Co vám dnes udělalo radost?

O všem možném i nemožném
Kouťák
Co chovám: ptactvo

Re: Co vám dnes udělalo radost?

Nový příspěvek od Kouťák »

Mám radost,že mohu opět jezdit.Nasadil jsem mafiánské černé brýle od Gemini a směr Kouty.Mám radost,že mě holubi nepotřebují,mám radost,že vydry mají dost ryb a neuhynou hlady (chudinky),mám radost,že si lištička hrabe noru na mé zahradě pod borovicí,prostě vše jak má být. :vytlem:
DSCN1540.JPG
DSCN1541.JPG
DSCN1549.JPG

nitraner
Co chovám: králiky, ovce, psy, ptactvo
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner »

:koutak: 😂😂😂😂
Dyť oni vědí že je máš rád. 😂👍
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Nový příspěvek od Bosorka Jana »

Prej 🦊 :vytlem: a co například 🦡🦝🦨🐀🐁 to jsi mne zas pobavil Zdeňku. :))
Tykání vítáno.

oreb1

Nový příspěvek od oreb1 »

Já mám radost z videa, které jsem dnes dostala od pána, jenž v neděli navštívil naši zahradu spolu se slečnou z videa (ta dáma tam nejsem já :usmev: ). Pěkně ho doplnil hudbou, tak se s Vámi podělím.

DAD David Abrahám
Co chovám: drůbež, kočky, kozy, psy, ptactvo, skot

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Jsem rád, že to tu alespoň stíhám pročítat :souhlas:
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě

Jamarov
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, kozy, psy, skot

Nový příspěvek od Jamarov »

Oreb to je nádherný a taková pohoda která z toho dýchá. S kuzlatkama uz mate veselo.me to teprve čeká. Mam jenom 11kozen,jen dvě bezrohé,ale štvou me jak si furt dokazují autoritu.navic tím ze se mi rodily temer vždy jen kozlíci musela jsem počet navysit dokupováním,a to v tom podle me hraje taky roli.Kozicky které vyrustaji ve stádu se chovají jinak.

Mam radost,ze jsem s manzelem prave nakulila dva balíky,jeden ke kozinu a druhy pod strechu pro kravu,ovce a kraliky,sakra to je úleva pomoc od chlapa :vytlem:

oreb1

Jamarov, jak budou stárnout, budou klidnější. Navíc další generace už cizí není, tak zůstane odstup jen u těch původních. Jak přibývají mladší, které se snášejí dobře, mezi původními se rozepře uklidní. Jejich děti jsou kámoši, čili se nemůžou tak hádat s těmi rodinami. U mě to celé vzniklo z 5 koz z různých chovů. Ale mám tam navíc i kozly a ti působí na kozy antihádavě :usmev: .

Augenblick
Co chovám: kočky, ovce, kozy, psy

Nový příspěvek od Augenblick »

:souhlas: Oreb máte tam pohodu a krásné kozeny. Parádní video.
Tykat, díkes ....

Jamarov

Oreb dokupovala jsem uz starší kozy. To hraje taky roli. Kozy nam asi 7let,ale kozičky které se u mne narodily a samozřejmě zustali jsou jen 3. Tak uvidíme letos.

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie »

Mam radost, ze jsem mela cas kamaradovi zajet zkusit zachranit jehne. Sice mu moc sanci nedavam, páč zazdil zacatek jeho zivota a ted uz “pozde bycha honit”, kazdopadne treba se to podari... :andel:
A mam z toho radost take z toho duvodu, ze uz se to blizi i nam... za mesic mame prvni termin..
Taky mam radost, ze jsem dnes predala skolkovym ucitelum zitrejsi a patecni peci o zvirata, ze vypadaji, ze to pochopily a i se na to tesi... tak to me tesi :usmev:
Jeste sehnat nejake ochotniky na weekend... :promin:
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Majitel zamakal, zvladnul oddojit matku a uz nekolikrat jehne krmil. Ten je doma. Uz se na chvili i postavil a kakal... tak nejakou sanci mozna ma... :andel:
Přílohy
ABE96630-729E-47AC-B848-40D7F8192F4A.jpeg

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV »

Na tý plovoučce mu musí kopýtka hrozně klouzat :vytlem:

Oreb - nádhera, to se pozná, když jdou zvířata i k cizímu člověku, tak se mají dobře, ta spokojenost z nich vyzařuje. :souhlas:
:PavelIV:

Jamarov

Proto Pavle chodí s ručníkem :)) :souhlas:
Mame cihlovou a dřevěnou podlahu ve svetnici a i na dřevě se to jehneti klouže. A to uz bych ji měla dávno prebrousit a napustit.

Tedysek
Co chovám: kočky, králiky, psy

Nový příspěvek od Tedysek »

Včera jsem absolvoval první hodinu teorie autoškoly. Pouštěl nám učitel videa - karoserie, první pomoc, rozdíl mězi 60km a 50km rychlostí.
Takže příští středu ráno jízdy a odpoledne teorie. A 25.2. zkoušky.
Jo, učitel říkal, že jsem odvážná, když chci za volant po první teorii. No co, jednou tam sednout musím a potřebuju to stihnout.
Nakonec prcka mít sebou nemůžu. Takže máma bude každou středu hlídat. :)
Tak od konce února kdo jste v okolí, choďte radši kanálama. :D Ať vás nepřejedu. :D
A to jsem zvědavá jak se učitel bude tvářit, až zjistí, že první co budu řídit bude dodávka. :D To ještě netuší.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:

Jamarov

Tedysku já dělala řidičák v 19,dcerce bylo už 10měsíců,dřív by hlídání u nás nešlo.
Ale má první hodina vypadala tak,že jsme vyjeli z města a pán mě posadil za volant,fakt jsem protestovala,že mě ani nezná, jak to po mě může chtít ,že chci trenažer a teorii nejdřív. Řekl mi,že trenažer nemají a teorii mi řekne po cestě a že jsou dobře pojištění :cert: :)) Měla jsem co dělat abych se udržela na cestě,vím o sobě,že talent na řízení jsem neměla,teď už vím,že nemám talent jen na parkování :))
Z 8 lidí jsem pak byla mezi jedinýma 2 co udělali testy na poprvé.
Tak ať se zadaří :usmev:

oreb1

Skoro Vám oběma, Tedysku i Jamarov a třeba i další, závidím. Já řidičák nemám. Sice jsem jezdila po okreskách a auto rozjela i udržela, ale to bylo před 20 lety. Pak asi před 10 jsem ještě jezdila několikrát za stejných podmínek, jen tak cvičně bez řidičáku. Řidičák bych potřebovala, už dávno to vím, proto jsem tehdy jezdila, abych to v autoškole zvládla, ale nakonec do toho vždycky něco přišlo a nešla jsem na kurz. A teď už v 60 asi nemám šanci, přece jen je provoz silný a jestli bych měla správný postřeh, to nevím. Takže neřídím a štve mě to. Kdybych šla do autoškoly v 18 jako mí spolužáci, bylo by to chytřejší, než se chodit místo toho do jazykovky. Rodiče mi tehdy dali na vybranou a myslela jsem si, že řidičák na nic nepotřebuju, když naši nemají auto.

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Oreb: nekdy to cloveka donuti... ja si udelala ridicak v 18, protoze jsme meli nejakou slevu od stredni, ale od te doby jsem nikdy neridila, protoze tata by mi auto nikdy nepujcil. Pak jsem asi po 5 letech vyjela do zahranici a tam na me hned vpadl sef: Mas ridicak? ... Mam, ale neumim... Tak tady mas klicky!
A nazdar!
Dostla jsem starou Galaxy (rodinny vuz, v celku dlouhy, pro zacatecnika) a jezdit jsem proste musela. Bylo potreba krmit kone ve vybehu a zarizovat po meste... mno... tak jsem se holt musela rozpomenout, zkouset a jezdit... nastesti vetsina byla mimo verejne komunikace.. no a pak dalsi level: dojed pro piliny! ...nikdy jsem neridila s vlekem... mno... co uz... a kdyz jsem je privezla, tak bud jsem mohla pohodlne zaparkovat v prostoru a nebo se naucit s vlekem couvat, abych nemusela prekladat do kolecka a po trosce to vozit do boxu... tak jsem se holt naucila i couvat :vytlem:
Ale byla to skola zivota a pokus omyl :))

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV »

Oreb, proč si ho neudělat teď? Určitě to není legrace, snad jde dnes udělat řidičák jen pro automat. Určitě to bude snazší, člověk se nemusí učit řadit ani rozjíždět, ani používat levou nohu :usmev:
A začít jezdit se zkušeným řidičem
:PavelIV:

Kostey
Administrátor fóra
Co chovám: drůbež, kočky, ovce, kozy, prasata, psy, skot

Nový příspěvek od Kostey »

Abych se připravil na velká stáda co mě za čas čekají, jsem se jel procvičit a připomenout si stříhání 9 oveček.
Byl to boj. Ale už jen 5974 a budu mít pro letošek hotovo :vytlem:
Jo a objednal jsem si nějaký materiál na střihací šibenici, kterou si chci konečně posvařovat.

oreb1

Kostěji, stříhací šibenice? Tam se pověsí ovce nebo Ty, až už nebudeš moct?
Řidičák - ještě pořád o tom v skrytu duše přemýšlím. Nebojím se řazení a pedálů, to jsem zvládala, ale nejsem si jistá, jestli můžu na silnici, na křižovatky a tak. Jezdila jsem donedávna na kole všude, kde se smí, i po čtyřproudovkách, ale to jsem nejela tak rychle, měla jsem čas se rozmyslet. Auto jede moc rychle a člověk musí reagovat hned. To je jediné, čeho se bojím. Ale trochu jste mě nahlodali.

Odpovědět