Když se nedaří, tak se nedaří

O všem možném i nemožném
Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Re: Když se nedaří, tak se nedaří

Nový příspěvek od Hhippie »

Xchipsy: nemas od 1.1.2020 nejakou chybu v Matrixu? :blazen:
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy »

Asi jo, budu muset vyzkoušet restart :blazen: Čili vyrážím do sklepa zkontrolovat všechny láhve... :otraveny:

btw Dnes jsme si koupili nový sporák (starý ještě fungoval dobře, ale trouba už blbě pekla, vepředu víc, vzadu míň, tak jsme naznali, že je čas na obnovu). Pochopitelně nesedí přípojná hadice, resp. koncovka, hodinu jsem hledala fibrové podložky, když konečně našla, tak tam nebyla ta potřebná velikost....... :)) Takže to všechno zdárně pokračuje, jak "má"... :hura:

A celý rok jsem byla nadšená z nového programu na účetnictví, abych dnes zjistila, že to nemá funkci generování xml souboru pro přiznání k dani z příjmu :)) Takže návrat k programu původnímu a celý rok tam nastrkat podruhé. Fakt tohle bude rok jak víno... :smula:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

oreb1

Nový příspěvek od oreb1 »

xchipsy, to přece nemusíte dělat takhle složitě. Jestli tomu rozumím, chcete si vygenerovat soubor k odeslání na FÚ. Ale ten krásně vytvoříte na základě toho, co máte v tomhle programu, a xml Vám udělá adisepo k odeslání na FÚ. Když tak mi napište do SZ.

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy »

No kdyby to šlo, byla bych ráda, původně jsem vše dělala v AdmWin, nebylo to špatné, ale pak mě začaly štvát zbytečné aktualizace a tudíž neustále placení..
Tak jsem si stáhla Abra Flexibee, nádhera, DPHáčko to umí, ale příjmovku ne :nesouhlas:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

oreb1

Nový příspěvek od oreb1 »

A máte z toho nějaká výsledná data celkově nebo rozvahu a výsledovku? Nebo vedete daňovou evidenci? Zase by z toho měla vyjít výsledná data. Ty programy, co jste jmenovala, přímo neznám, ale na tom myslím moc nezáleží, spíš jde o to, jak účtujete. Pokud byste chtěla, aby Vám vyjelo přímo přiznání, což je jen v tom původním programu, bylo by nejjednodušší zanést do původního programu jen konečné součty jako účetní položky. Třeba všechen sečtený materiál napsat jako jedno číslo. Všechnu energii napsat jako jedno číslo. Nevím, jaké výstupy dostáváte z nového programu, takže jen tak navrhuju, střílím od pasu. Nějaká celková data Vám to snad vydá, ten původní, ne? Nebo přímo přes adisepo, jak jsem psala, ale nevím, co Vám vyplivne nový program.

DAD David Abrahám
Co chovám: drůbež, kočky, kozy, psy, ptactvo, skot

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Tak jsem musel utratit kozla :smutek: :nesouhlas: . Že je průser mi snad přiznají vždycky pozdě :cert: s tím, že doufali že to bude dobrý :smutek: :nesouhlas: .
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě

Jamarov
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, kozy, psy, skot

Nový příspěvek od Jamarov »

To mi je líto. Tohle se děje často ve velkochovech,kdy se čeká do poslední chvíle na zlepseni a pak se ceka na odvoz aby z toho jeste neco bylo.ze zvite trpí je jen detail :soufl:

DAD David Abrahám
Co chovám: drůbež, kočky, kozy, psy, ptactvo, skot

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Jenže já nemám velkochov :nesouhlas:
možná stačilo říct včas že by mohl být problém :smutek:
nebo si utáhnout opasek a být víc doma :nevim:
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě

Jamarov
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, kozy, psy, skot

Nový příspěvek od Jamarov »

Já jsem tím taky nemyslela tebe,nebylo mi z toho jasné o co jde a komu,jen mi to připomnělo jak to chodí jinde ,kde se řeší hlavně zisk a ztráta,ale opravuju-nejde jen o velkochovy.

To jsem si teď vzpomněla na nedávné případy na Trutnovsku,kde došlo na vet.utracení pár krav(zapadlé do půl těla v bahně a hnoji,nebylo jim pomoci :plac: ) tam byla lhostejnost chovatele,nebo spíš majitele.
Další byla chovatelka,která si toho na více místech nabrala tolik co by stěží zvládli ve dvou,došlo to až za velmi smutné hranice týrání a likvidaci stop-zvířat,když už se o vše zajímala vet.správa a policie.Děsivé jak i člověk co má rád zvířata se dostal těžce mimo realitu.
Já sama se občas sebe ptám,kde mám svou hranici já,protože chci, abych udržela zvířatům jejich komfort,ale pak je to na úkor mě samé.Den prostě nenatáhnu,domácnost,děti,lékaře,úkoly a kroužky nijak neošidím,do toho výroba sýrů, naštěstí musím do práce jen občas abych vše dohnala a na firmě mě neposlali k šípku,kamenickou práci doma zatím odsouvám dokud to půjde,protože to už nedávám.no a krmení,dojení ráno a večer...každý den večer chodím z venku domů nejdřív v 11 :smutek: Naštěstí člověk na vzduchu i v mrazech má víc energie než doma a k tomu si pustím venku hudbu,tak je i veselo :vytlem:

Odpovědět