stranky s instalakem uz nejedou, ale jsem linej kouknout. Jasne ze zatim to jede. Ale casem google zmeni neco ( kodek, reklam atd ) a bude slus. Youtube s reklamama bych dusevne nezvladnul :)
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od Jan »

Tak se pak dá VPN do Turecka a koupi se účet na rok za pár susnu.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11578
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od Hhippie »

My používáme Spotify. Platíme si nějaký balíček pro xy lidí.
Na hlasité pouštění hudby máme rádi JBLXtreme.
Já jsem zas “závislá” na hudbě, když jedu na delší jízdy autem. Blbý je, že mi u těch oblíbených pak lehce těžkne noha na plynu, jak to odsejpá… :vytlem:
Papa Roach, Foo Fighter, Alter Bridge a tak… a na pomalejší pasáže něco, co si můžu zazpívat s kapelou, takže česky a slovensky třeba… Iné Kafe, Imodium, nebo klidně něco staršího… Lucie, Wanastovky, i toho Landu jsem nedávno někde vydloubla :souhlas:
:Hhippie: Bubáci forever!
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od jupik »

Těžko vystěhuju zeď ven, bylo na ní snad 6 vrstev barvy, někde to šlo špachtlí samo, ale většina ne. Voda nepomáhala. Upozorňuju, že už to byl od začátku rekonstrukce 5. pokoj a nejhorší. Použité nástroje: špachtle nabroušená, špachtle plus kladivo, malá šukalka s nabroušenym nástavcem, manuální škrábak na beton (parádní věcička, letos sem s nim rovnala beton u zdí než jsme pokládali dlažbu), no a pak flex s tim nástavcem na beton.
949AEC0C-F90F-468B-8D08-5B17B682C51B.jpeg
FED11972-C71A-4072-8090-CC0EDBF26B99.jpeg
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Jupiku ajo, zed... Ale sla by zbourat velkym reprakem + sepultura :)
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Hipi, ja si platim ulozto :) tam je secko a mam to offline. Landaka uz ne, to bych si just pripadal jak nacek.
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od jupik »

Zbourat neee, jen se tam moc netento s malováním, 6-7 vrstev malby, někde držela, někde ne, zasekaná nová eletrika, a přibyl tam nově komín. byla to příprava na novou omítku
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v dilne, na stavbe

Nový příspěvek od čobanak »

mastnacek2 píše: 23 srp 2022 13:07 Landaka uz ne, to bych si just pripadal jak nacek.
On se posunul od orlíku k blaňíku(blaňickej manifest) a aňička malinová je píseň o atentátu na hajdricha.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti