Cena elektřiny

mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

PavelIV píše: 30 zář 2022 23:29 Mně vynechal, nevlastní vůlí :usmev:
Vole, timhle stylem bude tvuj kluk za par let narukovat a za co a za koho?! Pravdolaskari moc nemyslej koukam.
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

andre.marek píše: 01 říj 2022 08:17 A nemyslím Ukrajinu, ale přímo v Rusku.
Je to tak,třeba zákaz chovu slepic na dačách.A kovidové pasi tam taki jeli víc než u nás.Ale zase ne víc než v ňemecku nebo v kanaďe,nebo dokonce v austráliji a na novém zélandu,a samozřejmňe v číňe,která liďi v karantéňe zatlouká v bitech a pozitivňe testované vjezňí.Maji naskládané zamřížované mobilňí buňki,a tam je každej zvlášť.Ňicméňe u nás proťi kovidovejm pasům bojoval luboš volnej a marian bojko a mislim,že je všichňi nesnášíte,tak možná jste kovidovď pasi chťeli a oňi vám to překazili? :nevim:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od Františka. »

Máme dostatek plynu z našich hospodářství, nemusíme nikoho napadat, čobanaku :usmev: . Nejspíš by to nikoho jiného ANI NENAPADLO.
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

No a jak ten plin viužíváte?Já nepsal,že máme ňekoho napadnout.Leda bi jsme připojili lužici,která nám historicki patřila a osvoboďili lužické srbi od ňemců. :usmev:
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Coze mame z nasich hospodarstvi? :))) netrefila vas koza na hlavu?
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od Františka. »

Já ho využívat nepotřebuju, mám dostatek jiné energie, navíc jsem energeticky nenáročná. Koza mě netrefila do hlavy, to vím jistě. Moje úvahy jsou asi tak na stejné úrovni jako ty Vaše a čobanakovy :vytlem: .
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Františka. píše: 30 zář 2022 08:33 Dařilo by se mu i tak. Nord Streamem neproudil plyn, ani v 1 ani v 2, byl jen provozně naplněný. Je to i tak velké množství plynu, které unikne. :usmev: Jedničku opravovali už od začátku léta a dvojka nebyla hotová. Vlastně o to, že by se změnilo množství dodávaného plynu kvůli Nord Streamu, asi vůbec nejde, to je stejné jako před výbuchy.
Vipadá to,že ťema plinovodama plin pořád prouďil.Pořád ucházej bublini.Asi si ňemci na tajňačku plňili zásobňíki ruskím plinem,sankce nedrželi,a američanům nevhodňe konkurovali....
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Františka. píše: 01 říj 2022 10:33 Já ho využívat nepotřebuju, mám dostatek jiné energie, navíc jsem energeticky nenáročná. Koza mě netrefila do hlavy, to vím jistě. Moje úvahy jsou asi tak na stejné úrovni jako ty Vaše a čobanakovy :vytlem: .
Tak to si nemyslim. Zenska ma logiky tak pulku co chlap. To tak proste je.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od Františka. »

Nepopírám rozdíly mezi ženami a muži. Záleží ale na tom, jakého chlapa porováváte s jakou ženskou. A to bych Vám nedoporučovala moc rozvádět.
čobanaku, když unikají bubliny, neznamená to, že tam určitě proudil plyn. Údajně byly jen naplněné, to prý musí být, ale plyn neproudil, jen tam bylo nejnutnější množství kvůli eventuálnímu zprovoznění.
Jan
Příspěvky: 2410
Registrován: 07 bře 2019 15:08
Dal poděkování: 617 poděkování
Dostal poděkování: 917 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od Jan »

Mastnacku2, já bych ženský nepodceňoval. Asi v devatenácti jsem chodil na nějaké bojové cvičení a byla tam asi 16 letá holka a byla asi 3* rychlejší, než my ostatni. Logika v tom musela být taky a bolelo to fest. 2*.
chovám asi 35 včelstev v systému langstroth 448x330 a 448x159 ,8 slepic isabrown
od jednodenních kuřátek, 6 křížených slepic, 5 hus , čubinka KAO. Dále mám 2 beránky z ostrova Oessant v černé až černohnědé barvě , 2 ovečky a 14 prasátek
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Ty logiky bych v tom Jane zase tolik nehledal. Ale muzes, zakazovat ti to nebudu :))
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Františka. píše: 01 říj 2022 13:26
čobanaku, když unikají bubliny, neznamená to, že tam určitě proudil plyn.
Můžete mít pravdu,možná ňemci nezlobili.Scott Ritter,bejvalej spravodajskej důstojňík námořňí pjechoti usa říká,že ňemci demonstrovali v ulicích proťi drahejm energijím a buď bi vládu přinuťili spusťit severňí proud nebo bi ji svrhli a zvolili si jinou,tak bilo nejúčelňejší plinovod zňičit a ťím zňičit i evropu. www.youtube.com/watch?v=xn-wpbP1JJA
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Je to třeťí video na tomhle kanálu,ale nelekňete se partizánské www.youtube.com/channel/UCC0-DuBivnwdOSVNbTMHaag
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Na slovensku končí kvůli drahé elektřiňe hliňíkárni
ivan613
Příspěvky: 994
Registrován: 26 led 2019 16:11
Dal poděkování: 355 poděkování
Dostal poděkování: 517 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od ivan613 »

Čobi bola tam len jedna. V Žiari nad Hronom. Bola to firma Slovalco. O prácu príde 300 ľudí. Znovu rozbehnutie firmy by trvalo 1rok a stálo 100 000 000 eúr.
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

chapi a timhle porazime Rusko na lopatky. Vazne si jeste nekdo muze myslet, ze je to boj Ruska s Ukrajinou? :)
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Je to perestrojka.Za chvíli důchodci dostanou místo důchodu cukr nebo toaletňí papír.
ivan613
Příspěvky: 994
Registrován: 26 led 2019 16:11
Dal poděkování: 355 poděkování
Dostal poděkování: 517 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od ivan613 »

Kto neverí je Ruský troll. Celá táto situácia vyhovuje niekomu úplne inému. Niekomu kto stojí v pozadí. Len čo koncern VW oznámil že uvažuje o presťahovaní celej výroby z EU kvôli drahým energiám, okamžite sa ozvali američania,nech ide k ním. Pretože majú lacné energie. Oni američania ekonomicky na tom niesú moc dobre. Na koho sa pozrú tomu dlžia. Amerika vždy prosperovala,keď sa v Európe bojovala. Takže taká vojna na európskom kontinente by sa im hodila.
čobanak
Příspěvky: 7665
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od čobanak »

Navíc se množí po internetu videa,co řekli americkí politici o plinovodu z ruska do evropi.A už condoleeza rice v r.2014 mluvila o tom,že je třeba,abi se evropaňi zbavili energetické závislosťi na rusku a stali se závislejma na zdrojích ze severňí ameriki.V lednu a v únoru ješťe před válkou řekli viktoria nuland i joe biden,že jestli vstoupí ruská armáda na ukrajinu,tak plinovod nordstream bude muset bejt odpojen.Přitom usa financovali kijevskej režim,abi ved válku proťi rusům na ukrajinském území.Viktoria nuland při majdanu rozdávala kijevanům koláčki,podporovala převrat osobňe.A teď se vijádřil antoni blinken,jaká je to pro evropani příležitost vzdát se závislosťi na rusku a sňížit spotřebu plinu,biden řeší s evropskejma lídrama,jak sňížit po plinu poptávku,a poláci ďekujou amíkům,že teď jejich baltická fajfka nemá konkurenci.
mastnacek2
Příspěvky: 1377
Registrován: 29 bře 2022 08:06
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena elektřiny

Nový příspěvek od mastnacek2 »

Muj nazor je dlouho konzistentni na americkyho parchanta, jsou to zmrdi, zmrdi zmrdi a s usmevem na rtech vas streli mezi oci.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 hostů